Biłgoraj: Wszedł do domu i okradł śpiących gospodarzy. Policjanci złapali go, jak jechał na kradzionym rowerze

Marta Grabiec
Marta Grabiec
Nawet 10 lat więzienia grozi 20-latkowi, który w ubiegłym tygodniu z jednego z domów w Biłgoraju ukradł m.in. laptopy, telefony, dokumenty i niewielką kwotę pieniędzy
Nawet 10 lat więzienia grozi 20-latkowi, który w ubiegłym tygodniu z jednego z domów w Biłgoraju ukradł m.in. laptopy, telefony, dokumenty i niewielką kwotę pieniędzy KWP Lublin
Nawet 10 lat więzienia grozi 20-latkowi, który w ubiegłym tygodniu z jednego z domów w Biłgoraju ukradł m.in. laptopy, telefony, dokumenty i niewielką kwotę pieniędzy.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu w nocy z wtorku na środę w Biłgoraju. Do jednorodzinnego domu około godziny 3:00 w nocy wszedł mężczyzna, który podczas, gdy gospodarze spali ukradł m.in. laptopy, telefony, dokumenty, karty płatnicze i pieniądze. Policjanci na miejscu zdarzenia wykonali szereg czynności procesowych.

W wyniku dalszych czynności biłgorajscy kryminalni ustalili i zatrzymali 20-letniego mieszkańca pow. biłgorajskiego, który dopuścił się przestępstwa i w całości odzyskali skradzione mienie. Mężczyzna w trakcie zatrzymania jechał… skradzionym chwilę wcześniej rowerem.

Ponadto jak ustalili policjanci mężczyzna usiłował także włamać się na konto bankowe pokrzywdzonego 50-latka z Biłgoraja. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Wczoraj usłyszał zarzuty, teraz stanie przed sądem. Grozi mu kara do nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

kup teraz

CENEO.PL

Realme C31 4/64GB Zielony

-

599,00 zł
Materiały promocyjne partnera

Francja podwyższy wiek emerytalny. Protesty na miarę żółtych kamizelek

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na kurierlubelski.pl Kurier Lubelski
Dodaj ogłoszenie