Ile w województwie lubelskim zarabia kierowca, księgowa albo lekarz? [RAPORT]

RedakcjaZaktualizowano 
W województwie lubelskim najbardziej opłaca się być pracującym na etacie lekarzem lub programistą. Ile zarabiają ci pracownicy, a także, na jakie wynagrodzenie może liczyć kierowca, księgowa, nauczyciel, czy pielęgniarka. Raport płacowy Strefy Biznesu został przygotowany w oparciu o Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń przeprowadzone przez Sedlak & Sedlak w 2018 roku.

polecane: FLESZ: Koniec zatorów płatniczych? Duże ułatwienie dla małych firm

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 25

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość

Łatwo jest zaglądać do cudzej kieszeni, ale w jakim celu i czy kogoś to musi interesować? Każdy orze tak jak może każdego to osobista sprawa a ile zarabia redaktorzyna pisujący kiepskie artykuły ?

G
Gość

Pracuję na etacie w telekomie. Zajmuje się sprzedażą usług telekomunikacyjnych oraz IT. Zarabiam 7000 zl brutto comiesięczna premia od 3000 do 15000. Średnio wychodzi około 11k brutto. Tak, w Lublinie.

G
Gość
2019-04-26T21:14:32 02:00, twister:

Czytam bzdury jakiegoś redaktorzyny i nie wiem czy śmiać się czy płakać. Nauczyciele: może i podstaewa 3000zł ale do tego dodatki:premia należna 20% , za każdy przepracowany rok pracy 1% (max 20%) dodatek za wychowawstwo 300zł , dodatek za warunki pracy, wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw. 13 tka I teraz sumując kolesia 30 letniego pracującego pensum 14 godz zegarowych (18 lekcyjnych) 6 nadgodzin jakieś zastępstwo i wychodzi lekką rączką za 20 godz tygodniowo 3,5 tys złotych na łapę. Pie..ne przepłacane lenie brak na nich słów.

2019-04-26T23:05:39 02:00, Gość:

prostak z Ciebie nikt ci nie broni zostać nauczycielem i Ty też będziesz zarabiał

Mam wyższe ambicje. Moja samoocena nie pozwalałaby mi siedzieć z tymi kretynkami w jednym pokoju nauczycielskim a co najważniejsze nie mam znajomości i nikt mi nie załatwi pracy w szkole.

G
Gość
2019-04-26T21:14:32 02:00, twister:

Czytam bzdury jakiegoś redaktorzyny i nie wiem czy śmiać się czy płakać. Nauczyciele: może i podstaewa 3000zł ale do tego dodatki:premia należna 20% , za każdy przepracowany rok pracy 1% (max 20%) dodatek za wychowawstwo 300zł , dodatek za warunki pracy, wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw. 13 tka I teraz sumując kolesia 30 letniego pracującego pensum 14 godz zegarowych (18 lekcyjnych) 6 nadgodzin jakieś zastępstwo i wychodzi lekką rączką za 20 godz tygodniowo 3,5 tys złotych na łapę. Pie..ne przepłacane lenie brak na nich słów.

prostak z Ciebie nikt ci nie broni zostać nauczycielem i Ty też będziesz zarabiał

G
Gość

dziś niektórzy nauczyciele smutni bo otrzymali o 30% niższe pobory za kwiecień, ale towarzysz Broniarz im to pewnie zrekompensuje ze swoich składek

J
Jak

Co którzy dziś potepiaja swoich nauczycieli są jak bekarty! Wyrodne dzieci, które chcą przerosnax swojego pana nauczyciela a nie mogą! Więc z zemsty wygaduja BEZECENSTWA. Ta mała niedouczona cześć społeczeństwa która była trzymana za ryj dziś ma głos. Ale tj. Chwilowe.

G
Gosc.
2019-04-26T21:28:56 02:00, Gumisiowa:

Nauczycieli powinno się wynagradzać proporcjonalnie do przekazywanej uczniom wiedzy- takie jest moje zdanie. Wielu nauczycieli jedynie odbębnia lekcje i wielokrotnie miałam wrażenie, że są w szkole jedynie z przymusu... Nauczyciel powinien umieć zarazić pasją do nauczanego przedmiotu, a nie zniechęcać!!!

Niektórzy pedagodzy nie potrafią przekazać wiedzy i uczeń musi pobierać korepetycje, aby cokolwiek zrozumieć. Wiele, ale to na prawdę wiele procent dzieci bazując jedynie na wiedzy uzyskanej w szkole od nauczycieli miałoby problemy w nauce...

DOKŁADNIE! TERAZ DZIECI PISUAROW POWINNY MIEC ODRĘBNY TOK NAUCZANIA. TRZEBA TEPISC DOKSZTALCAC CIEMNOTE. PIS TERAZ DOSTANIE SOLIDNA DWÓJE! OD NAUCZYCIELI, SEDZIOW I RESZTY ŚWIATŁEGO SPOLECZENSTWA.

G
Gumisiowa

Nauczycieli powinno się wynagradzać proporcjonalnie do przekazywanej uczniom wiedzy- takie jest moje zdanie. Wielu nauczycieli jedynie odbębnia lekcje i wielokrotnie miałam wrażenie, że są w szkole jedynie z przymusu... Nauczyciel powinien umieć zarazić pasją do nauczanego przedmiotu, a nie zniechęcać!!!

Niektórzy pedagodzy nie potrafią przekazać wiedzy i uczeń musi pobierać korepetycje, aby cokolwiek zrozumieć. Wiele, ale to na prawdę wiele procent dzieci bazując jedynie na wiedzy uzyskanej w szkole od nauczycieli miałoby problemy w nauce...

t
twister

Czytam bzdury jakiegoś redaktorzyny i nie wiem czy śmiać się czy płakać. Nauczyciele: może i podstaewa 3000zł ale do tego dodatki:premia należna 20% , za każdy przepracowany rok pracy 1% (max 20%) dodatek za wychowawstwo 300zł , dodatek za warunki pracy, wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw. 13 tka I teraz sumując kolesia 30 letniego pracującego pensum 14 godz zegarowych (18 lekcyjnych) 6 nadgodzin jakieś zastępstwo i wychodzi lekką rączką za 20 godz tygodniowo 3,5 tys złotych na łapę. Pie..ne przepłacane lenie brak na nich słów.

t
twister
2019-04-26T17:14:53 02:00, Gość:

kierowca mpk bardzo malo zarabia, a jaka odpowiedzialnosc....

2019-04-26T18:12:35 02:00, Gość:

Zawsze możesz zostać nauczycielem. Odpowiedzialność ponoć żadna, 18 godzin tygodniowo i 2 miesiące wolnego... trzeba mieć jakieś tam wyższe wykształcenie, ale niebawem partia to zmieni w imię dobra ludu.

Zeby zostać nauczycielem w szkole państwowej trzeba mieć znajomości. Rok w rok polonistykę matematykę geografię kończy po ok 80 osób niestety praca jest dla znajomych miernot.

M
Mariusz
2019-04-26T20:21:28 02:00, Gość:

A nauczyciel za 18 godzin pracy, nie przygotowany do lekcji i olewajacy ucznia?

2019-04-26T20:32:53 02:00, Gość:

18 godzin przy tablicy, a dyżury na korytarzu, wywiadówki z tak mądrymi jak ty rodzicami , rady pedagogiczne, sprawdzanie prac klasowych, rozmowy z uczniami i cała biurokracja to oczywiście w ramach rozrywki nauczyciel wykonuje. Dorośnij, bo mam wrażenie że ze szkoły jeszcze mentalnie nie wyszedłeś.

Hola hola. Nauczyciel mianowany na ROCZNYM ZEZNANIU PODATKOWYM ponad 80 tys. To aż tak mało? Dobrze pamiętam jak wyglądały lekcje u większości nauczycieli - zajmijcie się sobą, lub przeczytajcie i zreferujcie przy tablicy. To jest piekielnie obciążająca praca, ponad połowa z was nie miała pojęcia w podejściu do ucznia. Jak przyszedł nauczyciel zawodu do prywatnej firmy i stanął przy frezarce to ludzie chowali się pokątach bo takie parametry narzędzi ustawił że by ich pozabijał. O czym mowa 5 lat w technikum uczono nas czasu prezent simple. Gdyby nie własną praca słowa bym dziś po angielsku nie powiedział. Za co wam te podwyżki. Wypaczeni jesteście nieróbstwemPRL-u. A młody narybek uczy się od starszych. W prywatnej szkole płacą dobrze ale i wymagają, jak wam źle na państwowym wikcie to do prywatnej, a jak nie to proszę zmienić zawód.

G
Gość
2019-04-26T20:21:28 02:00, Gość:

A nauczyciel za 18 godzin pracy, nie przygotowany do lekcji i olewajacy ucznia?

18 godzin przy tablicy, a dyżury na korytarzu, wywiadówki z tak mądrymi jak ty rodzicami , rady pedagogiczne, sprawdzanie prac klasowych, rozmowy z uczniami i cała biurokracja to oczywiście w ramach rozrywki nauczyciel wykonuje. Dorośnij, bo mam wrażenie że ze szkoły jeszcze mentalnie nie wyszedłeś.

G
Gość

Ile zarabia nauczyciel, który miesiącami sprawdza klasówkę, albo nie sprawdza jej wcale. Nie ma na to czasu.

G
Gość

Ciekawa jestem ile zarabia pani mojego syna, która przez cały rok była ciągle ma zwolnieniu

Dopiero interwencja rodziców u dyrektora ją uzdrowiła. Wróciła, ale ciągle nie była przygotowana do lekcji. Teraz strajk, majówka i 2 miesiące wakacji. Głośno krzyczy i walczy o kasę bardzo głośno. Czy to jest normalne? Nie

G
Gość

A nauczyciel za 18 godzin pracy, nie przygotowany do lekcji i olewajacy ucznia?

Dodaj ogłoszenie