Człowiek Roku 2018. Zaczęło się głosowanie i możesz wskazać...

  Człowiek Roku 2018. Zaczęło się głosowanie i możesz wskazać zwycięzcę

  Sławomir Skomra

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Gala "Człowiek Roku 2017"

  Gala "Człowiek Roku 2017" ©Łukasz Kaczanowski/archiwum

  Setki kandydatów i mnóstwo Państwa nominacji. Zaczynamy głosowanie w plebiscycie Człowiek Roku 2018 Kuriera Lubelskiego. Wielki finał z końcem lutego.
  Gala "Człowiek Roku 2017"

  Gala "Człowiek Roku 2017" ©Łukasz Kaczanowski/archiwum

  Co roku Kurier Lubelski wraz ze swoimi Czytelnikami wybiera osoby, które przez ostatnie 12 miesięcy wyróżniły się w swojej działalności dla społeczności, w której funkcjonują na co dzień. Właśnie taka jest idea plebiscytu Człowiek Roku.

  Zobacz też: Kto zasługuje na tytuł Człowiek Roku 2018? Rozpoczynamy głosowanie!  Właśnie rozpoczęliśmy głosowanie w tegorocznej edycji tej zabawy.
  Zabawy, ale stanowiącej jednocześnie poważne wyzwanie, bo oddając głos trzeba przeanalizować dokonania wybranej osoby. Dodatkowo każdy z dotychczasowych laureatów otrzymany tytuł traktował jako zaszczyt. To przecież Państwo wskazują człowieka roku.

  Prawdę mówiąc wybieracie Państwo nie jednego Człowieka Roku, ale kilku. Jest tak dzięki temu, że kandydaci zostali nominowani w czterech kategoriach: Kultura, Działalność Społeczna i Charytatywna, Samorządność i Społeczność Lokalna oraz Biznes. Co więcej kandydaci zostali też pogrupowani według klucza powiatowego, dzięki czemu formuła plebiscytu jest bardziej czytelna a Państwo otrzymujecie szansę zagłosować na osoby sobie najlepiej znane.

  Ważne terminy


  Aby przybliżyć Państwu nominowanych już w czwartek, 17 stycznia do Kuriera Lubelskiego dołączymy specjalny dodatek, w których przedstawimy wszystkich nominowanych wraz z uzasadnieniami nominacji.

  Głosowanie w pierwszym, powiatowym etapie właśnie się rozpoczęło i potrwa do poniedziałku, 11 lutego, do godz. 22. Laureaci w każdej kategorii, w każdym mieście i powiecie, zdobędą tytuły Człowieka Roku 2018 w swoim mieście lub powiecie. Dodatkowo wezmą oni udział w wojewódzkim finale, w którym w każdej kategorii plebiscytu zostaną przyznane tytuły Człowieka Roku Lubelszczyzny 2018. Awansując do finału laureaci z miast i powiatów zachowają zdobyte głosy.

  Głosowanie w finale rozpocznie się w środę, 13 lutego i potrwa do czwartku, 28 lutego przyszłego roku. Na zwycięzców czekać będą dodatkowe statuetki i dyplomy oraz nagrody - indywidualna sesja coachingu biznesowego oraz inne biznesowe upominki.

  Wielka, uroczysta gala odbędzie się na początku marca.

  Jak głosować


  Ale do rzeczy, jak głosować na swojego kandydata? Można to zrobić na dwa sposoby.

  Poprzez naszą stronę internetową klikając na przycisk przy nazwisku kandydata. Do głosowania KLIK-iem wymagane jest posiadanie konta użytkownika w naszym serwisie oraz kredytów upoważniających do głosowania w tym trybie. Za każdy oddany taką metodą głos otrzymujecie Państwo gratisowo dostęp do płatnych treści w serwisie Kuriera Lubelskiego czyi do prenumeraty cyfrowej oraz dostęp do e-wydań gazety w formie plików PDF.

  Można też głosować sms-owo wysyłając wiadomość na numer 72355 w treści wpisując prefiks.numer kandydata, np. ABC.1. Lista wszystkich prefiksów wraz z numerami kandydatów przypisanymi do odpowiednich kategorii będzie dostępna na naszej stronie. Koszt jednego sms-a to 2,46 zł z VAT .

  W odpowiedzi na smsm każdy głosujący otrzymuje kod dostępu do e-wydania Kuriera Lubelskiego z dnia, w którym został oddany głos.
  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:  Czytaj treści premium w Kurierze Lubelskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo