reklama

15-letnia zawodniczka KM Cross Lublin zginęła podczas zawodów na torze w woj. kujawsko-pomorskim

Mateusz Mazur/lubZaktualizowano 
fot. Przemysław Świderski/pomorska.pl
Tragedia na torze motocrossowym w Lipnie w woj. kujawsko - pomorskim. W sobotę, w czasie zawodów zginęła 15-letnia dziewczyna z lubelskiego klubu.

- Potwierdzam, w czasie oficjalnych zawodów zmarła dziewczyna w wieku 15 lat - powiedziała w rozmowie z Gazetą Pomorską st. asp. Monika Grzelak z Komendy Powiatowej Policji w Lipnie.

Na miejscu trwają czynności policji i prokuratury.

Według nieoficjalnych informacji jakie uzyskała pomorska.pl, 15-latka miała kilka razy przekoziołkować na motocyklu. Niestety, mimo szybkiej reakcji służb jej życia nie udało się uratować.

Czytaj także

Na torze motocrossowym w Lipnie trwały mistrzostwa Polski w klasie MX. 15-latka pochodziła z województwa lubelskiego. Reprezentowała barwy KM Cross Lublin.

Po tragicznym zdarzeniu zawody zostały przerwane. W niedzielę na torze motocrossowym w Lipnie nikt nie wystartuje.

źródło: pomorska.pl

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

FLESZ: Mniej zabitych, więcej pijanych. Bilans akcji "Znicz"

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 9

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

M
Marek68
2019-08-03T22:31:51 02:00, Gość:

W życiu jak na wojnie,straty muszą być,szkoda,że nie jarek,mniej wart

2019-08-03T23:27:41 02:00, Balbina:

Złego licho nie bierze tak szybko

2019-08-04T09:33:16 02:00, Gość:

znowu komentuja synowie szmalcowników i folksdojczów i wnuki zbrodniarzy z Wermachtu. Czy ci co wyssali nienawiśc do Polaków nieddy nie POprzestaną POsługiwać si,e mowa nienawisci ?

2019-08-04T11:10:30 02:00, Gość:

Wpis jest skandaliczny, ten pierwszy i gość powinien się leczyć na głowę. Ale po co od razu mieszać tu politykę ... ?

Zarówno pierwszy wpis, jak i ostatni warty jest palca i ściany w wiejskiej sławojce. Brak słów...

V
Vikidajło
2019-08-03T22:31:51 02:00, Gość:

W życiu jak na wojnie,straty muszą być,szkoda,że nie jarek,mniej wart

A Ty patogenie jesteś więcej wart tak ??odrobinę pokory...wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej nich Bóg otoczy Ja swoją ojcowską miłością w niebie

G
Gość

Sport jest dobry, ale przesada w wyczynach to robota dla natury czyli eliminacja.

K
Ka

Wyrazy głębokiego żalu i współczucia dla rodziny i bliskich....pokój jej duszy.......

G
Gość
2019-08-03T22:31:51 02:00, Gość:

W życiu jak na wojnie,straty muszą być,szkoda,że nie jarek,mniej wart

2019-08-03T23:27:41 02:00, Balbina:

Złego licho nie bierze tak szybko

2019-08-04T09:33:16 02:00, Gość:

znowu komentuja synowie szmalcowników i folksdojczów i wnuki zbrodniarzy z Wermachtu. Czy ci co wyssali nienawiśc do Polaków nieddy nie POprzestaną POsługiwać si,e mowa nienawisci ?

Wpis jest skandaliczny, ten pierwszy i gość powinien się leczyć na głowę. Ale po co od razu mieszać tu politykę ... ?

G
Gość
2019-08-03T22:31:51 02:00, Gość:

W życiu jak na wojnie,straty muszą być,szkoda,że nie jarek,mniej wart

2019-08-03T23:27:41 02:00, Balbina:

Złego licho nie bierze tak szybko

Powinno ciebie zabrać smieciu

G
Gość

Taki sport. To już drugi wypadek śmiertelny w tym roku, chyba czas zakazać tego, bo statystycznie śmiertelność jest znacznie wyższa niż na przystanku rockpoland.

M
Moto

Tragedia, wyrazy współczucia dla rodziny.

G
Gość
2019-08-03T22:31:51 02:00, Gość:

W życiu jak na wojnie,straty muszą być,szkoda,że nie jarek,mniej wart

Lecz się

Dodaj ogłoszenie