Juniorzy starsi GKS Bogdanka Łęczna nie zagrają w półfinale mistrzostw Polski

Marcin Puka
Piłkarze GKS Bogdanka Łęczna przegrali przed własną publicznością z Arką Gdynia 1:2 i tym samym nie awansowali do półfinału mistrzostw Polski juniorów starszych. W pierwszym meczu także lepsi byli gdynianie, wygrywając u siebie 4:1.

Gdy w 9 minucie spotkania w Łęcznej bramkę dla gospodarzy strzelił Kamil Dubicki, wydawało się, że jest szansa na odrobienie strat z Gdyni. Tym bardziej, że miejscowi stworzyli sobie kilka niezłych okazji do podwyższenia wyniku. Najlepszej nie wykorzystał Tomasz Tymosiak, po którego strzale piłka trafiła w poprzeczkę.

To zemściło się w samej końcówce meczu. Najpierw w 89 minucie do wyrównania doprowadził Fabian Słowiński, a w już doliczonym czasie gry zwycięstwo Arce zapewnił Paweł Brzuzy.

W półfinale Arka zagra z Górnikiem Zabrze.