Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

GKS Bogdanka-Olimpia Grudziądz 2:0. W Łęcznej mają lidera! (ZOBACZ GALERIĘ)

KAMB
Zwycięstwem 2:0 zakończyło się sobotnie spotkanie GKS Bogdanka z Olimpią Grudziądz. Dzięki niemu zespół Piotra Rzepki awansował na pozycję lidera pierwszej ligi.

- Gra się po to żeby być jak najwyżej, dlatego cieszymy się, że jesteśmy liderem - powiedział tuż po końcowym gwizdku Paweł Magdoń, obrońca GKS.

Spotkanie tak jak to przed tygodniem z Olimpią Elbląg na dobre rozkręciło się w drugiej połowie. Już cztery minuty po przerwie Michał Zuber popisał się dokładnym dośrodkowaniem w pole karne, a tam było Nildo, który uderzeniem z główki nie dał żadnych szans bramkarzowi gości. W 85 min wynik ustali natomiast Prejuce Nakoulma, który wykończył mocnym strzałem na krótki słupek swoją indywidualną akcję. W barwach GKS zadebiutowało dwóch młodych piłkarzy: Brazylijczyk Jhonatan i wychowanek Tomasovii Jacek Kusiak. Obaj zaprezentowali się z dobrej strony.

GKS Bogdanka - Olimpia Grudziądz 2:0 (0:0)