Drużyna Lublin Hockey Team rozpoczęła na Icemanii nowy sezon hokeja na lodzie

Zawodnicy Lublin Hockey Team od dwóch zwycięstw rozpoczęli nowy sezon drugiej ligi grupy północno-wschodniej. Na lodowisku Icemania lubelski zespół pokonał Husarię Białystok 5:2 oraz Legion Warszawa 8:7.

Lublinianie bronią mistrzowskiego tytułu zdobytego w dwóch poprzednich sezonach. I chociaż rywale ostrzą sobie zęby na zdetronizowanie naszej ekipy, to LHT w tym roku znów jest faworytem do wygrania grupy.

Pierwszym po letniej przerwie rywalem Lublin Hockey Team była Husaria Białystok. Pierwsza tercja okazała się trudna dla obu drużyn i zakończyła wynikiem bezbramkowym. Ale 10 minut przerwy wystarczyło gospodarzom na przedyskutowanie taktyki na drugą część, w której szybko zdobyli cztery bramki.

W drugim spotkaniu z Legionem Warszawa kibice obejrzeli jeszcze więcej bramek, ale o tę jedną lepsza ponownie okazała się drużyna trenowana przez Krzysztofa Krauze.