reklama

Jarosław Kaczyński: Żądamy komisji śledczej ws. zabójstwa w Łodzi

Redakcja
Jarosław Kaczyński przychylił się do postulatu Antoniego Macierewicza i zażądał powołania komisji śledczej ws. zabójstwa w Łodzi. Miałby jej przewodniczyć przedstawiciel Prawa i Sprawiedliwości. - Mord łódzki jest kolejnym dowodem na to, że polska demokracja jest bardzo poważnie zagrożona i, że źródłem tego zagrożenia jest socjotechnika jaką stosuje rządząca partia - stwierdził prezes PiS.

* 'Nie będzie żadnego przełomu dopóki Kaczyński będzie w polityce'

Prezes PiS powiedział, że wczorajsze ofiary ataku w Łodzi są wynikiem socjotechniki "polegającej na szerzeniu nienawiści, nienawiści do opozycji, nienawiści do PiS".

Jarosław Kaczyński zwrócił uwagę, że sprawa zabójstwa Marka Rosiaka "nie może być tak łatwo przypisywana szaleństwu" i rozpatrzone muszą być także "inne hipotezy, takie jak zastraszenie opozycji".

- Wypowiedź Donalda Tuska, że wyborcy wybaczą nam wszystko poza oddaniem władzy PiS, jest niczym innym, jak powtórzeniem tego, co powiedział kiedyś inny polityk - Władysław Gomułka: "władzy raz zdobytej nigdy nie oddamy". To jest stwierdzenie całkowicie sprzeczne z zasadami demokracji, to jest stwierdzenie, które sprowadza się do tego, że władzę mogą sprawować ci, których akceptuje establiszment - powiedział prezes PIS.

W Sejmie odbyło się specjalne posiedzenie połączonych komisji sprawiedliwości i służb specjalnych. Wysłuchano na nim informacji na temat zabójstwa poliotyka PiS w Łodzi. Właśnie tam poseł Prawa i Sprawiedlwiości Antoni Macierewicz domagał się powołania komisji śledzczej w sprawie zabójstwa Marka Rosiaka.

Wniosku tego nie głosowano, ponieważ powołanie komisji śledczej należy do kompetencji Sejmu.

Na posiedzeniu informacje na temat seldztwa zostały przekazane przez przedstawicieli prokuratury, policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, później głos zabrali posłowie. Politycy Prawa i Sprawiedliwości zaapelowali do rządu o podjęcie konkretnych działań, które mogłyby poprawić bezpieczeństwo posłów. Zwrócili uwagę, że pod ich adresem często padają groźby i pogróżki. Poseł Jarosław Zieliński zwrócił uwagę, aby baczniej kontrolować internet, gdzie pod adresem posłów można znaleźć bardzo wiele inwektyw.

Źródło: tvn24, gazeta.pl, polskieradio.pl

łn

CZYTAJ TEŻ:
* Ryszard C. pracował w służbach specjalnych PRL?
* 'Tusk dał przyzwolenie kampanii nienawiści' Demonstracja pod kancelarią premiera
* Strzelanina w biurze PiS. Jedna osoba nie żyje

FLESZ: Elektryczne samoloty nadlatują.

Wideo

Materiał oryginalny: Jarosław Kaczyński: Żądamy komisji śledczej ws. zabójstwa w Łodzi - Polska Times

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 22

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

r
rytm

Winą obciążają oni ofiary napaści, a nie inspiratorów – Tuska (wyginiecie jak dinozaury), patrona i mocodawcę siewców nienawiści, tj. Palikota i Niesiołowskiego. W trakcie śledztwa i rozprawy w 1985 r. Grzegorz Piotrowski buńczucznie i bezczelnie winę za morderstwo zwalał na ks. Popiełuszkę, którego postępowanie miało doprowadzić do wymierzenia mu sprawiedliwości.

Gabriel P.

Czy Komisja ustali więcej niż Prokuratura ?? Nie, tylko tyle,że będzie okazja do
" przyłożenia " przeciwnikowi politycznemu. Komisja to absurd.

r
rytm

Już teraz morderca jest instruowany jak ma sie zachowywać w czasie śledztwa. Nie będzie tez wyjaśniana sprawa okoliczności i winowajców. A W OGÓLE LIBERALNE MEDIA I PLATFORMA ZACHOWUJĄ SIE JAK GRZEGORZ PIOTROWSKI, ZABÓJCA ks. POPIEŁUSZKI,............. który winą za morderstwo obciążał samego ks. Popiełuszkę

p
pietrek

panstwo komisji,pomnikow i mocherow,mozna sie zazygac!

E
Europejczyk

Podpisałem się europejczyk a powinienem Polak ,ale nie mogę bo zaczynam się zastanawiać czy warto .Ta wojna domowa którą rozpętał rydzyk ,już zniechęca takich jak ja do Polskości .Cała Europa z was się śmieje .
Na takich jak wy to potrzebny byłby stalin i adolf to byście się szybko opamiętali.

W
WP

Ryszard Cyba morderca z siedziby PiS - może syn Stanisława? jeżeli tak to syn był także esbeckim agentem, czyli rodzinka zbrodniarzy. Info z IPN:
Imiona STANISŁAW
Nazwisko CYBA
Nazwisko rodowe
Data urodzenia 08.05.1929
Imię ojca ANTONI
Imię matki OTOLIA
Miejsce urodzenia STRZEMIESZYCE
Znany też jako:
Wynik postępowania lustracyjnego
Funkcjonariusz/pracownik/żołnierz aparatu bezpieczeństwa
Powrót do listy nazwisk
Informacja o przebiegu służby
Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia lub/i rozkazu Data zakończenia Sygnatura (Stara sygnatura) Rodzaj akt. Załącznik
WUBP BYDGOSZCZ WYDZIAŁ ŚLEDCZY APLIKANT ŚLEDCZY - 21.09.1949 IPN Ka 0188/21 (21/V) akta osobowe
i karta
PUBP TORUŃ REFERAT ŚLEDCZY OFICER ŚLEDCZY - 01.07.1950 ()
WUBP BYDGOSZCZ WYDZIAŁ ŚLEDCZY, SEKCJA I OFICER ŚLEDCZY - 01.04.1951 ()
WUBP BYDGOSZCZ WYDZIAŁ ŚLEDCZY, SEKCJA III STARSZY OFICER ŚLEDCZY - 01.09.1953 ()
WUdsBP BYDGOSZCZ WYDZIAŁ VII, SEKCJA II STARSZY OFICER ŚLEDCZY - 01.04.1955 ()
WUdsBP BYDGOSZCZ BRAK DO DYSPOZYCJI KIEROWNIKA - 15.07.1956 ()
WUdsBP BYDGOSZCZ WYDZIAŁ VII, SEKCJA II STARSZY OFICER ŚLEDCZY, BRYGADIER - 01.09.1956 ()
KW MO BYDGOSZCZ WYDZIAŁ III STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01.01.1957 ()
KW MO KATOWICE BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 01.12.1957 ()
KW MO KATOWICE WYDZIAŁ III OFICER OPERACYJNY - 01.12.1957 ()
KW MO KATOWICE WYDZIAŁ III STARSZY OFICER OPERACYJNY - 01.03.1960 ()
KW MO KATOWICE WYDZIAŁ III KIEROWNIK GRUPY - 01.06.1961 ()
KW MO KATOWICE WYDZIAŁ III ZASTĘPCA NACZELNIKA - 01.05.1968 ()
KMiP MO CZĘSTOCHOWA BRAK ZASTĘPCA KOMENDANTA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 16.02.1972 ()
KMiP MO CZĘSTOCHOWA BRAK P.O. I ZASTĘPCY KOMENDANTA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 20.02.1973 ()
KMiP MO CZĘSTOCHOWA BRAK I ZASTĘPCA KOMENDANTA DS. SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA - 01.05.1973 ()
KW MO CZĘSTOCHOWA BRAK DO DYSPOZYCJI KOMENDANTA - 01.06.1975 ()
KW MO CZĘSTOCHOWA WYDZIAŁ IV NACZELNIK ppłk 01.06.1975 30.09.1975 ()
Inne informacje o funkcjonariuszu i służbie
Od 1.09.1955 Międzywojewódzka Szkoła Partyjna. W okresie od 1.10.1975 do 14.04.1978 służba w MO. Od 20.10.1950 do 26.02.1951 kurs oficerów śledczych w CW MBP w Legionowie. Od 1.11.1962 do 25.11.1963 przeszkolenie z zakresu Szkoły Oficerskiej Służby Bezpieczeństwa. Od 7.09.1969 do 6.12.1969 kurs doskonalenia kadr kierowniczych Służby Bezpieczeństwa. Od 25.03.1974 do 10.05.1974 kurs zastępców komendantów powiatowych ds. Służby Bezpieczeństwa w ODKK MSW w Łodzi. Pytanie zasadnicze - dlaczego akta osobowe morderców działających w SB są ściśle tajne, a ci mordercy są doskonale chronieni? A co gorsza tych morderców z SB nie objęła ustawa anty ubecka. I dostają oni do dziś ogromne renty i emerytury. A są to ludzie w wieku 45-70 lat. I jest ich od kilku do kilkunastu tysięcy! Dane tych bandytów chciał ujawnić w maju br. pan Kurtyka. Spowodowało to dosłowną pianę wściekłości na ustach wodzusiów z SLD i PO. Ale... "problem zniknął" po zamachu smoleńskim. Nie ma Kurtyki i nikt w IPN nie podjął się ujawnienia danych morderców z SB. A oni bynajmniej nie zniknęli. Są i mają się doskonale. I jak widać nie zapomnieli jak się wykonuje perfekcyjnie znaną im robotę. Zginą niestety kolejni Polacy, bo z tym złem nie walczy się dobrem. Powód jest prosty: mordercy z SB patologicznie wręcz nienawidzą dobra wszelkiej maści. A co najgorsze mają już swoich następców w jaśnie oświeconej III RP. 10 kwietnia ci następcy dowiedli, że są bardzo skuteczni, i w działaniu, i w maskowaniu dokonanej zbrodni. Zbrodni o której boją się mówić nawet ci, którzy teoretycznie nie powinni się już niczego bać. Jak już ktoś znajdzie się na liście proskrypcyjnej, to logika nakazywałaby podjęcie wszelkich działań przeciwko twórcom takiej listy. A w miejsce tych działań mamy klasyczne chowanie głowy w piach. Można i tak.

W
WP

A mi ciągle dźwięczą w uszach słowa "premiera" Tuska wypowiedziane w sejmie bodaj w grudniu 2009:
"Będziecie mieli wojnę, czas polityki miłości skończył się".Wiele się od tamtego czasu zdarzyło. Odnoszę wrażenie, że ta wojna trwa i to wcale nie w przenośni. A hasło "Zgoda buduje" to tylko takie sobie ot, hasło kampanijne.

b
bonton

Czy ten człowiek już całkowicie zwariował. Jeszcze nie przesłuchali napastnika a on już wydaje wyroki. Może to był były zwolennik PiS lub Samoobrony albo LPR. Według mnie np. jest to człowiek PiS który zawiódł się na swojej partii i się zemścił ze np. nie zapisali go na listę wyborczą PiS. No i gdzie Panie Kaczyński wina PO.

W
WP

PREZES PIS: MUSIMY WYJAŚNIĆ ZBRODNIĘ ŁÓDZKĄ oświadczenie Jarosława Kaczyńskiego, 20-10-2010 15:50 - Prawo i Sprawiedliwość podkreśla, ze żadna agresja nie zmusi naszej partii do zaniechania starań o pełne wyjaśnienie tragedii smoleńskiej. Dziś naszym postulatem staje się wyjaśnienie zbrodni łódzkiej.
1) Tragedia, do jakiej doszło w Łodzi, jest kolejnym wydarzeniem, które pokazuje powagę zagrożenia, jakie dla demokracji stanowi socjotechnika stosowana przez rządzącą partię i wspierający ją front medialny. Socjotechnika siania nienawiści do politycznych przeciwników nieustannego posługiwania się insynuacjami i kłamstwem, kwestionowania podstawowych praw opozycji oraz elementarnych praw obywatelskich. Nie jest przypadkiem, że do mordu doszło w momencie, gdy obchody półrocza tragedii smoleńskiej zostały potraktowane przez część mediów jako przejaw faszyzmu, atak na demokrację. Gdy padły całkowicie absurdalne oskarżenia, których sens był następujący: Wolność w Polsce dotyczy tylko działań akceptowanych przez panujący establishment i jego politycznych i medialnych przedstawicieli. Niedawne oświadczenie Donalda Tuska, iż wyborcy przebaczą PO wszystko, poza dopuszczeniem do władzy PiS, jasno formułuję tezę, której sens można by najkrócej wyrazić znaną mi z historii formułą: "Władzy raz zdobytej, nie oddamy nigdy". Jest to formuła jawnie odrzucająca demokrację i podstawowe dla niej prawa obywateli do oceny zmiany władzy. Demokracja ma być zastąpiona manipulacją.
2) Tragedia ludzka jest też wynikiem całkowitego paraliżu tych działań wymiaru sprawiedliwości, które odnoszą się do rządzących, a szczególnie ich działań wymierzonych w politycznego przeciwnika. Przez lata prezydentury Lecha Kaczyńskiego mimo obowiązywania tych samych przepisów, które obowiązywały w poprzednich kadencjach i były wielokrotnie stosowane, nie podejmowano działań karnych wobec osób obrażających Prezydenta RP. Nie podejmowano też działań wobec publicznych wypowiedzi mających charakter wzywania do zbrodni. Działania takie są opisywane w Kodeksie Karnym jako poważne przestępstwo, mimo to brak było reakcji prokuratury. W wypadku wypowiedzi Janusza Palikota można doszukiwać się bezpośredniego związku między jego wypowiedziami a mordem dokonanym w Łodzi. Praktyka niestosowania prawa wobec tego polityka obejmowała także inne sprawy. Prawo i Sprawiedliwość złoży zawiadomienie o przestępstwie publicznego nawoływania do zbrodni i zabójstwa i oczekuje od wymiaru sprawiedliwości i Prokuratury do podjęcia działań adekwatnych do zaistniałych wydarzeń w tym stosowania odpowiednich środków zabezpieczających.
3) Padające od wczoraj wezwania do obniżenia temperatury sporu politycznego będziemy traktować jako wiarygodne, jeśli nastąpi jednoznaczne wycofanie się Platformy Obywatelskiej ze stosowania się socjotechniki opisanej w punkcie 1, a osoby stosujące je ze szczególną agresywnością i zaciekłością zostaną wycofane z kierownictwa Sejmu RP. Nie może w nim być miejsca dla ludzi, którzy publicznie usprawiedliwiają zbrodnię zabójstwa i usiłowanie zabójstwa. Jeśli działania takie nie będą podjęte, będziemy zmuszeni uznać, że chodzi o doraźny chwyt propagandowy bez praktycznego znaczenia.
4) Prawo i Sprawiedliwość podkreśla, ze żadna agresja nie zmusi naszej partii do zaniechania starań o pełne wyjaśnienie tragedii smoleńskiej. Dziś naszym postulatem staje się wyjaśnienie zbrodni łódzkiej. Nie ma wątpliwości, że asumptem do niej była kampania nienawiści prowadzona przez PO i część mediów i na nich spoczywa moralna odpowiedzialność, ale w śledztwie rozważone muszą być także hipotezy innego rodzaju. Nie da się z góry wykluczyć, że zbrodnia miała bezpośrednich inspiratorów i że była częścią politycznego planu zastraszania siły opozycyjnej. Chcemy zapewnić, że takie zastraszanie się nie uda.
5) Prawo i Sprawiedliwość wielokrotnie wzywało do zmiany języka politycznego stosowanego w Polsce. Ta zmiana jest potrzebna w Polskiej demokracji, ale nie może oczywiście oznaczać ograniczenia działań opozycji, twardej krytyki rządu, także wobec jego działań w sprawie tragedii smoleńskiej i prawa do jego moralnych ocen. Mechanizmy demokratyczne w Polsce, bardzo dziś zagrożone, muszą działać. Pierwszy krok w kierunku
postulowanych zmian należy jednak do tych, którzy wywołali agresję i od lat posługują się nią jako podstawowym instrumentem podtrzymywania swojej władzy.
6) Prawo i Sprawiedliwość sformułuje i przedstawi sejmowi w najbliższym czasie postulat powołania Komisji Śledczej, która zbada sprawę zbrodni łódzkiej. Na czele Komisji Śledczej powinien stać przedstawiciel Prawa i Sprawiedliwości.
Jarosław Kaczyński

p
polo

żadnego poważnego komentarza. Każda niewinnie przelana krew, to dla motłochu PO kolejny powód do radości.

P
Polak

Doszło do tragedii, której nie byliśmy świadkami, jako Polacy w naszym Państwie chyba od momentu zabójstwa prezydenta Narutowicza. Świadomie pomijam mordy polityczne popełnione za czasów wojny i komunizmu. Mordu na tle politycznym, tak jasno zdeklarowanym i nieskrytobójczym, w demokratycznym państwie jeszcze nie doświadczyliśmy. Czas wyjaśni, jakimi motywami kierował się zabójca, choć jego okrzyki w momencie aresztowania chyba nie pozostawiają wątpliwości. Nie wiem czy jest to człowiek normalny. To sprawa sądu, lekarzy czy prokuratury.
Wiem natomiast jedno. Że każda akcja powoduje reakcję. Tak samo jak obciążam moralnie Kaczyńskiego za "pchnięcie" swojego brata w śmiertelne objęcia lotu
do Smoleńska, tak i teraz również oskarżam go o przyczynienie się do śmierci właściwie niewinnego człowieka. Wszak zamachowiec wyraźnie zapowiedział, iż
jego celem był Jarosław Kaczyński.
W dążeniu do politycznego celu, jakim dla Kaczyńskiego jest WŁADZA, trup wokół niego ściele się gęsto. Jak tragedię smoleńską można jeszcze było uznać w części za wypadek, a w części za skutek politycznych ambicji, gierek i bałaganu po stronie organizatorów, to już mord w biurze poselskim PiS jest tylko i wyłącznie zdarzeniem wywołanym niejako na własne życzenie niedoszłej ofiary. Jeśli ktoś sieje wiatr, zbiera i burze. Moje osobiste podejrzenia, iż Kaczyńskiemu z powodu braku jakiekogolwiek pomysłu na wygranie w sposób demokratyczny wyborów (którychkolwiek) bardzo zależy na wzbudzaniu nienawiści, podziałów, wojen i zwolnienia lawiny kłamstw, celem podbudowania umierającej pozycji politycznej, coraz bardziej się urzeczywistnia.
Znowu kot zostanie obrócony ogonem. Niedobrze mi się robi, gdy w tej chwili słyszę w różnych mediach JEDYNIE kolejne nawoływanie do porozumienia,
refleksji, uspokojenia.
Jeśli Smoleńsk tego nie uczynił, a jedynie pogłębił i powiększył podziały, to i ofiara pojedyńczego człowieka tego nie zmieni. Czy wreszcie ktoś odważy się powiedzieć wyraźnie, publicznie i głośno - że język podziału i nienawiści którym szermuje od dawna Kaczyński jest podstawowym problemem i zagrożeniem dla normalności tego państwa?
Na początku tolerowano jego wybryki dość pobłażliwie, jako reakcja człowieka który stracił brata w strasznej katastrofie, oraz człowieka, któremu grunt
polityczny zaczął się usuwać spod nóg. Teraz, znowu zaczyna się szukać usprawiedliwień wśród sposobu uprawiania polityki i sposobu relacjonowania przez media tejże.
A tu mówiąc bez ogródek - winien jest jeden - pan prezes Kaczyński. Jego nieodpowiedzialność i dążenie po trupach do celu. Jego bezczelna niefrasobliwość w oczernianiu i podsycaniu podziałów. Ktoż normalny i pełniący funkcje publiczne odważyłby się w 20 minut po tragedii zwoływać konferencję prasową na ten temat i do bólu, do ostatniej kropli wykorzystać ją politycznie? Jedynie Kaczyński. I w jednym małostkowy, niebezpieczny mały człowieczek się nie pomylił: "Oni zginęli za mnie". I owszem! To pańskie słowa, pańska polityka waśni, wojny, kłamstw i obłudy doprowadziły do tego, iż komuś coś w środku pękło. Zebrał Pan żniwo swojej nieodpowiedzialności, niefrasobliwości, swojego niepohamowanego, plugawego języka.
Ale tego wcale Panu nie trzeba tłumaczyć, Pan doskonale o tym wie. Pan to cynicznie wykorzystuje i zaciera małe rączki w radości iż znów los obdarzył Pana szczęśliwym (dla Pana) zbiegiem okoliczności, po którym można znowu podładować swoje akumulatory nienawiści do wyimaginowanego wroga i zagrożenia.
Największym zagrożeniem dla siebie i Polski jest Pan sam. Jest pan politycznym smarkaczem, którego skrajny brak odpowiedzialności prowadzi do rozhuśtania społecznych emocji, nakręcania spirali wrogości i wybuchu właśnie tak niekontrolowanych emocji. Nie idzie się niefrasobliwie w tłum kibiców "GKS-u Katowice", ubrany w szalik fana "Ruchu Chorzów" wykrzykując "Ruch to Pany!" bo perspektywa obicia gęby jest prawie stuprocentowa. A w momencie otrzymania łomotu, woła się "Mamo ratuj!" - a w przekładzie na pański język - "Tusku! Jesteś odpowiedzialny - chroń mnie i moje biura!"
Odpowiedzialność za słowo jest obecna chyba już u przeciętnego nastolatka, który uczy się na własnej skórze, iż nazwanie kolegi "gnojkiem" uchodziło tylko w przedszkolu i to pod warunkiem że kolega nie był silniejszy.
A pan jesteś jak ten gówniarz w piaskownicy, któremu zabrano zabawki, i drze się na całe podwórko, lżąc wszystkich wokół. Już tylko z przekory napiszę, że aż się prosi odpłacić pięknym za nadobne i tworzyć wzorem pańskich zwolenników teorie spiskowe, jak chociażby i taką, iż to właśnie pańscy "jastrzębie" ustawilii lub podpuścili jakiegoś niezrównoważonego starszego pana do dokonania tego czynu, by święcić triumfy polityczne i mieć amunicję do swoich chorych teorii. Piękne pole do popisu dla różnych komisji, dochodzeń, brylujących "gadających głów". Jak by to było, stać się ofiarą politycznej nagonki i niestworzonych teorii zamiast
jej animatorem, panie Kaczyński? Ale darujmy sobie.....
Mam nadzieję, że to COŚ (Bóg, sumienie czy cokolwiek innego) - dla każdego w innej postaci - nie dadzą Panu spać spokojnie.
Pańskie słowa - "ten człowiek zginął za mnie". sa nie wlasciwe. Ten Czlowiek zginal _PRZEZ_ pana glupote!
I żeby było jasne - proszę nie odczytywać mych słów jako chęć kneblowania opozycji. W żadnym wypadku i nigdy w życiu. Pierwszy bym pyszczył przeciw
takim pomysłom. Proszę je tylko odebrać jako niezgodę na smarkaterię i dziecinność w udawanym "niezdawaniu sobie sprawy" jakiego języka się używa i
do czego to prowadzi.
Naziści podpalili Reichstag dla zdobycia władzy. Pan podpala Polskę. Ale na szczęście dla reszty, jest pan nieudacznikiem w tym co pan robi. Taki Adolf
Hitler dla ubogich. Z Żoliborza.

p
polo

Tuska i Komorowskiego, uaktywnia się motłoch sympatyzujący z PO. Czy to przypadek?
Wczorajszy przykład pokazuje dobitnie, jak po pierwszej informacji o zbrodni, na forum pojawiło się nagle kilkunastu zwolenników zbrodniarzy, wyrażających swoja radość z dokonanego morderstwa. Motłoch wprost cieszy widok roztrzaskanego samolotu, rozszarpanych ciał ofiar czy krwi z poderżniętego gardła pracownika biura poselskiego PiS.
Każdy reżim ma swój motłoch i ten PO też.

P
Prawdziwy Patriota

jezeli za bledy uwazasz nie stosowanie "polskich" znakow( co jest ogolnie przyjete na roznego rodzaju forach) to moze i dloiczysz sie jakichs:) Poza tym mowici cos takiego jak dyslekcja ,dysortografia itp? ...poza tym mam gleboko w ...... to co taki pisek jak ty ma do powiedzenia na temat poprawnosci mojej pisowni. Co nie zmienia faktu,ze Ja mam racje jak i wiekszosc(patrz wybory)......Powinienes jednak wziasc leki i wrocic na oddzial bo znanjda w koncu kawtan i lewatywe za kare z mydla dostaniesz :)

C
Czy Kaczyński przeprosi

Dziennikarze "Rzeczpospolitej" ( więc gazety PiSowskiej ) ustalili że zabójca nienawidził PiS-u od zawsze i głośno o tym mówił. Co ciekawe, Ryszard C. miał cały czas słuchać Radia Maryja. Być może właśnie w ten sposób się nakręcał.

S
Sokrates

pocałować w dupę.Prostactwo.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3