Hetman Zamość z kolejną ligową porażką. Zobacz wideo i zdjęcia z meczu

Karol Kurzępa
11 porażki w obecnym sezonie doznała drużyna Hetmana Zamość. W spotkaniu 18. koleki rozgrywek biało-zielono-czerwoni ulegli na wyjeździe Wisłoce Dębica.

Podopieczni trenera Jarosława Czarnieckiego zaprezentowali na Podkarpaciu dwa oblicza. Do przerwy zamościanie prowadzili 1:0 po bramce Rafała Kruczkowskiego, który trafił do siatki po strzale z rzutu wolnego i rykoszecie.

Po zmianie stron stracili jednak pięć goli i wrócili do domu na tarczy. Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 50. minucie. Niedługo potem Hetman zaczął grać w osłabieniu po kontrowersyjnej czerwonej kartce dla Dawida Rosiaka, który chwilę wcześniej obronił strzał Dariusza Kamińskiego z rzutu karnego. Wówczas worek z bramkami dla Wisłoki się rozwiązał i miejscowi sięgnęli po pewne zwycięstwo. Całość spotkania można zobaczyć poniżej:

Wisłoka Dębica - Hetman Zamość 5:1 (0:1)
Bramki: Kamiński 50, Łanucha 63, Pawlak 68, Siedlik 84, Szatała 88 (samobójczy) - Kruczkowski 21

Wisłoka: Libera – Król, Remut (46 Fedan), Partyka (89 Potyrała), Rębisz (83 Kogut), Mazur, Łanucha, Sojda (83 Zygmunt), Pawlak, Kamiński (79 Palonek), Siedlik. Trener Dariusz Kantor.

Hetman: Rosiak - Gierowski, Myszka, Jaroszyński (75 Jamroż), Szatała, Ozcifci (63 Gibki), Dajos (70 Grzęda), Pupeć (75 Polak), Turczyn (75 Wolanin), Pokrywka, Kruczkowski. Trener: Jarosław Czarniecki

Żółte kartki: Patryk - Dajos, Pupeć, Turczyn, Jaroszyński

Czerwone kartki: Rosiak (59. min - za niesportowe zachowanie), Grzęda (90+5. min - za niesportowe zachowanie)

Sędziował: Gerard Gawron (Mielec)