Dwa medale pięściarzy Olimpu Lublin podczas finału Pucharu Polski

Dwa medale wywalczyli pięściarze Olimpu Lublin podczas finału Pucharu Polski kadetów, rozegranych w Lesznie.

W kategorii 48 kg Adrian Kowal uplasował się na drugim miejscu, natomiast w wadze 63 kg trzecia lokata przypadła jego koledze klubowemu Konradowi Klembowskiemu.

Kowal stoczył w turnieju trzy walki, z których wygrał dwie z Damianem Piotrowiczem z OSiR Suwałki (3:0 i Grzegorzem Dywalem z Boks Team Kaczor Wałbrzych (3:0). W pojedynku finałowym lublinianin po wyrównanej walce, uległ zaś Patrykowi Budysiowi z Czarnych Słupsk (1:2).

Klembowski w pierwszej walce wygrał z Szymonem Kwaskiem (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) - 3 runda RSC, natomiast w półfinale nie sprostał Dariuszowi Niemczykowi ze Skorpiona Szczecin.

Młodzi bokserzy lubelskiego Olimpu są podopiecznymi trenera Andrzeja Głąba.

Codziennie rano najświeższe informacje z Lublina i okolic na Twoją skrzynkę mailową. Zapisz się do newslettera!