Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Imprezy w środę w Lublinie: koncerty, filmy, dyskoteki

Kacper Sulowski
archiwum
Nie macie zaplanowanego dzisiejszego dnia lub wieczoru? Zobaczcie, gdzie dziś można się wybrać.

* Pokaz filmów: "Księżyc to Żyd“ i “Rebirth of Nation"

Pokaz w ramach Dni Walki z Rasizmem. Wydarzenie organizowane jest w okolicy Międzynarodowego Dnia Walki z Rasizmem i Dyskryminacją Rasową. 21 marca 1960 roku miała miejsce masakra w Sharpeville w Republice Południowej Afryki. Tego Dnia odbywała się pokojowa demonstracja przeciwko “przepisom przepustkowym" apartheidu, podczas której policjanci zastrzelili 69 osób biorących w niej udział.
Kawiarnia "Kawka", Lublin, ul. Okopowa 9 i ½, godz. 16.00, wstęp wolny.

* Wykład "Hybrydy fantastyczne w sztuce starożytnej"

"Wyobraźnia starożytnych zaludniała swą mitologię i sztukę fantastycznymi stworami - sfinksami, centaurami, gorgonami, półludźmi-półzwierzętami. Wiele z nich zadomowiło się na stałe w literaturze i sztuce. Kulturoznawca J.J. Cohen uważa, że "kulturę można poznać za pośrednictwem potworów, jakie stworzyła". Czy starożytne hybrydy mogą powiedzieć nam coś o ludziach starożytności - i o nas samych?"
Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego, Lublin, ul. Hempla 5, godz. 17.00, wstęp wolny.

* Spotkanie "Wenecja - moja fascynacja"

Podczas kolejnego spotkania z cyklu "Klub podróżnika - poznaj Świat" Bożena Borowicz opowie mieście na wodzie.
Dom Kultury LSM, Lublin, ul. K. Wallenroda 4a, godz. 17.00, wstęp wolny.

* Warsztaty Literackie

Warsztaty Literackie to cykliczne spotkania mające na celu analizę tekstów poetyckich i prozatorskich uczestników . Spotkania te uczą dyscypliny słowa, umiejętności konstrukcji obrazu poetyckiego, zastosowania metafory czy składanej narracji. Pomagają w umiejętności wartościowania własnych prób literackich, rozpiętości wyobraźni, dostrzegania wrażliwości, możliwości językowych, świadomości pisania, poszukiwania formuł zapisu w słowie, emocji, wrażeniach, sytuacjach ważnych dla autorów. Przybliżają zagadnienia z dziedziny poetyki wiersza czy literatury.
Centrum Kultury, Lublin. ul. Narutowicza 32, godz. 18.00, wstęp wolny.

* Promocja nowego numeru kwartalnika Akcent, poświęconego Johnowi Cage'owi

Gospodarzami spotkania będą inicjatorzy Roku Johna Cage'a w Lublinie w 2012 roku, Jan Bernad, dyrektor artystyczno-programowy Ośrodka Międzykulturowych Inicjatyw Twórczych "Rozdroża", oraz profesor Jerzy Kutnik, amerykanista z UMCS, tłumacz i autor dwóch książek o Cage'u. W spotkaniu weźmie też udział Bogusław Wróblewski, redaktor naczelny "Akcent", który przedstawi najnowszy numer kwartalnika.
Ośrodek Międzykulturowych Inicjatyw Twórczych Rozdroża, Lublin, ul. Krakowskie Przedmieście 39, godz. 18.00, wstep wolny.

* Opowieści Krainy Kondorów oraz warsztaty bajkoshibai

Usłyszymy i zobaczymy bajki, które opowie światowej sławy opowiadacz Pepe Cabana Kojachi oraz znany już w Polsce mistrz opowieści Michał Malinowski. Opowieści będą prezentowane techniką kamishibai, która jest częścią długiej tradycji obrazkowego opowiadania historii. Spotkanie w języku hiszpańskim z tłumaczeniem na język polski.
Warsztaty Kultury, Lublin, ul. Popiełuszki 5, godz. 18.00, wstęp wolny.

* Koncert "Wielkanoc"

Jedyny w swoim rodzaju projekt artystyczny łączący animowane improwizacje i muzykę na żywo. Wizualny performance wybitnego łódzkiego autora animacji, malarza i performera Mariusza Wilczyńskiego, którego prace można było zobaczyć m.in. w Muzeum of Modern Art w Nowym Jorku i The National Gallery w Londynie. Artyście będzie towarzyszył zespół Kim Nowak i w specjalnym gościnnym występie Tomasz Stańko.
Teatr Stary, Lublin, ul. Jezuicka 18, godz. 19.00.

* Bal wg Wisławy Szymborskiej

Wydarzenie wizualno-poetyckie, dla którego podstawę scenariusza stanowić będą wiersze poetki z ostatnich tomików: "Chwila", "Dwukropek" i "Tutaj". Autorom prezentacji nie zależy na stawianiu pomnika zmarłej niedawno laureatce Literackiej Nagrody Nobla. W specjalnie przygotowanej oprawie wizualnej powiedziane zostaną teksty, które w swej prostocie z ogromną siłą dotykają spraw z pozoru błahych i banalnych.
Dzielnicowy Dom Kultury Węglin, Lublin, ul. Judyma 2a, godz. 19.00, wstęp wolny.

* Film "Kalwaria"

Marc Stevens jest marnym piosenkarzyną podróżującym swoim vanem od miasta do miasta. Podczas podróży, w środku lasu psuje mu się samochód. Późno w nocy, w ulewnym deszczu trafia do hotelu Paula Bartela. Ten klasycznie niemal brzmiący początek to wstęp do prawdziwego piekła. Film Du Welza to niełatwe w sklasyfikowaniu studium choroby, zwyrodnienia i cierpienia
Przestrzeń Działań Twórczych Tektura, Lublin, ul. Wieniawska 15a, godz. 20.00, wstęp wolny.

* 19. Studenckie Konfrontacje Filmowe

W programie 19. edycji Konfrontacji znalazły się najciekawsze propozycje kinowe ostatniego sezonu. Pośród nich znakomitą część stanowią produkcje europejskie (13 tytułów). W poniedziałek zobaczymy niemiecką produkcję pt. "Zakochany Goethe"
Akademickie Centrum Kultury Chatka Żaka, Lublin, ul. Radziszewskiego 16, godz. 20.00, bilet - 15 zł, karnet - 120 zł.

DYSKOTEKI

* La Madame

Panie piją za darmo do północy. Imprezę rozkręcają najlepsi rezydenci klubu. La Madame w klubie 68 open bar dla kobiet do 24tej, start - godz. 20.00.
Klub 68, Lublin, Krakowskie Przemieście 70.

* Śpiewaj i tańcz

Jedyne takie karaoke w mieście. Klub Kino zaprasza do wspólnej zabawy wszystkich miłośników śpiewania. Wstęp wolny, start - 21.00.
Klub Kino, Lublin, ul. Przechodnia 4.

* Silent Disco

Pół tysiąca bezprzewodowych słuchawek, trzy kanały muzyczne i duża dawka dobrej zabawy przy kompletnej ciszy, start - godz. 21.00.
Klubokawiarnia Archiwum, ul. Akademicka 4, wstęp wolny.

* Hey Ladies

Dla wszystkich pań zagra Dj Boogie, start - godz. 20.00.
Klub Cream, Lublin, Krakowskie Przedmieście 40.

WYSTAWY

* Wystawa "Zaginiony Świat"

Celem wystawy jest przybliżenie prehistorycznego życia na Ziemi. Zwiedzający będą mogli zobaczyć skamieliny od Prekambru (pierwszego okresu w dziejach naszej planety) do "wielkiego wymierania kredowego", czyli przedział czasowy od około 4,6 mld lat temu do 65 mln lat temu. Jeszcze inaczej: formy życia od jednokomórkowców do wyginięcia dinozaurów a wraz z nimi 75% gatunków zwierząt żyjących w tamtych czasach. Wystawa czynna do 4 kwietnia.
Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 35, Lublin, ul. Bursztynowa 20, wstęp wolny.

* Wystawa "Katecheza"

Polemika wiary i religii z polskim problemem braku neutralności światopoglądowej. Wystawa ma na celu ukazanie wizji prawdziwej katechezy. Takiej, która otwiera umysł, nie powielając schematów.
Galeria "Kamienica Cudów", Lublin, ul. Krakowskie Przedmieście 59/5, wstęp wolny.

* Wystawa Elżbiety Wątor "Niedopałki"

Zbiór fotografii pozornie oderwanych od siebie. Są dla mnie ważne - niosą wspomnienia, urywki historii ludzi. Postanowiłam zebrać je i pokazać, ponieważ patrząc jak szybko się zmienia wszystko wokół mnie to za pół roku mogą być dla mnie one zupełnie bezwartościowe.
Czarna Inez, Lublin, ul. Rybna 9, wstęp wolny.

* Wystawa "Pomiędzy Lublinem a Paryżem"

Muzeum Lubelskie w Lublinie, Lubelskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych zapraszają na otwarcie wystawy Tytusa Dzieduszyckiego - Sasa "Pomiędzy Lublinem a Paryżem". Ekspozycji towarzyszy obszerny katalog zawierający teksty Małgorzaty Kitowskiej-Łysiak, Doroty Kubackiej, Marcina Lachowskiego, Piotra Majewskiego, Andrzeja Turowskiego oraz rozmowę z Jeanem-Clarence’em Lambertem - krytykiem współpracującym w latach 60. XX wieku z ruchem "Phases".
Zamek Lubelski, Lublin, ul. Zamkowa 9, wstęp wolny.

* Wystawa Pod ziemią, pod powierzchnią Ireneusza Boguszewskiego

Ireneusz Boguszewski jest organizatorem plenerów dla dorosłych i młodzieży szczególnie uzdolnionej artystycznie. Uprawia rysunek, malarstwo i grafikę komputerową. Prace prezentował na licznych wystawach zbiorowych i indywidualnych w Lublinie, Chełmie, w innych miastach woj. lubelskiego oraz w Warszawie.
Galeria 31, Lublin, ul. Braci Wieniawskich 5, wstęp wolny.

* Wystawa Miasto bez - Obiektywu - Kazimierz Dolny nad Wisłą

Na wystawie zobaczymy kilkadziesiąt najciekawszych ujęć Kazimierza. Postanowiono wyeksponować odbitki w oryginalnej wielkości, (w formacie 6x6 cm), dzięki czemu ich subtelny urok pozostał nienaruszony, a ostateczny kształt wystawy zmusza odbiorcę do bliskości z obrazem, no i co było zamysłem autorów, do współodczuwania emocji i ulotności zatrzymanych kadrów kazimierskiego krajobrazu.
Centrum Promocji Województwa Lubelskiego, Lublin, Krakowskie Przedmieście 41, wstęp wolny.

* Wystawa malarstwa Marka Sołowieja

Artysta uczestniczył w ponad 300 konkursach i wystawach zbiorowych w kraju i Europie. Prace w zbiorach pasteli współczesnych w Muzeum w Nowym Sączu, Royal Talens w Rotterdamie, Talens Polska, w zbiorach prywatnych w Polsce i Europie oraz w Rosji, Izraelu i USA. Jego wystawę "Obrazy zapamiętane" można oglądać w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej do końca marca.
Wojewódzka Biblioteka Publiczna, Lublin, ul. Narutowicza 4, wstęp wolny.

* "Tkanina" - wystawy tkanin artystycznych Piotra Strobla

Od 12 lat Piotr Strobel uczestniczył w wystawach zbiorowych i indywidualnych w galeriach w Lublinie i Warszawie" Galeria Pasaż w Lublinie 2005, II Art Spot Mityng w Lublinie 2008, Europejski Festiwal Artystyczny HandCraft w Lublinie 2011, Galeria Przy Bramie w Lublinie 2011, Galeria Kordegarda w Warszawie 2011. Od 2011 członek Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Lublinie oraz Stowarzyszenia Otwarta Pracownia w Lublinie. Wystawa przedstawia najnowsze prace artysty.
Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice, Lublin, ul. Krańcowa 106, wstęp wolny.

* Wystaw malarstwa "Postawy 2011"

Wystawa jest prezentacją prac kilkunastu artystów zrzeszonych w Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików Oddział w Rzeszowie oraz twórców spoza Rzeszowa zaproszonych do tej wystawy. "Postawy 2011" to wystawa środowiskowa prezentowana co dwa lata w rzeszowskim Biurze Wystaw Artystycznych, ukazująca dorobek i najnowsze osiągnięcia artystyczne członków zrzeszonych w tym związku twórczym.
Dom Kultury LSM, Lublin, ul. K. Wallenroda 4a, wstęp wolny.

* Wystawa plastyczna w Dzielnicowym Domu Kultury "Węglin"

Uroczyste otwarcie wystawy prac plastycznych dzieci uczestniczących w zajęciach DDK Węglin. Wystawa podsumowuje 5 miesięcy pracy trzech grup plastycznych. Prezentuje prace malarskie, wyklejane, kolaże, obiekty. Na dwóch piętrach DDK zaprezentowane zostaną efekty pracy warsztatowej, ale również te powstałe w trakcie ferii zimowych. Wystawa czynna do 22 marca.
Dzielnicowy Dom Kultury Węglin, Lublin, ul. Judyma 2a, wstęp wolny.

* Wystawa "52 Mgnienia"

Rok pracy, prawie 40 fotografów i ponad półtora tysiące zdjęć to efekt pracy Lubelskiego Towarzystwa Fotograficznego. Wśród nich 52 fotografie, które przedstawiają Lublin z innej strony, niż znamy go na co dzień.
Wojewódzki Ośrodek Kultury, Lublin, ul. Dolna Panny Marii 3, wstęp wolny.

* Wystawa "Franciszka Starowieyskiego sen o teatrze"

Szereg barwnych projektów scenograficznych m.in. do sztuk: "Król Ubu", "Mandragora", "Tryptyk" i "Faust". Wernisaż tej wystawy przypada na trzecią rocznicę śmierci artysty. Wystawa czynna do końca marca.
Galeria "Gardzienice", Lublin, ul. Grodzka 5a, wstęp wolny.

* Wystawa fotografii Grzegorza Czorapińskiego z cyklu "Dookoła świata …rowerami"

Autor należy do Stowarzyszenia Podróżników Dookoła Świata. Wystawa jest podsumowaniem minionego sezonu podróżniczego. Prezentowane zdjęcia zostały wykonane podczas samotnych podróży rowerowych dookoła Sycyli, Sardynii oraz w trakcie rodzinnej wyprawy po bezdrożach Ukrainy i Mołdawii.
Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice", Lublin, ul. Krańcowa 106, wstęp wolny.

* Wystawa "Uzbrojenie polskie i obce XIV - XX w."

Podstawowa zawartością wystawy jest uzbrojenie zaczepne i ochronne z różnych okresów, pokazane w porządku chronologicznym i typologicznym. Wystawę można oglądać we wtorki, czwartki piątki i soboty w godzinach: 10.00 - 17.00 oraz w środy i niedziele w godzinach 9.00 - 18.00.
Zamek Lubelski, Lublin, ul. Zamkowa 9, bilety: normalne - 7,50zł, ulgowe - 5,50zł.

* Wystawa "Polskie malarstwo historyczne i batalistyczne"

Jest to niewielka wystawa niespełna 30 obrazów wybranych pod kątem tematycznym i prezentowanych według chronologii wydarzeń. Pośród tych wydarzeń najważniejsze to: obrona Częstochowy, odsiecz wiedeńska, bitwa pod Raszynem, odwrót armii napoleońskiej spod Moskwy, bitwa pod Stoczkiem, sceny z wojny polsko - bolszewickiej. Wystawę można oglądać we wtorki, czwartki piątki i soboty w godzinach: 10.00 - 17.00 oraz w środy i niedziele w godzinach 9.00 - 18.00.
Zamek Lubelski, Lublin, ul. Zamkowa 9, bilety: normalne - 7,50zł, ulgowe - 5,50zł.
* Wystawa "Sztuka ludowa regionu lubelskiego"

Zbiór prac, fotografii i obrazów przedstawiających dzieła malarskie, rzeźby i wyroby kowalstwa z naszego regionu. Wystawę można oglądać we wtorki, czwartki piątki i soboty w godzinach: 10.00 - 17.00 oraz w środy i niedziele w godzinach 9.00 - 18.00.
Zamek Lubelski, Lublin, ul. Zamkowa 9, bilety: normalne - 7,50zł, ulgowe - 5,50zł.

* Wystawa "Monety i medale na ziemiach polskich X - XX w.

Jest to prezentacja zarówno dziejów pieniądza, jak i historii sztuki medalierskiej w Polsce. Jest jedną z nielicznych stałych wystaw numizmatycznych w naszym kraju. Autorkami scenariusza są: w części odnoszącej się do monet Małgorzata Koperwas i Jolanta Ścibior, w części odnoszącej się do medali Małgorzata Koperwas. Wystawę można oglądać we wtorki, czwartki piątki i soboty w godzinach: 10.00 - 17.00 oraz w środy i niedziele w godzinach 9.00 - 18.00.
Zamek Lubelski, Lublin, ul. Zamkowa 9, bilety: normalne - 7,50zł, ulgowe - 5,50zł.

* Wystawa "Sztuka zdobnicza polska i obce"

Zbiór prezentuje wytwory rzemiosła polskiego i obcego powstałe od XVI do XX wieku. W obrębie ekspozycji wydzielono cztery odrębne przestrzenie, w których prezentowane są meble z różnych epok. Wystawę można oglądać we wtorki, czwartki piątki i soboty w godzinach: 10.00 - 17.00 oraz w środy i niedziele w godzinach 9.00 - 18.00.
Zamek Lubelski, Lublin, ul. Zamkowa 9, bilety: normalne - 7,50zł, ulgowe - 5,50zł.

* Galeria Malarstwa Obcego XVII - XIX w.

Zawiera 40 obrazów holenderskich, flamandzkich, włoskich, niemieckich i francuskich powstałych w XVII i XVIII w. i reprezentujących sztukę europejskiego baroku. Chlubą ekspozycji jest "Piłat umywający ręce" Hendricka ter Brugghena, wybitnego malarza holenderskiego z początku XVII wieku.
Zamek Lubelski, Lublin, ul. Zamkowa 9, bilety: normalne - 7,50zł, ulgowe - 5,50zł.

* Galeria Malarstwa Polskiego XVII - XIX w.

Galeria zawiera blisko 140 obrazów. Wnętrze podzielone jest przestrzennie i kolorystycznie na trzy części odpowiadające kolejnym okresom historycznym. Prezentację rozpoczyna malarstwo polskiego baroku połączonego z okresem stanisławowskim - głównie portrety, z których najstarszy to XVII-wieczny portret królowej Bony.
Zamek Lubelski, Lublin, ul. Zamkowa 9, bilety: normalne - 7,50zł, ulgowe - 5,50zł.

* Galeria Malarstwa Polskiego XX w.

Jest pierwszą w Lublinie po wojnie prezentacją zbiorów malarstwa współczesnego, stanowiącego własność Muzeum Lubelskiego. Celem tej ekspozycji jest ukazanie historii współczesnego malarstwa polskiego w oparciu o obrazy do tej pory nieznane lub rzadko prezentowane na czasowych wystawach tematycznych.
Zamek Lubelski, Lublin, ul. Zamkowa 9, bilety: normalne - 7,50zł, ulgowe - 5,50zł.

* Wystawa stała w Dworku Wincentego Pola

W zabytkowej części dworku na stałej wystawie prezentowana jest literacka biografia W. Pola, efekty prac badawczych z dziedziny geografii i etnografii, rękopisy utworów, wizerunki poety, fotografie najbliższych osób, pamiątki rodzinne. W pomieszczeniach dolnej kondygnacji prezentowane są wystawy czasowe; literackie, historyczne, geograficzne oraz sztuki. Wystawa czynna jest od środy do soboty w godzinach: 9.00 - 16.00 oraz w niedziele od 9.00 do 17.00.
Dworek Wincentego Pola, Lublin, ul. Kalinowszczyzna 13, wstęp wolny.

* Wystawa "Józef Czechowicz 1903 - 1939"

Celem wystawy jest przybliżenie biografii literackiej autora "w błyskawicy" szerszemu kręgowi odbiorców. Znalazły się na niej m.in. dokumenty, zdjęcia, rękopisy, tomiki poetyckie wydane za życia poety oraz powojenne wydania jego twórczości. Wystawa czynna jest od środy do soboty w godzinach: 9.00 - 16.00 oraz w niedziele od 9.00 do 17.00.
Muzeum literackie im. Józefa Czechowicza, Lublin, ul. Złota 3.

* KINO BAJKA, Lublin, ul. Radziszewskiego 8, tel. 81 533-88-72

Lorax 3D (USA, b. o.) 8.45, 10.45, 12.30, 16.30
Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć (Polska, 12 l.) 14.15, 18.15, 20.30

* CINEMA CITY LUBLIN PLAZA, Lublin, ul. Lipowa 13, tel. 81 535-25-00

Alvin i wiewiórki 3 (USA, b. o.) 11.00, 13.00
I że Cię nie opuszczę (USA, Wielka Brytania, Francja, Australia, 12 l.) 13.45
Jak upolować faceta (USA, 15 l.) 16.30, 20.30, 22.30
John Carter (SA, 12 l.) 10.30, 13.15, 16.00, 18.45, 21.30
Kac Wawa (Polska, 12 l.) 18.15
Kac Wawa 3D (Polska, 12 l.) 21.45
Kobieta w czerni (Wielka Brytania, Kanada, Szwecja, 12 l.) 14.30, 18.30
Kot w butach 2D (USA, b. o.) 12.00
Kot w butach 3D (USA, b. o.) 10.00
Muminki w pogoni za kometą (Finlandia, b. o.) 10.30
Podróż na tajemniczą wyspę 3D (USA, b. o.) 11.00, 13.00, 15.00
Spadkobiercy (USA, 15 l.) 14.45
Sponsoring (Polska, Niemcy, 15 l.) 19.45
Terytorium wroga (USA, 15 l.) 12.30, 20.45
W ciemności (Niemcy, Kanada, Polska, 15 l.) 17.00
Żelazna Dama (USA, 12 l.) 16.00

* LOT, Świdnik, ul. Wyszyńskiego 14, tel. 81 751-24-61

Nieczynne

* METALOWIEC, Kraśnik, al. Niepodległości 44, tel. 81 825-15-84

Królewna Śnieżka (USA, b. o.) 17.00

* SYBILLA, Puławy, al. Partyzantów 6, tel. 81 886-33-88

Lorax 3D (USA, b. o.) 14.15, 16.00
Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć (Polska, 12 l.) 18.00, 20.15

* STYLOWY, Zamość, ul. Odrodzenia 9, tel. 84 639-23-13

Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć (Polska, 12 l.) 12.00, 15.00, 17.00, 20.00, 21.00
Lorax 3D (USA, b. o.) 9.00, 13.00, 16.00, 19.00
Królewna Śnieżka (USA, b. o.) 11.00, 14.00, 16.00, 18.00
John Carter 3D (SA, 12 l.) 9.00, 13.15, 18.00, 20.45

* ZORZA, Chełm, ul. Strażacka 4, tel. 82 565-54-22

Nieczynne

TEATRY

* TEATR IM. H. CH. ANDERSENA, Lublin, ul. Dominikańska 1, tel. 81 532-16-28

Śpiąca Królewna - 9.30, 11.30
Pieśń o Rolandzie - 10.00

* TEATR IM. JULIUSZA OSTERWY, Lublin, ul. Narutowicza 17, tel. 81 532-42-44

Na końcu łańcucha - 19.00

* TEATR MUZYCZNY, Lublin, ul. Marii Skłodowskiej - Curie 5, tel. 81 532-76-13

Nieczynny


Nasze serwisy:
Serwis gospodarczy - Wybierz Lublin
Serwis turystyczny - Perły i Perełki Lubelszczyzny
Serwis dla fanów spottingu i lotnictwa - Samoloty nad Lubelszczyzną
Miasto widziane z samolotu - Lublin z lotu ptaka
Nasze filmy - Puls Polski


Codziennie rano najświeższe informacje z Lublina i okolic na Twoją skrzynkę mailową.
Zapisz się do newslettera!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na kurierlubelski.pl Kurier Lubelski