CZŁOWIEK ROKU 2017! Wielki finał - koniec 2 marca o godzinie 20!

DM
Udostępnij:
W piątek, 15 lutego o godzinie 20.00 zakończyło się głosowanie w pierwszym, powiatowym etapie plebiscytu Człowiek Roku 2017. Do wojewódzkiego finału awansowały te osoby, które w kategoriach: Biznes, Działalność Społeczna i Charytatywna, Kultura, Samorządność i Społeczność Lokalna zdobyły największą liczbę głosów. W finale Kandydaci zachowali, zdobyte w pierwszym etapie, głosy. Głosy na swoich faworytów można oddawać wykorzystując ten sam numer oraz treść SMSa.

**Oto aktualne wyniki głosowania

w finale plebiscytu:**

KLIKNIJ i wybierz kategorię:

Działalność społeczna i charytatywna
Kultura
Samorządność i społeczność lokalna
Biznes

ZOBACZ FINALISTÓW

Od 19 stycznia 2018 roku mieszkańcy Lubelszczyzny oddawali swoje głosy w plebiscycie Człowiek Roku 2017 wybierając osoby, które w minionym, 2017 roku, wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności. Głosowanie było prowadzone w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes.

Pierwszy etap plebiscytu skończył się 15 lutego 2018 roku o godzinie 20.00 (ZOBACZ WYNIKI). Do wojewódzkiego finału awansowały te osoby, które w kategoriach: Biznes, Działalność Społeczna i Charytatywna, Kultura, Samorządność i Społeczność Lokalna zdobyły największą liczbę głosów. W finale Kandydaci zachowali, zdobyte w pierwszym etapie, głosy. Głosy na swoich faworytów można oddawać wykorzystując ten sam numer oraz treść SMSa.

Ważne informacje!

  • Finałowe głosowanie rozpocznie się 19 lutego o godzinie 15.00
  • Nasi Czytelnicy wybiorą laureatów w czterech kategoriach: Działalność Społeczna i Charytatywna, Kultura, Samorządność i Społeczność Lokalna oraz Biznes.
  • CZŁOWIEK ROKU 2017 zostanie wybrany osobno w Białej Podlaskiej, Chełmie, Lublinie i Zamościu oraz we wszystkich powiatach województwa lubelskiego.
  • Zwycięzcy otrzymają statuetki i dyplomy, które wręczymy podczas uroczystej gali.
  • Głosowanie trwa do 2 marca 2018 roku do godziny 20.00
  • Kandydaci zachowują głosy zdobyte w pierwszym etapie

W marcu w Lublinie odbędzie się gala plebiscytu, podczas której laureaci tytułu CZŁOWIEKA ROKU 2017 ze wszystkich miast i powiatów odbiorą statuetki i dyplomy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Przejdź na stronę główną Kurier Lubelski