Aktorzy wraz z Fundacją "Z sercem" wręczyli upominki...

  Aktorzy wraz z Fundacją "Z sercem" wręczyli upominki mikołajkowe dla swoich podopiecznych (ZDJĘCIA)

  GB

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Aktorzy wraz z Fundacją "Z sercem" wręczyli upominki mikołajkowe dla swoich podopiecznych (ZDJĘCIA)
  1/26
  przejdź do galerii

  ©Małgorzata Genca

  Lubelska Fundacja „z Sercem" wręczyła w czwartek kolejne prezenty swoim podopiecznym. Mikołajowi towarzyszyli znani aktorzy.
  Spotkanie mikołajkowe odbyło się w lubelskim ratuszu. 45 podopiecznych fundacji „z Sercem" dostało upragnione paczki świąteczne, a w nich zabawki, słodycze lub gry.

  Zobacz galerię

  Mikołajowi we wręczaniu upominków pomagali polscy aktorzy, m.in. Dominika Ostałowska, Dariusz Kordek i Artur Pontek. Dzieci i młodzież miały okazję spotkać się i porozmawiać z aktorami. Przy dźwiękach kolęd razem wykonali tzw. "Łańcuch z Sercem", który został zawieszony na drzewku świąteczne.

  Fundacja „z Sercem” działa od 2014 roku i niesie pomoc uzdolnionym dzieciom i młodzieży pochodzącym z ubogich rodzin. Dzięki wsparciu podopieczni mogą rozwijać swoje talenty artystyczne, sportowe i inne.

  - Na co dzień przekazujemy im żywność, ubrania, leki, artykuły szkolne i inne. Pomagamy w drobnych remontach oraz dostarczamy meble i sprzęt gospodarstwa domowego. Nasza pomoc nie ogranicza się do przekazywania darów rzeczowych, ale wspieramy rodziny również w rozwiązywaniu codziennych problemów - wyjaśnia Sylwia Ostrowska, prezes fundacji.

  Organizacja przeprowadza cykliczne akcje pod hasłem „Paczki z Sercem”, do których przyłączają się znani aktorzy, artyści i sportowcy, a wśród nich: Marek Włodarczyk, Wojciech Szczęsny, Jerzy Dudek, Michał Olszański, Monika Zamachowska, Martyna Wojciechowska, Barbara Kurdej-Szatan, Marcin Gortat.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

  Czytaj treści premium w Kurierze Lubelskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  gosc

  gosc (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  to już im 1000+ i 500+ za mało

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo