Brutalny napad na Czubach. Policja i rodzina poszukują złodziei

Piotr NowakZaktualizowano 
Ogłoszenia rozwieszono na osiedlu Czuby w Lublinie<br>
Ogłoszenia rozwieszono na osiedlu Czuby w Lublinie materiał Czytelnika
„Brutalny napad na naszym osiedlu” - ogłoszenie o takiej treści pojawiło się na Czubach. Autorzy proszą o pomoc w odnalezieniu sprawców rozboju. Poszukiwania prowadzi policja.

Do napadu na 58-letniego mężczyznę doszło w nocy z 7 na 8 sierpnia. Około godz. 22.15 podjechał on pod blok, w którym znajduje się jego mieszkanie. W momencie, kiedy wysiadał z samochodu został zaatakowany.

Napastnikami było prawdopodobnie trzech mężczyzn. Według relacji pokrzywdzonego byli zamaskowani i uzbrojeni w pałkę. W wyniku napadu 58-latek doznał obrażeń ciała i głowy. Został też okradziony z pieniędzy.

„Miał przy sobie znaczną ilość gotówki. Po wszystkim sprawcy rozbiegli się w różne strony” - czytamy na ogłoszeniu, które pojawiło się na Czubach.

Czytaj także

Chwilę do napadzie pokrzywdzony doszedł do swojego mieszkania. Po pogotowie i policję zadzwoniła jego żona. Informację o zdarzeniu policjanci otrzymali o godz. 22.19.

- Poszukujemy świadków zdarzenia. Osoby, które mają informacje o sprawcach lub widziały zajście prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Lublinie - mówi kom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Do napadu doszło przy ulicy Wyżynnej 13 od strony ulicy Szczytowej 7. „Jeśli cokolwiek widziałeś lub masz dostęp do monitoringu w tych rejonach prosimy o kontakt” - apeluje do sąsiadów rodzina pokrzywdzonego.

Numer telefonu na komisariat: 81 535 49 20.

Za kradzież grozi kara do pięciu lat więzienia.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

polecane: Flesz - Co piąta transakcja będzie wymagać użycia PIN-u

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 26

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-13T10:52:42 02:00, Gość:

Może to Kefir znów na życie próbuje zarobić

Klawiatura nie dla lamusow

G
Gość
2019-08-13T10:52:42 02:00, Gość:

Może to Kefir znów na życie próbuje zarobić

Jesteś debilem i piszesz o nieżyjącym człowieku

G
Gość
2019-08-13T09:16:21 02:00, krak:

ktos musial wiedziec ze ma akse

Dalekie tego nie zrobił tylko ten który wiedział że człowiek ma pieniądze....

G
Gość

Takie ogłoszenia to chyba jedyne słuszne wyjście dla rozwiązania sprawy, bo tym bagietom z pobliskiego komisariatu chyba nie chce się pracować. Wystarczy spróbować coś im zgłosić i doświadczyć reakcji.

G
Gość
2019-08-13T08:26:47 02:00, Gość:

rozpuszczone dziadostwo na darmowym 500 plus a nie nauczone pracy, to jak się nie będzie należeć to będą kraść

2019-08-13T08:37:01 02:00, Gość:

Durny od urodzenia czy nabyty imbecylizm???

Sądzę że od urodzenia

G
Gość
2019-08-13T07:54:16 02:00, Gość:

a kto dużą ilość gotówki nosi po nocy? nie ma banków i przelewów w 5 minut u odbiorcy?

Nie każdy ma konto w banku, proszę mi uwierzyć.

G
Gość

Jaka kradzież. Jak to ewidentnie rozbój.

b
baran
2019-08-13T08:26:47 02:00, Gość:

rozpuszczone dziadostwo na darmowym 500 plus a nie nauczone pracy, to jak się nie będzie należeć to będą kraść

2019-08-13T12:14:08 02:00, Gość:

NIENAUCZONE... To jest jeden wyraz nieuku!

Partykułę przeczącą "nie" z imiesłowami przymiotnikowymi czynnymi i biernymi piszemy łącznie. Do 1997 roku imiesłowy, których cecha nie była doraźna, można było pisać rozdzielnie, ale Rada Języka Polskiego ujednoliciła to..... baranie a ja się wcześniej uczyłem

G
Gość
2019-08-13T08:26:47 02:00, Gość:

rozpuszczone dziadostwo na darmowym 500 plus a nie nauczone pracy, to jak się nie będzie należeć to będą kraść

2019-08-13T12:14:08 02:00, Gość:

NIENAUCZONE... To jest jeden wyraz nieuku!

wuj jeden czy dwa wyrazy, ale skrzywdzili człowieka,

G
Gość
2019-08-13T08:26:47 02:00, Gość:

rozpuszczone dziadostwo na darmowym 500 plus a nie nauczone pracy, to jak się nie będzie należeć to będą kraść

NIENAUCZONE... To jest jeden wyraz nieuku!

e
edek

O 22:15 podjechał pod blok, zdążyli go napaść, okraść, pobiegł do domu, o 22:19 dzwoniono już po policję! Tempo iście sprinterskie!

G
Gość
2019-08-13T10:31:55 02:00, Redaktor:

Tępy redaktor opisuje rozbój a na końcu pisze że za kradzież jest do 5 lat

dokładnie

G
Gość

Może to Kefir znów na życie próbuje zarobić

R
Redaktor

Tępy redaktor opisuje rozbój a na końcu pisze że za kradzież jest do 5 lat

G
Gość

To nie kradzież tylko rozbój i nie do 5 tylko do 12 lat pozbawienia wolności ;)

Dodaj ogłoszenie