21-latek z Łęcznej zmarł po bójce na lubelskim deptaku. Trwa proces Dominika M. i jego kolegów

Piotr NowakZaktualizowano 
PN
„Oddawaj, k…, szalik” - to właśnie te słowa miały być zarzewiem kłótni, która wybuchła na lubelskim deptaku w grudniu ubiegłego roku. Wymiana zdań przerodziła się w bójkę, podczas której raniony został 21-letni Karol B. Mieszkaniec Łęcznej zmarł kilka dni później w szpitalu.

Trwa proces Dominika M. i jego pięciu kolegów oskarżonych o udział w bójce, w wyniku której zginął 21-letni Karol B. W środę zeznawał 20-letni kolega oskarżonego.

Do zdarzenia doszło w nocy z 20 na 21 grudnia 2018 r. Według relacji świadka, wszystko zaczęło się kiedy Dominik M. szedł z kolegami Krakowskim Przedmieściem. Miał na sobie drogi szalik Louis Vuitton. W pewnym momencie ktoś miał do niego krzyknąć: „Oddawaj, k…, szalik”.

Okrzyk miał pochodzić od idącej z naprzeciwka grupy „chłopaków z Łęcznej”. Między grupami wywiązała się kłótnia. Młodzi mężczyźni byli pijani.

W pewnym momencie Dominik M. i chłopak z drugiej grupy oddalili się na kilka metrów. Wówczas do Dominika miał podejść 21-letni Karol B. z Łęcznej.

- To nie było zwykłe podejście. Próbował zaczepić Dominika ręką - zeznał uczestnik zdarzenia.

W odpowiedzi na zaczepkę Dominik M. miał uderzyć Karola B. ręką. Chłopak upadł i zaczął krwawić. Część osób próbowała mu pomóc. Przyjechało pogotowie. Mimo udzielonej pomocy chłopak zmarł w szpitalu.

Dominik M. oskarżony jest o nieumyślne spowodowanie śmierci, a jego pięciu kolegów o udział w bójce. Grozi im od 3 do 10 lat więzienia.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

polecane: Flesz: Ceny owoców i warzyw niezmiennie na bardzo wysokim poziomie.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 13

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
D
Dominik
2019-06-12T20:08:37 02:00, Gość:

Obaj byli siebie warci. Odstrzelić Dominika i będzie dwa chwasty mniej.

Zapraszam napisz pogadamy anonimie :)

D
Dominik
2019-06-13T08:36:30 02:00, Gość:

Nie żyje młody człowiek który napotkał na swojej drodze rozpieszczonego przez tatusia człowieka który nie ma szacunku dla zdrowia i bytu innego człowieka ....

2019-06-13T08:41:30 02:00, Gość:

Raczej nie żyje niedoszły napastnik

2019-06-13T08:52:00 02:00, Gość:

Chyba nie czytałeś artykułu ze zrozumieniem... żal mi ciebie... Kolega Dominika???pewnie tak

2019-06-13T15:14:06 02:00, Gość:

Nie znam tych ludzi, pisze ze zmarły probowal go zaczepić, wiec jak było twoim zdaniem???

2019-06-13T21:34:32 02:00, Gość:

Za zaczepienie śmierć??? według ciebie to normalne ?nie życzę ci żeby cię to spotkało...zabił już raz jeśli się nie zmieni to ktoś mu uwagę zwróci i znów zabiję!!??

Jeżeli chcesz pogadać napisz na priv anonimie

G
Gość
2019-06-13T08:36:30 02:00, Gość:

Nie żyje młody człowiek który napotkał na swojej drodze rozpieszczonego przez tatusia człowieka który nie ma szacunku dla zdrowia i bytu innego człowieka ....

2019-06-13T08:41:30 02:00, Gość:

Raczej nie żyje niedoszły napastnik

2019-06-13T08:52:00 02:00, Gość:

Chyba nie czytałeś artykułu ze zrozumieniem... żal mi ciebie... Kolega Dominika???pewnie tak

2019-06-13T15:14:06 02:00, Gość:

Nie znam tych ludzi, pisze ze zmarły probowal go zaczepić, wiec jak było twoim zdaniem???

Za zaczepienie śmierć??? według ciebie to normalne ?nie życzę ci żeby cię to spotkało...zabił już raz jeśli się nie zmieni to ktoś mu uwagę zwróci i znów zabiję!!??

G
Gość
2019-06-13T08:36:30 02:00, Gość:

Nie żyje młody człowiek który napotkał na swojej drodze rozpieszczonego przez tatusia człowieka który nie ma szacunku dla zdrowia i bytu innego człowieka ....

2019-06-13T08:41:30 02:00, Gość:

Raczej nie żyje niedoszły napastnik

2019-06-13T08:52:00 02:00, Gość:

Chyba nie czytałeś artykułu ze zrozumieniem... żal mi ciebie... Kolega Dominika???pewnie tak

Nie znam tych ludzi, pisze ze zmarły probowal go zaczepić, wiec jak było twoim zdaniem???

G
Gość
2019-06-13T08:36:30 02:00, Gość:

Nie żyje młody człowiek który napotkał na swojej drodze rozpieszczonego przez tatusia człowieka który nie ma szacunku dla zdrowia i bytu innego człowieka ....

2019-06-13T08:41:30 02:00, Gość:

Raczej nie żyje niedoszły napastnik

Chyba nie czytałeś artykułu ze zrozumieniem... żal mi ciebie... Kolega Dominika???pewnie tak

G
Gość

Brzmi jak obrona konieczna

G
Gość
2019-06-13T08:36:30 02:00, Gość:

Nie żyje młody człowiek który napotkał na swojej drodze rozpieszczonego przez tatusia człowieka który nie ma szacunku dla zdrowia i bytu innego człowieka ....

Raczej nie żyje niedoszły napastnik

G
Gość

Nie żyje młody człowiek który napotkał na swojej drodze rozpieszczonego przez tatusia człowieka który nie ma szacunku dla zdrowia i bytu innego człowieka ....

k
krak

nie mogl sobie szalika kupic? dwie cioty sie spotkaly. modnisie z lumpeksu

G
Gość

Jak by go posadzili za zniszczenie mienia (skopanie Audi S3 na DK17 to by nie paradował po deptaku).

B
Bartek
2019-06-12T20:08:37 02:00, Gość:

Obaj byli siebie warci. Odstrzelić Dominika i będzie dwa chwasty mniej.

Jebać Cie pajacu.

G
Gość

Obaj byli siebie warci. Odstrzelić Dominika i będzie dwa chwasty mniej.

Dodaj ogłoszenie