GKS Bogdanka zremisował 1:1 z Flotą Świnoujście

Jakub Hereta
Piłkarze pierwszoligowego GKS Bogdanka urwali punkty kolejnemu kandydatowi do awansu. W niedzielę, podopieczni Piotra Rzepki zremisowali przed własną publicznością z Flotą Świnoujście 1:1.

W 50 minucie prowadzenie dla gospodarzy zdobył Michał Stasiak, który pokonał swojego bramkarza. Cztery minuty później do wyrównania ładnym strzałem z rzutu wolnego doprowadził Bartłomiej Niedziela, kiedyś piłkarz Górnika Łęczna.

GKS Bogdanka Łęczna - Flota Świnoujście 1:1 (0:0)
Bramki: Stasiak 50 samobójcza - Niedziela 54
Żółte kartki: Wiązowski, Midzierski - Fryc, Stasiak