Black Friday 2018 coraz bliżej i powoli sklepy zaczynają zdradzać szczegóły tego, jak zamierzają świętować ten dzień. Jak zawsze w Black Friday, promocje będą na nas czekać na każdym kroku. Polski Czarny Piątek niestety nie jest tak spektakularny jak w Stanach Zjednoczonych, ale i tak w niektórych sklepach można znaleźć naprawdę atrakcyjne oferty. W tym artykule znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o Black Friday 2018!

Black Friday 2018 w Polsce: co trzeba wiedzieć?

Black Friday do Polski przybył ze Stanów Zjednoczonych i ma miejsce w ten sam dzień, co w USA. Jest to zawsze piątek przed ostatnim weekendem listopada, czyli w tym roku Black Friday będzie 23 listopada. W USA ten dzień to zawsze oficjalny start świątecznych promocji i zakupów, a tam wyprzedaże potrafią być naprawdę ogromne. W Polsce zwykle rabaty nie są zbyt spektakularne, ale mimo wszystko Black Friday to bardzo dobry dzień na zakupy.

Zwłaszcza, że często w Czarny Piątek sklepy przedłużają promocje na cały weekend. Niektóre też zaczynają dawać rabaty na swoje produkty już kilka dni przed Black Friday, warto więc trzymać rękę na pulsie, zwłaszcza jeśli chodzi o ulubione marki.

Czy jesteś zakupoholikiem? Sprawdź, czy jesteś uzależniony od zakupów! BLACK FRIDAY 2018

Black Friday: sklepy, które dadzą promocje na Czarny Piątek

Jakie sklepy w Black Friday będą prowadziły wyprzedaże? Wciąż jeszcze do końca nie wiadomo, ponieważ do tego dnia zostało jeszcze trochę czasu i tylko niektóre sieci powoli zdradzają się ze swoimi planami. Można jednak przypuszczać, że w tym roku promocje będą na pewno w tych sklepach, w których był już w poprzednich lata, czyli m.in. będzie to:

  • Sephora
  • Deichmann
  • Hebe
  • Reserved
  • Mohito
  • Cropp

Promocje w Black Friday często mają nie tylko sklepy. Coraz częściej na ciekawe rabaty w Czarny Piątek można liczyć na siłowniach, w klubach fitness, w salonach kosmetycznych czy restauracjach. Jedno jest pewne – w Black Friday 2018 warto wytężać wzrok w poszukiwaniu najlepszych okazji!