GKS Bogdanka rozgromił Flotę Świnoujście 5:2

KAMB
Przemek Gąbka
Lepszej inauguracji rundy wiosennej piłkarze GKS Bogdanka nie mogli sobie wymarzyć. W meczu rozegranym przed własną publicznością gracze Piotra Rzepki rozbili Flotę Świnoujście 5:2. Mecz oglądało blisko dwa tysiące kibiców.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla łęcznian. Już w 3 min Tomas Pesir zagrał do Michała Renusza, a ten wpakował piłkę do siatki. 11 min później było już 2:0. Sergiusz Prusak wybił piłkę do Wojciecha Łuczaka a ten technicznym strzałem pokonał golkipera. Gdy wydawało się, że jest już po meczu do ataku ruszyła Flota. W polu karnym bez krycia został Ensar Arifović i strzałem z główki pokonał Prusaka, który trzy minuty wcześniej cieszył się z obronionego rzutu karnego.

Jeszcze przed przerwą grę uspokoił Łukasz Pielorz trafiając do siatki po zamieszaniu w polu karnym. Po zmianie stron ponownie jednak o sobie przypomniał Arifović i było już 3:2. Na szczęście Flota nic więcej nie strzeliła, a skuteczni byli gospodarze. W 65 min Veljko Nikitović wykorzystał rzut karny po faulu na Pesirze, a w 85 drugiego gola w meczu zdobył Renusz. W końcówce blisko szczęścia był jeszcze debiutujący Tomasz Tymosiak, ale jego uderzenie nad poprzeczkę sparował bramkarz.

GKS Bogdanka gra u siebie z Flotą Świnoujście (RELACJA) 5:2
GKS Bogdanka - Flota Świnoujście 5:2 (3:1)