90 dzieci nargodzonych w konkursie plastycznym o pszczołach. Zobacz prace

Sławomir Skomra
Sławomir Skomra
Julia Kowalik ze szkoły w Prawiednikach i Sebastian Szymański z Łychowa Gościeradowskiego zostali zwycięzcami konkursu plastycznego „Jak mogę pomóc pszczołom?”

- Zabawa skierowana była do przedszkolaków oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu województwa lubelskiego. Spośród 1820 prac komisja wybrała 60 zwycięskich. Dzięki sponsorom dodatkowe nagrody specjalne trafiły jeszcze do 30 dzieci. Zwycięzcy w obu kategoriach wiekowych otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe, których łączna wartość wynosi prawie 5 tys. zł - informuje urząd marszałkowski, mając na myśli rozstrzygnięcie konkursu prastycznego „Jak mogę pomóc pszczołom?".

W sumie do konkursu wpłynęło 1820 prac, z czego warunki formalne spełniło 1660. Wyróżniono 90 dzieci, a najważniejsze nagrody zdobyli.

Kategoria przedszkola

  • III miejsce Natalia Cygan lat 5 Zespół Szkół w Urszulinie
  • II miejsce Gabriel Różewski lat 6 SP im. Marii Kownackiej w Krzywdzie
  • I miejsce Julia Kowalik lat 5 Publiczna SP im. Kornela Makuszyńskiego w Prawiednikach

Kategoria kl. I - III

  • III miejsce Wojciech Bucior kl. I Publiczna SP im. Tadeusza Kościuszki w Lipinach Górnych
  • II miejsce Barbara Świć klasa II SP im. Jana Pawła II w Lublinie
  • I miejsce Sebastian Szymański kl. II Publiczna SP im. Tadeusza Kościuszki w Łychowie Gościeradowskim

Za nami Wybory Miss Rypin Agra 2023

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na kurierlubelski.pl Kurier Lubelski
Dodaj ogłoszenie