Izraelski dziennikarz: Polacy obsługiwali obóz w Auschwitz. Byli gorsi od Niemców

Redakcja
ynetnews.com
Popularny Izraelski portal Ynetnews opublikował artykuł, w którym stwierdza, że Polacy obsługiwali obóz w Auschwitz i byli gorsi od Niemców. Artykuł zarzuca też, że naród polski odegrał "entuzjastyczną" rolę w Holokauście.

Autor "Słownej Żąglerki", Zeev Tzahor porównał dwa teksty: przemówienie premiera Netanjahu w Auschwitz i raport Goldstone'a oskarżający Izrael o zbrodnie wojenne w Strefie Gazy. Tzahor stwierdził, że premier Netanjahu pominął "entuzjastyczną" rolę jaką Polacy odegrali w Holokauście. Warto dodać, że przemówienie było wygłaszane podczas rocznicy wyzwolenia obozu w Auschwitz-Birkenau.

"Pod względem poświęcenia w prześladowaniu Żydów, wydawaniu ich nazistom i aktywnej roli w eksterminacji, Polacy byli drudzy po Niemcach, a czasami nawet bardziej oddani swojej pracy" - stwierdza autor artykułu. Wysuwa też tezę, że Żydzi byli mordowani na terytorium Polski nawet po zakończeniu wojny.

Izraelski dziennikarz mówi o "nowym reżimie", który godził się na indywidualne pogromy Żydów. W tych prześladowaniach miało zginąć, zdaniem Tzahor'a, nawet półtora tysiąca ludzi pochodzenia żydowskiego. Natomiast o Polakach, którzy ratowali ofiary Holokaustu, mówi, że stanowili margines społeczeństwa.

Źródło: IAR

K.K

Wideo

Materiał oryginalny: Izraelski dziennikarz: Polacy obsługiwali obóz w Auschwitz. Byli gorsi od Niemców - Polska Times

Komentarze 22

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

K
Krytyk

zasługująca na określenia, których tu nie godzi się pomieścić. Żydzi swoją reakcję na opublikowany tekst sami wystawią sobie świadectwo. Brak zdecydowanej reakcji Żydów uczyni usprawiedliwionym by o nich sądzić to samo co sądzimy o autorze haniebnego tekstu.

N
NSZ-towiec

Ty pol-baum (obywatel?-baum?)ja szlachta herbowa,herbu RAK,poczytaj kto,komu i za co nadawał łyku,dziecko fornala z czworaków,czy pomiocie parchów zza Donu lub przedmiejskich slamsów czy gett czyli kozi synu-kozy i capa.Nie jesteś godzien łyku czy kozi synu by prowadzić z tobą dysputy,nie ten poziom,ni stan.

N
NSZ-towiec

"Biografa żydowskiego agenta" - nowa książka o Muetzenmacherze żydowskim agencie Gestapo,bolszewii,etc-kto raz zdradził zdradza zawsze,tym bardziej parch-casus Sikorki się,kłania także..
Józef Muetzenmacher, jeden z najbardziej tajemniczych agentów wywiadu - komunista, który współpracował przed wojną z sanacyjną policją a podczas wojny z Gestapo, przeważnie działał na kilka frontów, kilkakrotnie zmieniał tożsamość, co najmniej raz sfingował własną śmierć. Do księgarń trafia właśnie książka o Muetzenmacherze pt. "Biografia agenta" pióra Bogdana Gadomskiego.
Józef Muetzenmacher znany także jako "Józef Redyko", "Jan Kamiński", "Jan Reguła", "Jan Berdych", "Jan Roszkowski" urodził się w Mławie w 1903 roku w rodzinie żydowskich rzemieślników. Od 1920 roku działał w komunistycznej Partii Robotniczej Polski, na początku 1924 roku wyjechał do Moskwy, gdzie uczęszczał na kursy Komunistycznego Uniwersytetu Mniejszości Narodowych Zachodu. Na jesieni tego samego roku był już Polsce, gdzie działał w ruchu komunistycznym pod pseudonimem "Mietek Redyko" (od pierwszych sylab słów: rewolucja, dyktatura, komunizm). Polska policja aresztowała go w 1926 roku, za działalność antypaństwową odsiedział pięć lat w więzieniach we Wronkach i Rawiczu. Prawdopodobnie w 1930 roku Muetzenmacher został zwerbowany do współpracy z polską policją - jako tajny agent miał rozpracowywać komunistów.
czytaj dalej
Zwolniony z więzienia na początku 1931 roku Muetzenmacher doprowadził do aresztowania kilku najważniejszych członków Sekretariatu Krajowego Komunistycznej Partii Polski. Aby zatrzeć ślady akcji polska policja zdecydowała się na sfingowanie zabójstwa agenta. Rzekomy pogrzeb Muetzenmachera stał się manifestacją polityczną polskiej lewicy, on sam tymczasem rozpoczynał nowe życie. Został rządowym ekspertem od spraw ruchu komunistycznego. Ukryty w Bydgoszczy pod nazwiskiem Jan Alfred Reguła wydał w 1934 roku opracowanie "Historia Komunistycznej Partii Polski w świetle faktów i dokumentów". Książka, w której wykazywano, że polscy komuniści działają jako agenda ZSRR w Polsce, utrzymana była w tonie antykomunistycznym. W latach 1934-1939 Muetzenmacher pracował w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych jako doradca.
Działalność okupacyjna Muetzenmachera znana jest fragmentarycznie. Wiadomo, że od początku 1940 roku współpracował z Niemcami i na ich polecenie tworzył w Bibliotece Publicznej Warszawy centrum dokumentacyjne na temat polskich komunistów. Działał wtedy pod nazwiskiem Jan Berdych. W listopadzie 1943 roku Gestapo zainscenizowało aresztowanie Berdycha w bibliotece aby usprawiedliwić jego zniknięcie przed pracownikami. Na początku następnego roku Muetzenmacher objawił się ponownie, tym razem jako pracownik sekcji antykomunistycznej Delegatury Rządu Londyńskiego na Kraj. Nawiązał też jednak równolegle kontakt z członkami PPR. Najprawdopodobniej działał wówczas na trzy fronty - donosił Niemcom na AK-owców i PPR-owców a jednocześnie przekazywał informacje o środowiskach lewicowych AK. Tak dotrwał do końca wojny.
W 1945 roku Muetzenmacher przeniósł się do Wrocławia i pod nowym pseudonimem Jan Roszkowski znalazł pracę na kolei, wstąpił do PPR, gdzie został doceniony jako aktywista. Zmarł w 1947 roku wieku 44 lat na chorobę woreczka żółciowego, jego prawdziwą tożsamość odkryto w kilka tygodni po śmierci. Przeprowadzono ekshumację grobu Muetzenmachera, ale dokumentacja tego wydarzenia jest obecnie niedostępna. Nie sposób ustalić, czy Muetzenmacher nie zainscenizował swojej śmierci po raz drugi, czując, że władze PRL-u są coraz bliżej ustalenia, kim naprawdę jest. Jego grób na cmentarzu Brudzieńskim jest pusty, co Gadomski wyjaśnia tym, że po ekshumacji pochowano go w innym miejscu.
Podobno jednak Muetzenmachera widziano w kilka lat po domniemanej śmierci w Izraelu.
Książka Bogdana Gadomskiego o Muetzenmacherze, jest najbardziej szczegółowym z dotychczas opublikowanych opracowań na temat tej postaci. Gadomski przedstawia czytelnikowi także życie osobiste tego raczej nieatrakcyjnego mężczyzny, który żenił się cztery razy, a w jednym przypadku podejrzewany jest o otrucie żony. Ciekawy jest też kreślony przez Gadomskiego obraz epoki, zwłaszcza dziejów polskich komunistów w latach 30 XX wieku. Z przygotowanego przez autora zestawienia losów najważniejszych postaci KPP wynika, że okres wielkiej czystki w ZSRR przeżyli właściwie tylko ci, którzy siedzieli w tym czasie w polskich więzieniach. W tym sensie Muetzenmacher swoją działalnością agenturalną oddał im właściwie wielką przysługę.

p
pol

Ile trzeba nienawiści i głupoty do takich komentarzy. Słowa jednego człowieka demaskują od razu waszą słabo skrywaną nienawiść do całego narodu. Poczytajcie, jak sami ziejecie zacietrzewieniem, jak bluzgacie, mówicie o mordowaniu, naśladujecie język oprawców... tak się zachowuje motłoch, który naprawdę w trudnych czasach morduje i sprzedaje wrogowi za grosik... Tak, jeśli to było, to wasi przodkowie- ktoś wam przecież musiał tą "miłość" zaszczepić. Więc pewnie sami w większości jesteście potomkami chołoty i sprzedawczyków, którzy czaili się na pierzynę Żyda i byli gotowi wysłać jego rodzinę do obozu a resztę zabić, żeby zobaczyć, czy nie ma złota pod podłogą. Poszukajcie "pamiątek", popytajcie w trakcie jakichś świąt przy stole :)

A
Aronia

DOBRY ZYD TO ZAGAZOWANY ZYD!

w
www.p o l o n i c a.net

WIECEJ O ZYDOWSKIEJ MNIEJSZOSCI W POLSCE NA STRONACH www.p o l o n i c a.n e t

c
cyklon Beee..

Juden raus aus Polen!

N
NSZ-towiec

Współczesny Holokaust Gojów czyli parchów handełe organami Gojów,na razie wykryte i ścigane w NYC i całych USA.To także Was Polacy czeka niebawem,gdy rużulec ze swą parchatą,złodziejską kamarylą,"sprywatyzuje",czyli odda parchom w pacht Wasze szpitale,przychodnie,będzie jak w NYC i USA oraz gdzie indziej,podzielicie los Palestyńczyków i innych Gojów na świecie!!!Na razie wykryto ten proceder w NYC,USA czyli Holokaust i !Handełe organami Gojów przez parchów w NYC i USA!!!!

Nowojorscy Żydzi handlowali ludzkimi organami oraz prali brudne pieniądze www.realzionistnews.com/?p=417(na dzisiaj 40 rabinów jest aresztowanych-za pedofilię także!!!w "polskiej" parcho prasie,mediach jakaś dziwna cisza w tym temacie,choć media na świecie i prasa o tym mówią,dlaczego szechter,WSI24,Polszmat,etc milczy czym zajmują się ich bracia????)
Z angielskiego tłumaczył .....?
Wklejając poniższy tekst zadumałem się, co to by się działo, gdyby podobne afery odkryto w Kościele Katolickim.Jakby to parcho media i prasa wyły o tym od rana do wieczora i rana,przez siedem dni tygodnia,miesiącami,gdyby okazało się, że jacyś biskupi handlowali ludzkimi organami albo prali brudne pieniądze. Przecież międzynarodowa prasa latami wałkowała by to na wszystkie strony, wrzeszcząc z pianą na pysku i nie dając swym czytelnikom bodaj na pięć minut zapomnieć o temacie. A jakie odszkodowania musiałby płacić Kościół do końca świata? Aż sobie trudno wyobrazić…
Swoją drogą również trudno jest sobie wyobrazić katolickiego księdza oferującego gdzieś w zakamarkach kościoła kupno nerki? Ale gdy coraz więcej księży będzie jedynie poprzebieranymi funkcjonariuszami organizacji żydowskich, udającymi kapłanów, to może i do tego dojdzie…
Ostatnio FBI przeprowadziło tajną operację, w wyniku której wykryto nielegalny handel ludzkimi organami oraz pranie brudnych pieniędzy, w co zamieszanych było kilku talmudycznych rabinów z Nowego Jorku i z New Jersey oraz obywatele Izraela. FBI wykorzystało informatora, ortodoksyjnego Żyda Solomona Dweka, który dotarł do środowiska Żydów syryjskich, mieszkających w nowojorskiej dzielnicy Brooklyn oraz w zamożnym Boro Deal w New Jersey.
Derek, z zawodu deweloper, został oskarżony w 2006 roku o zdefraudowanie 50 mln dolarów z Banku PNC, za co groziło mu do 30 lat więzienia. W 2007 roku podpisał zgodę na współpracę z FBI, której celem było rozpracowanie nielegalnych transakcji, jakie rabini przeprowadzali pod przykrywką organizacji charytatywnej. Na przestrzeni dwóch lat Derek kupował od rabinów nerki oraz ukrył 3 mln dolarów na kontach prowadzonych przez nich organizacji charytatywnych jako kwotę wolną od podatku. Derek przekonał rabinów, że musi to robić, aby móc normalnie żyć. Część tych pieniędzy była przeznaczona bezpośrednio dla nich. Rabin Nahum doradzał mu, że będzie bezpieczniej, kiedy te sumy będą rozdzielone na większą liczbę rabinów.
Na taśmach nagrano spotkania jakie Derek przeprowadzał w różnych miejscach jak parkingi, boczne alejki, kotłownie, itp., mając ze sobą pudełka po płatkach owsianych, z upchanymi w środku dolarami, które następnie przekazywał rabinom.
Wśród aresztowanych byli: naczelny rabin Shaare Zion Synagogue z Brooklynu – Saul Kassin, naczelny rabin Congregation Ohel Yacoob z Deal (NJ) – Eliahu Ben Haim, Edmond Nahum z Deal Synagogue, Mordehai Fish z Cogregation Sheves Achim na Brooklynie oraz Lavel Scwartz, brat Fisha.
Poza podstawionym agentem FBI, rabini dokonywali podobne nielegalne transakcje prania brudnych pieniędzy z niezliczoną liczbą innych klientów, wykorzystując organizacje charytatywne powiązane z ich synagogami. Jako przykład można podać ukrywanie pieniędzy ze sprzedaży podrabianych markowych torebek damskich marki Gucci.
Duża część z wypranych w ten sposób pieniędzy trafiała bezpośrednio do Izraela. Rabin Kassin, oskarżony o wypranie ponad 200 tys. dolarów brudnych pieniędzy za pośrednictwem Dweka, wykorzystywał pośredników z Izraela i Szwajcarii.
Rabin Eli Ben Haim korzystał z usług obywatela Izraela, który pobierał od niego 1,5% prowizji, współpracując z ortodoksyjnym przyjacielem, który prowadził agencje pośrednictwa. Ben Haim przyznał się, że w jednym roku wyprał 8 mln brudnych pieniędzy, z czego na rękę dostał około 1 mln dolarów.
W taki sposób na terenie Stanów Zjednoczonych wyprano miliony dolarów brudnych pieniędzy, pochodzących z Izraela za pośrednictwem rabinów. Oczywiście, władze amerykańskie nigdy nie odważyły się przeprowadzić śledztwa w sprawie udziału Izraela w tych brudnych transakcjach.
Śledztwo kryminalne dotyczące “sprzedawcy nerek” zaprowadziło Dweka do rabina Levy’ego Izhaka Rosenbauma z Brooklynu w dniu 13 lipca 2009 r. pod pretekstem zakupu nerek. (Większość dorosłych mężczyzn ze środowisk ortodoksyjnych Żydów zarejestrowana jest tam jako “rabini,” aby uniknąć w ten sposób płacenia podatków.)
Derek przybył na spotkanie z Rosenbaumem w towarzystwie agentki FBI, która podawała się za jego sekretarkę. Powiedziała, że jej wujek, cierpiący na polycystic disease, poddawany jest dializie i czeka na przeszczep nerki, co może trwać dość długo.
Chciałaby mu pomóc i zapewnić mu wcześniejszą operację. Rosenbaum powiedział Dwekowi, że jest już dziesięć lat w biznesie sprzedaży i zakupu ludzkich organów i może pomóc jego sekretarce. Ponieważ jest to nielegalne, trzeba wyłożyć pewną sumę pieniędzy za czas jaki poświęci na pośrednictwo.
Rabin Rosenbaum podjął się sprowadzenia nerki z Izraela za 160 tys. dolarów, z czego 50% miało być zapłacone z góry. Powiedział, że część tych pieniędzy zostanie przekazana lekarzom w Izraelu a część zostanie wypłacona dawcy. Kwota jest wysoka, ponieważ w tej transakcji uczestniczy wielu pośredników i należy zapłacić wiele łapówek.
Pytanie, skąd Rosenbaum i inni handlarze ludzkich organów biorą swój “towar”?
Jak ujawniła gazeta Washington Post, niestety bardzo lakonicznie, cały biznes odbywa się na czarnym rynku, gdzie działają izraelscy pośrednicy, mający powiązania z L. Greenberg Institute of Forensic Medicine, który jest wydziałem Ministerstwa Zdrowia Izraela.
Instytut ten, współpracujący z Uniwersytetem w Tel Avivie, prowadzi badania około 2,5 tysiąca ciał rocznie. Instytut przeprowadza głównie sekcje zwłok osób, które zginęły w sposób nagły, czyli bez wątpienia są to “palestyńscy terroryści.”
Fakt aktywnego zaangażowania rządu Izraela w cały proceder handlu ludzkimi organami został potwierdzony przez byłego oficera armii izraelskiej, którego aresztowano w Brazylii w 2004 roku pod zarzutem przeprowadzania takiej nielegalnej transakcji. Oskarżony zeznał w sądzie brazylijskim, że “rząd Izraela finansuje pośrednictwo w handlu organami ludzkimi w obcych państwach poprzez krajową służbę zdrowia.”
Jakkolwiek ultra-ortodoksyjni Żydzi oficjalnie mają zastrzeżenia religijne co do transplantacji organów, to talmudyczni rabini amerykańscy i ich współpracownicy w Izraelu nie mają “pieniężnych” oporów, aby zarabiać miliony dolarów na czarnym rynku nerek, serc oraz innych ludzkich organów.
I jeszcze postscriptum: nie wiemy, czy dawać wiarę pogłoskom o porywaniu dzieci, głównie z krajów Afryki Północnej, na organy do wszczepienia potrzebującym klientom.A na Ukrainie i w Polsce to nie porywają młodych ludzi “na narządy”? Gdzieś, chyba na portalu grypa666 czytałem, że jeden z Ukraińskich tzw. kontrowersyjnych polityków średniego szczebla szacuje tę liczbę na trzydzieści tysięcy uprowadzeń rocznie (oczywiście na Ukrainie). Ale wcale byśmy tych pogłosek nie odrzucali z góry jako bredni,antysemitów.

J
Jojne

Gdziekolwiek jesteś pamiętaj, że Twoją ojczyzną jest IZRAEL. Działaj tylko dla jego dobra.

N
NSZ-towiec

Nowojorscy Żydzi handlowali ludzkimi organami oraz prali brudne pieniądze www.realzionistnews.com/?p=417(na dzisiaj 40 rabinów jest aresztowanych-za pedofilię także!!!w "polskiej" parcho prasie,mediach jakaś dziwna cisza w tym temacie,choć media na świecie i prasa o tym mówią,dlaczego szechter,WSI24,Polszmat,etc milczy czym zajmują się ich bracia????)
Z angielskiego tłumaczył .....?
Wklejając poniższy tekst zadumałem się, co to by się działo, gdyby podobne afery odkryto w Kościele Katolickim.Jakby to parcho media i prasa wyły o tym od rana do wieczora i rana,przez siedem dni tygodnia,miesiącami,gdyby okazało się, że jacyś biskupi handlowali ludzkimi organami albo prali brudne pieniądze. Przecież międzynarodowa prasa latami wałkowała by to na wszystkie strony, wrzeszcząc z pianą na pysku i nie dając swym czytelnikom bodaj na pięć minut zapomnieć o temacie. A jakie odszkodowania musiałby płacić Kościół do końca świata? Aż sobie trudno wyobrazić…
Swoją drogą również trudno jest sobie wyobrazić katolickiego księdza oferującego gdzieś w zakamarkach kościoła kupno nerki? Ale gdy coraz więcej księży będzie jedynie poprzebieranymi funkcjonariuszami organizacji żydowskich, udającymi kapłanów, to może i do tego dojdzie…
Ostatnio FBI przeprowadziło tajną operację, w wyniku której wykryto nielegalny handel ludzkimi organami oraz pranie brudnych pieniędzy, w co zamieszanych było kilku talmudycznych rabinów z Nowego Jorku i z New Jersey oraz obywatele Izraela. FBI wykorzystało informatora, ortodoksyjnego Żyda Solomona Dweka, który dotarł do środowiska Żydów syryjskich, mieszkających w nowojorskiej dzielnicy Brooklyn oraz w zamożnym Boro Deal w New Jersey.
Derek, z zawodu deweloper, został oskarżony w 2006 roku o zdefraudowanie 50 mln dolarów z Banku PNC, za co groziło mu do 30 lat więzienia. W 2007 roku podpisał zgodę na współpracę z FBI, której celem było rozpracowanie nielegalnych transakcji, jakie rabini przeprowadzali pod przykrywką organizacji charytatywnej. Na przestrzeni dwóch lat Derek kupował od rabinów nerki oraz ukrył 3 mln dolarów na kontach prowadzonych przez nich organizacji charytatywnych jako kwotę wolną od podatku. Derek przekonał rabinów, że musi to robić, aby móc normalnie żyć. Część tych pieniędzy była przeznaczona bezpośrednio dla nich. Rabin Nahum doradzał mu, że będzie bezpieczniej, kiedy te sumy będą rozdzielone na większą liczbę rabinów.
Na taśmach nagrano spotkania jakie Derek przeprowadzał w różnych miejscach jak parkingi, boczne alejki, kotłownie, itp., mając ze sobą pudełka po płatkach owsianych, z upchanymi w środku dolarami, które następnie przekazywał rabinom.
Wśród aresztowanych byli: naczelny rabin Shaare Zion Synagogue z Brooklynu – Saul Kassin, naczelny rabin Congregation Ohel Yacoob z Deal (NJ) – Eliahu Ben Haim, Edmond Nahum z Deal Synagogue, Mordehai Fish z Cogregation Sheves Achim na Brooklynie oraz Lavel Scwartz, brat Fisha.
Poza podstawionym agentem FBI, rabini dokonywali podobne nielegalne transakcje prania brudnych pieniędzy z niezliczoną liczbą innych klientów, wykorzystując organizacje charytatywne powiązane z ich synagogami. Jako przykład można podać ukrywanie pieniędzy ze sprzedaży podrabianych markowych torebek damskich marki Gucci.
Duża część z wypranych w ten sposób pieniędzy trafiała bezpośrednio do Izraela. Rabin Kassin, oskarżony o wypranie ponad 200 tys. dolarów brudnych pieniędzy za pośrednictwem Dweka, wykorzystywał pośredników z Izraela i Szwajcarii.
Rabin Eli Ben Haim korzystał z usług obywatela Izraela, który pobierał od niego 1,5% prowizji, współpracując z ortodoksyjnym przyjacielem, który prowadził agencje pośrednictwa. Ben Haim przyznał się, że w jednym roku wyprał 8 mln brudnych pieniędzy, z czego na rękę dostał około 1 mln dolarów.
W taki sposób na terenie Stanów Zjednoczonych wyprano miliony dolarów brudnych pieniędzy, pochodzących z Izraela za pośrednictwem rabinów. Oczywiście, władze amerykańskie nigdy nie odważyły się przeprowadzić śledztwa w sprawie udziału Izraela w tych brudnych transakcjach.
Śledztwo kryminalne dotyczące “sprzedawcy nerek” zaprowadziło Dweka do rabina Levy’ego Izhaka Rosenbauma z Brooklynu w dniu 13 lipca 2009 r. pod pretekstem zakupu nerek. (Większość dorosłych mężczyzn ze środowisk ortodoksyjnych Żydów zarejestrowana jest tam jako “rabini,” aby uniknąć w ten sposób płacenia podatków.)
Derek przybył na spotkanie z Rosenbaumem w towarzystwie agentki FBI, która podawała się za jego sekretarkę. Powiedziała, że jej wujek, cierpiący na polycystic disease, poddawany jest dializie i czeka na przeszczep nerki, co może trwać dość długo.
Chciałaby mu pomóc i zapewnić mu wcześniejszą operację. Rosenbaum powiedział Dwekowi, że jest już dziesięć lat w biznesie sprzedaży i zakupu ludzkich organów i może pomóc jego sekretarce. Ponieważ jest to nielegalne, trzeba wyłożyć pewną sumę pieniędzy za czas jaki poświęci na pośrednictwo.
Rabin Rosenbaum podjął się sprowadzenia nerki z Izraela za 160 tys. dolarów, z czego 50% miało być zapłacone z góry. Powiedział, że część tych pieniędzy zostanie przekazana lekarzom w Izraelu a część zostanie wypłacona dawcy. Kwota jest wysoka, ponieważ w tej transakcji uczestniczy wielu pośredników i należy zapłacić wiele łapówek.
Pytanie, skąd Rosenbaum i inni handlarze ludzkich organów biorą swój “towar”?
Jak ujawniła gazeta Washington Post, niestety bardzo lakonicznie, cały biznes odbywa się na czarnym rynku, gdzie działają izraelscy pośrednicy, mający powiązania z L. Greenberg Institute of Forensic Medicine, który jest wydziałem Ministerstwa Zdrowia Izraela.
Instytut ten, współpracujący z Uniwersytetem w Tel Avivie, prowadzi badania około 2,5 tysiąca ciał rocznie. Instytut przeprowadza głównie sekcje zwłok osób, które zginęły w sposób nagły, czyli bez wątpienia są to “palestyńscy terroryści.”
Fakt aktywnego zaangażowania rządu Izraela w cały proceder handlu ludzkimi organami został potwierdzony przez byłego oficera armii izraelskiej, którego aresztowano w Brazylii w 2004 roku pod zarzutem przeprowadzania takiej nielegalnej transakcji. Oskarżony zeznał w sądzie brazylijskim, że “rząd Izraela finansuje pośrednictwo w handlu organami ludzkimi w obcych państwach poprzez krajową służbę zdrowia.”
Jakkolwiek ultra-ortodoksyjni Żydzi oficjalnie mają zastrzeżenia religijne co do transplantacji organów, to talmudyczni rabini amerykańscy i ich współpracownicy w Izraelu nie mają “pieniężnych” oporów, aby zarabiać miliony dolarów na czarnym rynku nerek, serc oraz innych ludzkich organów.
I jeszcze postscriptum: nie wiemy, czy dawać wiarę pogłoskom o porywaniu dzieci, głównie z krajów Afryki Północnej, na organy do wszczepienia potrzebującym klientom.A na Ukrainie i w Polsce to nie porywają młodych ludzi “na narządy”? Gdzieś, chyba na portalu grypa666 czytałem, że jeden z Ukraińskich tzw. kontrowersyjnych polityków średniego szczebla szacuje tę liczbę na trzydzieści tysięcy uprowadzeń rocznie (oczywiście na Ukrainie). Ale wcale byśmy tych pogłosek nie odrzucali z góry jako bredni,antysemitów.

S
Sybirak

Widocznie bie było tak źle, jak tylu ich jeszcze przeżyło.

s
szept

po co ciągle kręcić to samo , to już było walić to ludzie tylko ciągle kłócą się o te przeklęte obozy , a ja sam przez swoją edukację nasłuchałem się o nich tyle że chce mi się już żygać , ludzie nigdy nie zmądrzeją , w oczach świata wszyscy robią z nas oprawców a tak na prawdę to nasi dziadkowie i przodkowie zawsze dostawali wycisk za nic , mam gdzieś artykuł jakiegoś izraelskiego bałwana , oni nam zazdroszczą i tyle , że my zostaliśmy na swoim miejscu a oni musieli wypierdzielać na pustynie

ż
żbik

Dlaczego ich jest wszędzie pełno? Zaczynam wierzyć Anglikom i innym historykom, którzy udowodnili, że żadnego holocaustu nie było, że to wymysł ich samych! Przecież to tylko ten naród jest mściwy i żyje z grzebania w czymś czego w ogóle nie było! Oni są ciągle nieszczęśliwi, ale zdążyli się dobrze usadowić w narodach których podobno nienawidzą, ale potrafią okradać i przejmować wszystko po prostu wszystko i na dodatek szczuć obywateli przeciwko sobie. To jest nacja, która wymyśliła nawet jak robić aby nic nie robić! Polak, Niemiec, Francuz - pracują fizycznie, umysłowo - a oni ciągle gadają, gadają i grzebią grzebią... Mają swoje państwo a gnębią Wszystkie Narody - nie ma zakątka Świata żeby nie dali się poznać i to z tej najgorszej strony - nierobów, brudasów, pasożytów, mącicieli... Gdzie oni tam chaos, wojna, choroby... Nikt o tym nie mówi, że to podły naród, mściwy i pasożytniczy... a mówi się o wszystkich tylko nie o nich!

N
NSZ-towiec

nie widziałem parcha przy łopacie,tokarce,etc..Wszyscy w Polsce to zbrodniarze,złodzieje i oszuści,poza małymi wyjątkami(uczciwi przynajmniej)

z
zdzisiek

nigdy nie widziałem żyda stoczniowca murarza natomiast ciągle słyszę jak są prześladowani,mama opowiadała mi jak żyd prowadził lichwe i karczme .nie czytam wyborczej od lat bo zajmuje się swoją opcją a nie krajem w którym mieszka gdzie buduje przyszłość dla młodych a nie nienawiść chociaż uważam że naród żydowski został ciężko doświadczony ale mu nie wieże

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3