Górnik Łęczna zremisował w Katowicach z GieKSą 1:1

KAMB
Sobotni mecz Górnika Łęczna w Katowicach zakończył się remisem 1:1
Sobotni mecz Górnika Łęczna w Katowicach zakończył się remisem 1:1 Lucyna Nenow/Dziennik Zachodni
Górnik Łęczna, walczący o awans do ekstraklasy zdobył kolejny punkt. Tym razem na wyjeździe zremisował z czołową ekipą pierwszej ligi GKS Katowice.

Spotkanie w Katowicach nie było porywającym widowiskiem, a emocje były tylko w pierwszej połowie. W 14 min Patrik Mraz dośrodkował z rzutu wolnego, a piłka po interwencji obrońcy trafiła do Łukasza Zwolińskiego. Napastnik znalazł się w dogodnej sytuacji i nie miał problemów z pokonaniem bramkarza. Dziesięć minut później Zwoliński musiał opuścić boisko z kontuzją stawu skokowego.

Minęły kolejne minuty, a Górnik stracił gola. W 32 min Przemysław Pitry podał do Rafała Pietrzaka, który nie miał problemów z pokonaniem Sergiusza Prusaka. Jeszcze w pierwszej połowie dwie dogodne sytuacje na zmianę wyniku miał Paweł Zawistowski, ale nie potrafił trafić do siatki. Górnik zremisował 1:1 i był to dla niego 14, kolejny mecz bez porażki. Po 23 meczach łęcznianie pozostają liderem pierwszej ligi.

GKS Katowice - Górnik Łęczna 1:1