Nasza Loteria

Ciarkowski i Piceluk dołączyli do Motoru Lublin

PUKUS
Michał Ciarkowski i Paweł Piceluk podpisali roczne kontrakty z Motorem Lublin. Obydwaj w poprzednim sezonie występowali w pierwszoligowej Warcie Poznań.

Ten pierwszy to 23-letni pomocnik. Natomiast Picelsuk to 24-letni napastnik, a na Al. Zygmuntowskie trafił na zasadzie wypożycenia. Drugoligowiec wciąż szuka jeszcze bramkostrzelnego napastnika, który mógłby wzmocnić zespół i to jeszcze przed sobotnim meczem ligowym z Wisłą w Puławach.


Nasze serwisy:
Serwis gospodarczy - Wybierz Lublin
Serwis turystyczny - Perły i Perełki Lubelszczyzny
Serwis dla fanów spottingu i lotnictwa - Samoloty nad Lubelszczyzną
Miasto widziane z samolotu - Lublin z lotu ptaka
Nasze filmy - Puls Polski

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

O
OLAFIE
jebnij się w czółko, w tym roku Wisła spadek będzie
o
olaf
Wisełka jebnijcie ten motorek,i pokażcie kto rządzi w WOJEWÓDZTWIE.
Wróć na kurierlubelski.pl Kurier Lubelski