ARiMR wygrała Kerasport.pl Ligę Zakładów Pracy

KAMB
Zwycięstwem zespołu ARiMR zakończyły się rozgrywki - Kerasport.pl Liga Zakładów Pracy. Drugie miejsce zajęli piłkarze halowi z Ipso Iure, a trzecie miejsce przypadło reprezentantom OZB Tatary.

Decydujące o końcowym rozstrzygnięciu mecze zostały rozegrane w ostatni weekend zmagań. Pierwsi na parkiet wyszli zawodnicy OZB Tatary i ARiMR. Mecz na początku był spokojny do 5 min. Wtedy Łukasz Raczkowski zdobył prowadzenie dla ARiMR. Przed przerwą ten sam zawodnik zdołał jeszcze podwyższyć prowadzenie na 2:0. Po zmianie stron urzędnicy z Elizówki trafili kolejny raz, a uczynił to Paweł Pszczoła.

Wówczas Tatary wycofały bramkarza i rozpoczęły oblężenie bramki Grzegorza Furmana. To dało dwa trafienia autorstwa Ireneusza Majewskiego i Witolda Niezbeckiego. Jednak piłkarze ARiMR wyszli obroną ręką, a trzecia bramka Raczkowskiego ustaliła wynik spotkania na 4:2. Po tym meczu z mistrzostwa cieszyli się piłkarze ARiMR, a Tatary o drugie miejsce zagrały z Ipso Iure.

Tej drugiej drużynie do zajęcia drugiego miejsca wystarczał remis, dlatego to Tatary od początku przystąpiły do ofensywy i już w 5 min do bramki trafił Michał Kusyk. W drugiej połowie wyrównał jednak Paweł Maziarz, a po przerwie wynik na 2:1 dla Ipso Iure ustalił Antoni Markocki. Tatary przez porażkę, spadły na III miejsce w tabeli.