Hetman Włoszczowa kończy rundę jesienną

/KAR/
W niedzielnym spotkaniu czwartej ligi Hetman Włoszczowa przegrał na wyjeździe ze Zdrojem Busko-Zdrój 0:2. W niedzielę 10 listopada, o godzinie 13, nasza drużyna podejmować będzie w meczu piętnastej, ostatniej kolejki rundy jesiennej Unię Sędziszów.

W tym spotkaniu trener Andrzej Dec będzie miał do dyspozycji wszystkich graczy. - Liczę na to, że w tym ostatnim meczu ligowym rozgrywanym w tym roku przed własną publicznością zaprezentujemy się z dobrej strony. Będzie to dla nas mecz o przysłowiowe "sześć" punktów, ponieważ zwycięstwo pozwoli przybliżyć się nam do czołówki ligi - mówił szkoleniowiec włoszczowskiej drużyny.

Nasi rywale w minionej kolejce byli bliscy sprawienia niespodzianki. Wygrywali oni z wiceliderem 1:0 aż do 85 minuty. W końcówce stracili dwie bramki i przegrali 1:2.

Niedzielny mecz nie będzie ostatnim, jaki Hetman rozegra przed przerwą zimową. W niedzielę 24 listopada, o godzinie 12 nasze drużyna podejmować będzie w meczu piątej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu świętokrzyskiego trzecioligową Wierną Małogoszcz.