GKS Bełchatów - Górnik Łęczna 0:1. Drugi z rzędu wygrany sparing zielono-czarnych

KK
Piłkarze drugoligowego Górnika Łęczna wciąż przygotowują się do rundy wiosennej sezonu 2019/20. W kolejnym meczu kontrolnym podopieczni trenera Kamila Kieresia pokonali GKS Bełchatów 1:0.

Łęcznianie wygrali dzięki trafieniu autorstwa Krystiana Wójcika w 32. minucie rywalizacji. Bramka padła po błędzie przy wyprowadzaniu piłki z defensywy rywali. Ogółem, większość spotkania była zacięta i wyrównana.

Zwycięstwo z "Torfiorzami" było dla zielono-czarnych drugim z rzędu w okresie przygotowawczym. W środę "Górnicy" pokonali bowiem na wyjeździe ligowego rywala, Resovię. Wcześniej natomiast zanotowali trzy remisy i porażkę. Do walki o punkty zespół w Łęcznej powróci 29 lutego.

GKS Bełchatów - Górnik Łęczna 0:1 (0:1)
Bramka: Wójcik 32

Górnik: (I połowa) Kostrzewski - Sasin, Turek, Midzierski, Orłowski, Tymosiak, Kalinkowski, Wójcik, Stasiak, Cielebąk, Banaszak. (II połowa) Rojek - Leândro, Turek, Midzierski, Zagórski, Kalinkowski, Stromecki, Cierpka, zawodnik testowany, Lewandowski, Banaszak. Trener: Kamil Kiereś

GKS: (I połowa) Komar - Sierczyński, Magiera, Kołodziejski, Szymorek, Bartosiak, Grzelak, Czajkowski, Koziara (34 Winsztal), Thiakane, Zdybowicz. (II połowa) Lenarcik - Lisowski, Michalak, Magiera (67 Kołodziejski), Szymorek (67 Grzelak), Biel, Małachowski, Putin, Kondracki, Warnecki, Winsztal. Trener: Artur Derbin