Gwiazdy muzyki pop zobaczymy we wrześniu na Arenie Lublin [ROZMOWA TYGODNIA]

jaxaZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
Thomas Anders z Modern Talking, Sandra, C. C. Catch, Savage - gwiazdy, które królowały na estradach w latach 80-tych XX wieku zobaczymy i usłyszymy we wrześniu w Lublinie. O imprezie organizowanej na Arenie Lublin rozmawiamy z Jackiem Czareckim, prezesem MOSiR Bystrzyca.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 19

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-24T22:43:56 02:00, Gość:

Przecież ten kasztan w gajerkach z ćwierć wiecza jedyne co potrafi to napychać sobie kieszenie przy okazji organizacji każdego koncertu, wystarczy zeby CBA prześwietliło umowy które są zawierane przez tego gościa przy okazji organizacji koncertu. Fachowiec od siedmiu boleści, każdy ćwok potrafi zorganizować koncert ze stratą minus 500 000 zł.

2019-08-25T00:04:30 02:00, Mariolka:

To zorganizuj jedyne co ty potrafisz to zorganizować wycieczkę rodzinie do Lidla w niedziele niehandlową! Oj to mi się udało 😊

2019-08-25T08:57:29 02:00, Gość:

Widać to jedyna rzecz która ci się w życiu udała😂😂

2019-08-25T09:36:13 02:00, Gość:

No to tak tobie obrażać krytykować anonimowo wszyscy tacy odważni i najmądrzejsi na wszystkim się znają a już w realu to zakompleksiona bez wykształcenia ciemnota to tyle w temacie

2019-08-25T10:17:54 02:00, Dyd:

Ale tą ciemnotę tworzą menadżer y. Skoro cały czas przebywasz w bylejakości... to zaczynasz tak patrzeć.

2019-08-25T15:44:01 02:00, Gość:

Widzę straszna mowę nienawiści robolu

Tak wielkiej klasy menadżerze..

Ze "wsi" wyszłeś....ale "wieś" w tobie pozostała. O tym pisałem..

G
Gość
2019-08-24T22:43:56 02:00, Gość:

Przecież ten kasztan w gajerkach z ćwierć wiecza jedyne co potrafi to napychać sobie kieszenie przy okazji organizacji każdego koncertu, wystarczy zeby CBA prześwietliło umowy które są zawierane przez tego gościa przy okazji organizacji koncertu. Fachowiec od siedmiu boleści, każdy ćwok potrafi zorganizować koncert ze stratą minus 500 000 zł.

2019-08-25T00:04:30 02:00, Mariolka:

To zorganizuj jedyne co ty potrafisz to zorganizować wycieczkę rodzinie do Lidla w niedziele niehandlową! Oj to mi się udało 😊

2019-08-25T08:57:29 02:00, Gość:

Widać to jedyna rzecz która ci się w życiu udała😂😂

2019-08-25T09:36:13 02:00, Gość:

No to tak tobie obrażać krytykować anonimowo wszyscy tacy odważni i najmądrzejsi na wszystkim się znają a już w realu to zakompleksiona bez wykształcenia ciemnota to tyle w temacie

2019-08-25T10:17:54 02:00, Dyd:

Ale tą ciemnotę tworzą menadżer y. Skoro cały czas przebywasz w bylejakości... to zaczynasz tak patrzeć.

Widzę straszna mowę nienawiści robolu

G
Gość
2019-08-24T22:43:56 02:00, Gość:

Przecież ten kasztan w gajerkach z ćwierć wiecza jedyne co potrafi to napychać sobie kieszenie przy okazji organizacji każdego koncertu, wystarczy zeby CBA prześwietliło umowy które są zawierane przez tego gościa przy okazji organizacji koncertu. Fachowiec od siedmiu boleści, każdy ćwok potrafi zorganizować koncert ze stratą minus 500 000 zł.

2019-08-25T00:04:30 02:00, Mariolka:

To zorganizuj jedyne co ty potrafisz to zorganizować wycieczkę rodzinie do Lidla w niedziele niehandlową! Oj to mi się udało 😊

2019-08-25T08:57:29 02:00, Gość:

Widać to jedyna rzecz która ci się w życiu udała😂😂

.tego faceta obchodzi wszystko tylko nie MOSiR ,szczególnie darmowe samochody..

D
Dyd
2019-08-24T22:43:56 02:00, Gość:

Przecież ten kasztan w gajerkach z ćwierć wiecza jedyne co potrafi to napychać sobie kieszenie przy okazji organizacji każdego koncertu, wystarczy zeby CBA prześwietliło umowy które są zawierane przez tego gościa przy okazji organizacji koncertu. Fachowiec od siedmiu boleści, każdy ćwok potrafi zorganizować koncert ze stratą minus 500 000 zł.

2019-08-25T00:04:30 02:00, Mariolka:

To zorganizuj jedyne co ty potrafisz to zorganizować wycieczkę rodzinie do Lidla w niedziele niehandlową! Oj to mi się udało 😊

2019-08-25T08:57:29 02:00, Gość:

Widać to jedyna rzecz która ci się w życiu udała😂😂

2019-08-25T09:36:13 02:00, Gość:

No to tak tobie obrażać krytykować anonimowo wszyscy tacy odważni i najmądrzejsi na wszystkim się znają a już w realu to zakompleksiona bez wykształcenia ciemnota to tyle w temacie

Ale tą ciemnotę tworzą menadżer y. Skoro cały czas przebywasz w bylejakości... to zaczynasz tak patrzeć.

G
Gość
2019-08-24T22:43:56 02:00, Gość:

Przecież ten kasztan w gajerkach z ćwierć wiecza jedyne co potrafi to napychać sobie kieszenie przy okazji organizacji każdego koncertu, wystarczy zeby CBA prześwietliło umowy które są zawierane przez tego gościa przy okazji organizacji koncertu. Fachowiec od siedmiu boleści, każdy ćwok potrafi zorganizować koncert ze stratą minus 500 000 zł.

2019-08-25T00:04:30 02:00, Mariolka:

To zorganizuj jedyne co ty potrafisz to zorganizować wycieczkę rodzinie do Lidla w niedziele niehandlową! Oj to mi się udało 😊

2019-08-25T08:57:29 02:00, Gość:

Widać to jedyna rzecz która ci się w życiu udała😂😂

No to tak tobie obrażać krytykować anonimowo wszyscy tacy odważni i najmądrzejsi na wszystkim się znają a już w realu to zakompleksiona bez wykształcenia ciemnota to tyle w temacie

m
mieszkaniec

Może zamknijmy tą arenę i zróbmy na niej np. giełde. Panie prezes tak nieudolnej postaci nie ma żadna miejska spółka. Czego Żuk was tam trzyma i płaci miesięcznie ponad 20000 zł /na każdego członka zarządu.... a strata spólki rośnie.

G
Gość
2019-08-24T22:43:56 02:00, Gość:

Przecież ten kasztan w gajerkach z ćwierć wiecza jedyne co potrafi to napychać sobie kieszenie przy okazji organizacji każdego koncertu, wystarczy zeby CBA prześwietliło umowy które są zawierane przez tego gościa przy okazji organizacji koncertu. Fachowiec od siedmiu boleści, każdy ćwok potrafi zorganizować koncert ze stratą minus 500 000 zł.

2019-08-25T00:04:30 02:00, Mariolka:

To zorganizuj jedyne co ty potrafisz to zorganizować wycieczkę rodzinie do Lidla w niedziele niehandlową! Oj to mi się udało 😊

Widać to jedyna rzecz która ci się w życiu udała😂😂

G
Gość

Gwiazdy na miarę prezesa. Ludzie to będzie playback... Jaki koncert? Na dożynki powiatowe można zaprosić.... No na miarę buractwa....

M
Mariolka
2019-08-24T22:43:56 02:00, Gość:

Przecież ten kasztan w gajerkach z ćwierć wiecza jedyne co potrafi to napychać sobie kieszenie przy okazji organizacji każdego koncertu, wystarczy zeby CBA prześwietliło umowy które są zawierane przez tego gościa przy okazji organizacji koncertu. Fachowiec od siedmiu boleści, każdy ćwok potrafi zorganizować koncert ze stratą minus 500 000 zł.

To zorganizuj jedyne co ty potrafisz to zorganizować wycieczkę rodzinie do Lidla w niedziele niehandlową! Oj to mi się udało 😊

G
Gość

Przecież ten kasztan w gajerkach z ćwierć wiecza jedyne co potrafi to napychać sobie kieszenie przy okazji organizacji każdego koncertu, wystarczy zeby CBA prześwietliło umowy które są zawierane przez tego gościa przy okazji organizacji koncertu. Fachowiec od siedmiu boleści, każdy ćwok potrafi zorganizować koncert ze stratą minus 500 000 zł.

E
Eve
2019-08-24T17:37:59 02:00, Gość:

Tylko dobrze przykryć zgnitą nową murawę za 700.000 tysi

Sam jesteś zginity ćwoku

g
gość

A co to mnie obchodzi.

P
Pati

Jeśli da się zorganizować gwiazdę w innych miastach (Rybnik, Chorzów, Łódź) to dlaczego w Lublinie się nie da?

O
Olo

Dożynki...

T
TW Balbina
2019-08-24T17:39:06 02:00, ManLbn:

Litości! Z całym szacunkiem do Pana prezesa, ale ściąganie takich gwiazd udowadnia, że jesteśmy zasciankiem Polski. Inne miasta wojewódzkie mogą poszczycić się koncertami takich artystów jak Elton John, Lenny Kravitz, Ozzy Osbourne, Guns N Roses i wielu, wielu innych. A u nas? Bajm, Feliczita, Jo ma ha, jo ma so. Żenada. To nie ściągnie ludzi z reszty polsk i świata.

Prawda. W Lublinie rozrywka pszenno-buraczana. Niskie progi ma pan prezes.

Dodaj ogłoszenie