Biłgoraj: Potrącenie rowerzysty. Mężczyzna nie żyje

KQ, KS
Tomek Koryszko/archiwum
Dzisiaj rano na ul. Jana Pawła II w Biłgoraju doszło do potrącenia rowerzysty. 77-letni mężczyzna w wyniku obrażeń zmarł.

Do zdarzenia doszło około godziny 7 rano. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że 46-letni kierujący VW wyprzedzał inne pojazdy. Najprawdopodobniej 77-letni rowerzysta z gminy Biłgoraj chciał zjechać na jedną z szutrowych dróg serwisowych. Skręcił w lewo wprost pod koła samochodu kierowanego przez 46-letniego mieszkańca Frampola - mówi podkom. Tomasz Kasprzyk z biłgorajskiej komendy.

77-latek zmarł na miejscu.

Kierowca samochodu był trzeźwy.

Droga wojewódzka nr 835 w miejscu wypadku jest zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy przez miejscowość Gromada.


Nasze serwisy:
Serwis gospodarczy - Wybierz Lublin
Serwis turystyczny - Perły i Perełki Lubelszczyzny
Serwis dla fanów spottingu i lotnictwa - Samoloty nad Lubelszczyzną
Miasto widziane z samolotu - Lublin z lotu ptaka
Nasze filmy - Puls Polski

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

m
mariano
Dzisiaj rowerzyści na drogach publicznych giną jak psy, a czy winny czy nie, to i tak winny, dopóki na pięćdziesiątce nadal się będzie jeżdżić grubo ponad sto, za niskie mandaty, to i rowerzystom się dostaje, i przechodniom na przejściach itd.
p
per pedes
CZyżby znowy ksiądz potrącił rowerzystę?
h******www.polskatimes.pl/artykul/494872,pijany-ksiadz-spowodowal-wypadek-zginela-jedna-osoba,id,t.html
h******www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101117/REG05/642613133

h******wiadomosci.onet.pl/regionalne/bialystok/pijany-ksiadz-spowodowal-wypadek-dzis-wyrok,1,5043990,wiadomosc.html
h******nasygnale.pl/kat,1025341,title,Pijany-ksiadz-spowodowal-wypadek-potem-sie-powiesil,wid,13387742,wiadomosc.html?ticaid=6edf8
h******www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120625/SLUPSK/120629754
h******www.wykop.pl/link/527815/agresywny-ksiadz-spowodowal-wypadek-i-pobil-policjanta/
.....etc
Wróć na kurierlubelski.pl Kurier Lubelski
Dodaj ogłoszenie