Terminarz pierwszej ligi południowej
Kolejka 1 – 19-20 września
Futsal Nowiny - AZS UMCS Lublin
TPH Polkowice - Elmar Jędrzejów
Marex Chorzów - GKS Tychy
MKF-Renex Grajów - Berland OSiR Komprachcice
Kamionka Mikołów - Heiro Rzeszów
ETA Dąbrowa Górnicza - Stal Mielec
Kolejka 2 – 26-27 września
AZS UMCS Lublin - Stal Mielec
Heiro Rzeszów - ETA Dąbrowa Górnicza
Berland OSiR Komprachcice - Kamionka Mikołów
GKS Tychy - MKF-Renex Grajów
Elmar Jędrzejów - Marex Chorzów
Futsal Nowiny - TPH Polkowice
Kolejka 3 – 3-4 października
TPH Polkowice - AZS UMCS Lublin
Marex Chorzów - Futsal Nowiny
MKF-Renex Grajów - Elmar Jędrzejów
Kamionka Mikołów - GKS Tychy
ETA Dąbrowa Górnicza - Berland OSiR Komprachcice
Stal Mielec - Heiro Rzeszów
Kolejka 4 – 10-11 października
AZS UMCS Lublin - Heiro Rzeszów
Berland OSiR Komprachcice - Stal Mielec
GKS Tychy - ETA Dąbrowa Górnicza
Elmar Jędrzejów - Kamionka Mikołów
Futsal Nowiny - MKF-Renex Grajów
TPH Polkowice - Marex Chorzów
Kolejka 5 – 17-18 października
Marex Chorzów - AZS UMCS Lublin
MKF-Renex Grajów - TPH Polkowice
Kamionka Mikołów - Futsal Nowiny
ETA Dąbrowa Górnicza - Elmar Jędrzejów
Stal Mielec - GKS Tychy
Heiro Rzeszów - Berland OSiR Komprachcice
Kolejka 6 – 24-25 października
AZS UMCS Lublin - Berland OSiR Komprachcice
GKS Tychy - Heiro Rzeszów
Elmar Jędrzejów - Stal Mielec
Futsal Nowiny - ETA Dąbrowa Górnicza
TPH Polkowice - Kamionka Mikołów
Marex Chorzów - MKF-Renex Grajów
Kolejka 7 – 7-8 listopada
MKF-Renex Grajów - AZS UMCS Lublin
Kamionka Mikołów - Marex Chorzów
ETA Dąbrowa Górnicza - TPH Polkowice
Stal Mielec - Futsal Nowiny
Heiro Rzeszów - Elmar Jędrzejów
Berland OSiR Komprachcice - GKS Tychy
Kolejka 8 – 14-15 listopada
AZS UMCS Lublin - GKS Tychy
Elmar Jędrzejów - Berland OSiR Komprachcice
Futsal Nowiny - Heiro Rzeszów
TPH Polkowice - Stal Mielec
Marex Chorzów - ETA Dąbrowa Górnicza
MKF-Renex Grajów - Kamionka Mikołów
Kolejka 9 – 21-22 listopada
Kamionka Mikołów - AZS UMCS Lublin
ETA Dąbrowa Górnicza - MKF-Renex Grajów
Stal Mielec - Marex Chorzów
Heiro Rzeszów - TPH Polkowice
Berland OSiR Komprachcice - Futsal Nowiny
GKS Tychy - Elmar Jędrzejów
Kolejka 10 – 28-29 listopada
AZS UMCS Lublin - Elmar Jędrzejów
Futsal Nowiny - GKS Tychy
TPH Polkowice - Berland OSiR Komprachcice
Marex Chorzów - Heiro Rzeszów
MKF-Renex Grajów - Stal Mielec
Kamionka Mikołów - ETA Dąbrowa Górnicza
Kolejka 11 – 5-6 grudnia
ETA Dąbrowa Górnicza - AZS UMCS Lublin
Stal Mielec - Kamionka Mikołów
Heiro Rzeszów - MKF-Renex Grajów
Berland OSiR Komprachcice - Marex Chorzów
GKS Tychy - TPH Polkowice
Elmar Jędrzejów - Futsal Nowiny
Kolejka 12 – 16-17 stycznia
AZS UMCS Lublin - Futsal Nowiny
Elmar Jędrzejów - TPH Polkowice
GKS Tychy - Marex Chorzów
Berland OSiR Komprachcice - MKF-Renex Grajów
Heiro Rzeszów - Kamionka Mikołów
Stal Mielec - ETA Dąbrowa Górnicza
Kolejka 13 – 23-24 stycznia
Stal Mielec - AZS UMCS Lublin
ETA Dąbrowa Górnicza - Heiro Rzeszów
Kamionka Mikołów - Berland OSiR Komprachcice
MKF-Renex Grajów - GKS Tychy
Marex Chorzów - Elmar Jędrzejów
TPH Polkowice - Futsal Nowiny
Kolejka 14 – 6-7 lutego
AZS UMCS Lublin - TPH Polkowice
Futsal Nowiny - Marex Chorzów
Elmar Jędrzejów - MKF-Renex Grajów
GKS Tychy - Kamionka Mikołów
Berland OSiR Komprachcice - ETA Dąbrowa Górnicza
Heiro Rzeszów - Stal Mielec
Kolejka 15 – 13-14 lutego
Heiro Rzeszów - AZS UMCS Lublin
Stal Mielec - Berland OSiR Komprachcice
ETA Dąbrowa Górnicza - GKS Tychy
Kamionka Mikołów - Elmar Jędrzejów
MKF-Renex Grajów - Futsal Nowiny
Marex Chorzów - TPH Polkowice
Kolejka 16 – 20-21 lutego
AZS UMCS Lublin - Marex Chorzów
TPH Polkowice - MKF-Renex Grajów
Futsal Nowiny - Kamionka Mikołów
Elmar Jędrzejów - ETA Dąbrowa Górnicza
GKS Tychy - Stal Mielec
Berland OSiR Komprachcice - Heiro Rzeszów
Kolejka 17 – 5-6 marca
Berland OSiR Komprachcice - AZS UMCS Lublin
Heiro Rzeszów - GKS Tychy
Stal Mielec - Elmar Jędrzejów
ETA Dąbrowa Górnicza - Futsal Nowiny
Kamionka Mikołów - TPH Polkowice
MKF-Renex Grajów - Marex Chorzów
Kolejka 18 – 12-13 marca
AZS UMCS Lublin - MKF-Renex Grajów
Marex Chorzów - Kamionka Mikołów
TPH Polkowice - ETA Dąbrowa Górnicza
Futsal Nowiny - Stal Mielec
Elmar Jędrzejów - Heiro Rzeszów
GKS Tychy - Berland OSiR Komprachcice
Kolejka 19 – 19-20 marca
GKS Tychy - AZS UMCS Lublin
Berland OSiR Komprachcice - Elmar Jędrzejów
Heiro Rzeszów - Futsal Nowiny
Stal Mielec - TPH Polkowice
ETA Dąbrowa Górnicza - Marex Chorzów
Kamionka Mikołów - MKF-Renex Grajów
Kolejka 20 – 2-3 kwietnia
AZS UMCS Lublin - Kamionka Mikołów
MKF-Renex Grajów - ETA Dąbrowa Górnicza
Marex Chorzów - Stal Mielec
TPH Polkowice - Heiro Rzeszów
Futsal Nowiny - Berland OSiR Komprachcice
Elmar Jędrzejów - GKS Tychy
Kolejka 21 – 9-10 kwietnia
Elmar Jędrzejów - AZS UMCS Lublin
GKS Tychy - Futsal Nowiny
Berland OSiR Komprachcice - TPH Polkowice
Heiro Rzeszów - Marex Chorzów
Stal Mielec - MKF-Renex Grajów
ETA Dąbrowa Górnicza - Kamionka Mikołów
Kolejka 22 – 16-17 kwietnia
AZS UMCS Lublin - ETA Dąbrowa Górnicza
Kamionka Mikołów - Stal Mielec
MKF-Renex Grajów - Heiro Rzeszów
Marex Chorzów - Berland OSiR Komprachcice
TPH Polkowice - GKS Tychy
Futsal Nowiny - Elmar Jędrzejów
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?