Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Dołącz do zespołu Kuriera. Praca dla specjalisty ds. sprzedaży reklam

Redakcja
sxc.hu
Grupa Wydawnicza Polskapresse poszukuje kandydatów na stanowisko: SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY REKLAM W INTERNECIE w Lublinie

OPIS STANOWISKA
Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w obszarze sprzedaży produktów internetowych
- znajomość reklamy on-line w Polsce
- umiejętność negocjacji i prezentacji
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakiet MS Office
- wykształcenie wyższe
- entuzjazm, samodzielność i zaangażowanie
- wysoka komunikatywność
- umiejętność pracy pod presją czasu
- silna orientacja na klienta
- prawo jazdy kat. B

Kwalifikacje:
- umiejętność organizowania pracy własnej
- komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
- duża samodzielność, kreatywność w działaniu

Oferujemy:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej i cenionej marce
- szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie
- możliwość rozwoju zawodowego
- pakiet socjalny (szkolenia, dofinansowania)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego, w temacie prosimy wpisać BRW/HI oraz imię i nazwisko. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty. Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie w terminie do 7.12.2010 r. CV z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych oraz numeru referencyjnym na adres e-mail : [email protected]. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!