Franczyza? Jest korzystniejsza alternatywa! Własny biznes pod znaną marką - to ma swoje plusy

Artykuł sponsorowany JBB Bałdyga
Franczyza to hasło, które w biznesie zna chyba każdy przedsiębiorca. Jedni ją chwalą, inni ganią, każdy ma swoje zdanie i swoje racje, ale jak jest naprawdę? Czy franczyza się opłaca? Czas Partnerstwa JBB Bałdyga to sprawdzone rozwiązanie biznesowe, które nie wpisuje się w definicję franczyzy. Czym się różni? Jeśli planujesz założyć własny biznes musisz poznać korzyści, które płyną z współpracy.

Franczyza: co to?

Franczyza to specyficzny system współpracy pomiędzy dwoma przedsiębiorcami, układ, w którym każda ze stron ma swoje prawa i obowiązki wynikające ze współpracy. Franczyzodawca zapewnia wiedzę i umiejętności, które już nabył i przetestował, towar lub dostawców, a także materiały marketingowe, wspierające działalność. Franczyzobiorca zobowiązuje się do realizacji umowy, dążenia do pomnażania zysków i realizacji wizji, zawartej w umowie. Najważniejszym elementem współpracy na zasadzie franczyzy jest odpowiednio skonstruowana umowa.

Franczyza w większości przypadków wiąże się z wkładem własnym. Opłata podstawowa dla wielu przedsiębiorców może być przeszkodą do rozpoczęcia biznesowej przygody. Jest na to sposób!

Własny biznes pod znaną marką, czyli czym się różni franczyza od programu „Czas Partnerstwa” JBB Bałdyga?

Podjęcie decyzji o własnym biznesie to już duży krok, ale do rozpoczęcia działalności jeszcze długa droga. Na początku warto przyjrzeć się wszystkim, plusom i minusom rozwiązań, dostępnych na rynku. Franczyza może być atrakcyjnym rozwiązaniem dla początkujących biznesmenów, ale czy jest dla wszystkich? Program „Czas Partnerstwa” JBB Bałdyga powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Czym różni się partnerska współpraca z JBB Bałdyga od klasycznej franczyzy?

Franczyza

Czas Partnerstwa JBB Bałdyga

Prowadzenie biznesu pod znaną marką.Prowadzenie biznesu pod znaną marką.
Identyfikacja z marką i kontynuacja wizji franczyzodawcy.Identyfikacja z polską marką z 27-letnią tradycją, wsparcie polskiego handlu.
Wsparcie marketingowe.Wsparcie marketingowe : materiały promocyjne do sklepów, materiały eksploatacyjne odzież, papier, degustacje produktów, konkursy, loterie konsumenckie, dostęp do materiałów reklamowych.
Przekazanie know-how i stała kontrola nad poprawną realizacją założeń umowy franczyzowej.Stała opieka przedstawiciela handlowego, pomoc merytoryczna (know-how).
Korzystanie z listy sprawdzonych dostawców.Dostęp do rozbudowanej sieci dystrybucji – ponad 90% hurtowni w Polsce.
Działanie na podstawie sztywno określonych ram.Elastyczność i autonomia w działaniu.
Kontrola nad podejmowaniem każdej decyzji związanej z biznesem.Możliwość podejmowania samodzielnych decyzji.
Opłata podstawowa i dodatkowe koszty wynikające z umowy.Brak opłat za przystąpienie do programu.

Decyzja należy do Ciebie.

Stwórz własny biznes z korzystnym wsparciem

Program „Czas Partnerstwa” JBB Bałdyga został przetestowany w praktyce, Do tej pory do programu przystąpiło ponad 650 sklepów, a zainteresowanie programem wciąż rośnie. Zadowolony Klient to zadowolony właściciel, a zadowolony właściciel to dobry biznes. Dobry biznes wymaga zaangażowania, ale zawsze warto korzystać z wiedzy i umiejętności, kontaktów i możliwości, które oferuje rynek.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Franczyza? Jest korzystniejsza alternatywa! Własny biznes pod znaną marką - to ma swoje plusy - Tygodnik Ostrołęcki

Wróć na kurierlubelski.pl Kurier Lubelski