1983 Netflix. Kiedy premiera serialu Holland nagrywanego w...

  1983 Netflix. Kiedy premiera serialu Holland nagrywanego w Lublinie?

  Kurier Lubelski

  Kurier Lubelski

  1983 Netflix. Kiedy premiera serialu Holland nagrywanego w Lublinie?

  ©mat. prasowe

  1983 Netflix. Kiedy premiera serialu Holland nagrywanego w Lublinie? Widzieliśmy już pierwszy zwiastun, a niedługo będziemy mogli obejrzeć osiem odcinków produkcji. Sprawdźcie, kiedy premiera serialu 1983 Netflixa.
  1983 Netflix. Kiedy premiera serialu Holland nagrywanego w Lublinie?

  ©mat. prasowe

  Serial 1983 to pierwsza polska produkcja Netflixa. Zdjęcia do serialu wyreżyserowanego przez Katarzynę Adamik, Olgę Chajdas, Agnieszkę Holland i Agnieszkę Smoczyńską powstawały m.in. we wnętrzach lubelskiego Centrum Spotkania Kultur.

  1983 Netflix. Kiedy premiera?
  Kiedy będziemy mogli zobaczyć serial nagrywany w Lublinie? Netflix zapowiedział już, że pełne osiem odcinków opublikuje na swojej platformie 30 listopada 2018 roku.

  1983 Netflix. Zobacz pierwszy zwiastun
  Na początku października Nertflix opublikował pierwszy zwiastun polskiej produkcji. W jego 20. sekundzie widać CSK. Zobaczcie.  1983 Netflix. Fabuła serialu
  Straszliwy atak terrorystyczny z 1983 roku pogrzebał polskie nadzieje na wyzwolenie i zapobiegł upadkowi Związku Radzieckiego. Dwadzieścia lat później zimna wojna wciąż trwa w najlepsze. Student prawa z ideałami i skompromitowany oficer śledczy odkrywają spisek, który pozwolił utrzymać żelazną kurtynę i represyjne państwo policyjne w Polsce. Teraz, w 2003 roku, po dwóch dekadach pokoju i dobrobytu, przywódcy reżimu wcielają w życie tajny plan obmyślony wspólnie z nieoczekiwanym przeciwnikiem jeszcze w latach 80. Spisek nie tylko radykalnie odmieni Polskę i wpłynie na życie jej obywateli, ale odmieni losy całego świata. Intryga odkryta przez bohaterów może wzniecić rewolucję, a rządzący nie cofną się przed niczym, żeby zachować ją w tajemnicy.

  W rolach głównych występują Maciej Musiał i Robert Więckiewicz. W znakomitej obsadzie znaleźli się także Michalina Olszańska, Andrzej Chyra, Zofia Wichłacz, Edyta Olszówka, Mirosław Zbrojewicz, Krzysztof Wach, Patrycja Volny, Wojciech Kalarus oraz Ewa Błaszczyk.

  Więcej o 1983 przeczytacie tutaj.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

  Czytaj treści premium w Kurierze Lubelskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo