Boks: Brązowy medal Mateusza Gątnickiego (Paco Team Lublin) podczas młodzieżowych MP

Mateusz Gątnicki (Paco Team Lublin) rywalizował w kategorii wagowej 81 kg
Mateusz Gątnicki (Paco Team Lublin) rywalizował w kategorii wagowej 81 kg paco.pl
Mateusz Gątnicki z Paco Team Lublin wywalczył brązowy medal w kategorii 81 kg, podczas młodzieżowych mistrzostw Polski w boksie. Impreza w dniach 2-6 października jest rozgrywana w Radomiu.

Podopieczny trenera Władysława Maciejewskiego pokonał w 1/8 finału Mateusza Kowalczyka z GUKS Carbo Gliwice (5:0), w ćwierćfinale wygrał z Dawidem Cofałą, reprezentującym 06 Kleofas Katowice (5:0), natomiast w półfinale przegrał z Igorem Jakubowskim z Zagłębia Konin (0:5).

W sobotę w finale kategorii 56 kg, wystąpi natomiast Michał Smerdel z Gwarka Łęczna. Jego rywalem będzie Mateusz Mazik (RUSHH Kielce).