Kalendarz imprez sportowych

RedakcjaZaktualizowano 
Azoty Puławy podejmują Zagłębie Lubin

PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa mężczyzn: Azoty Puławy - Zagłębie Lubin, sobota, godz. 18, hala MOSiR w Puławach, al. Partyzantów 11. II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin - Włókniarz Konstantynów, niedziela, godz. 17.30, hala Globus w Lublinie, ul. Kazimierza Wielkiego 8.

KOSZYKÓWKA

I liga mężczyzn: Olimp-Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg, sobota, godz. 18.30, hala MOSiR w Lublinie, Al. Zygmuntowskie 4.

SIATKÓWKA

I liga mężczyzn: Avia Świdnik - Morze Bałtyk Szczecin, sobota, godz. 18, hala PZL w Świdniku, ul. Fabryczna 3.

II liga kobiet, grupa III: Szóstka Black Red White Biłgoraj - Orzeł Elbląg, sobota, godz. 17.

III liga mężczyzn: Politechnika Lubelska - Agrotur Spiczyn s. 15, Granit Bychawa - Cukrownik Lublin s. 18, Avia II Świdnik - Kresy Dołhobyczów s. 14, Zakład Karny Biała Podlaska - GLKS Jabłoń s. 18, Tempo Chełm - Cisy Nałęczów s. 13.

HALOWA PIŁKA NOŻNA

TKKF Omega: Uzdrowisko Nałęczów - Spartan s. 17, You Can Dance - Promil s. 17.30, Uzdrowisko Nałęczów - Krokodyl LSM s. 18, ARiMR - The Shocing s. 18.30, OBI - Urząd Miasta s. 19, Budmix - Nelissen Polska s. 19.30, Leroy Merlin - Solidarność Fabryka Cukierków s. 20, Wrotków - Śródmieście s. 20.30, Uzdrowisko Nałęczów - Liga City n. 15, You Can Dance - Spartan n. 15.30, Promil - Uzdrowisko Nałęczów n 16, OZB Tatary - Dynamic n. 16.30, FC Nankatsu (Ruch) - Concordia n. 17, Wrotków - Urząd Miasta n. 17.30, Kejm Ciecierzyn - Sport Pub Rapid n. 18, OBI - Solidarność Fabryka Cukierków n. 18.30, Niecała - ARiMR n. 19, Kumple - Osada n. 19.30, Nelissen Polska - Lybero n. 20; wszystkie mecze w hali Politechniki Lubelskiej, ul. Nadbystrzycka.

TKKF Róża - ekstraklasa: MPWiK/Neptun - Politechnika s. 19.30, UP - Tifosi s. 20.20, WSPA - UMCS s. 21.10, Mewa - Solidarność n. 15, Sport Pub/Rapid - Politechnika n. 15.50, UMCS - Taxi n. 16.40, Zdzichtex - P.B Filar n. 17.30; I liga: Marmota - Centrum Poczty s. 17, WSSP - Wieniawa s. 18.30, Stokrotka - Świat Alkoholi s. 19, Darzłom - Wieniawa n. 11, Vip International - Świat Alkoholi n. 11.30, Resory - LSM n. 12, Pol-Skone GKS Niemce - Real n. 12.30, Syrius - Auto- Euro n. 14.30, II liga: Polifonia Galata - Glazura Królewska s. 14, Pekao - Gruba Ryba s. 17.30, Lubfarm Lublin - Iskra s. 18, Iskra - PHU PAD-BUD n. 9, Róża - Gruba Ryba n. 9.30, Car-But - Gamerc n. 10.30, MPK - Inferno n. 13, Polifonia Galata - Starówka n. 14; III liga: Nałbronx - Real Rats s. 14.30, Fc Kac - Zarembiacy s. 15, Agattravel - Esencja s. 15.30, Bezimienni - Pogotowie Cateringowe Hades s. 16, UKS SOS - Agattravel s. 16.30, UKS SOS - Esencja n. 8, Hap Armatura - Łaga-Czigi n. 8.30, Bud- Dar - Bezimienni n. 10., Schenker - Nałbronx n. 13.30; wszystkie mecze w hali Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

XI Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Mieczysława Kieronia: dla młodzików starszych, niedziela, godz. 8, hala MOSiR w Lublinie, Al. Zygmuntowskie 4.

KARATE KYOKUSHIN

X Mistrzostwa Polski Open i Kata Karate Kyokushin: sobota, godz. 11, hala Globus w Lublinie, ul. Kazimierza Wielkiego 8. W programie zawodów organizatorzy przewidzeli szereg atrakcji dla kibiców, m.in. rozbijanie granitowych kamieni, sztuka władania kataną, łamanie lodu.

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

II Międzynarodowy turniej pod patronatem marszałka woj. lubelskiego i burmistrza miasta Łuków: sobota, godz. 16, hala SP nr 1, ul. Partyzantów 15. W zawodach wystąpią aktualni medaliści olimpijscy, a także czołówka sztangistów z naszego regionu, w tym mistrz świata w kat. 105 kg Marcin Dołęga.

PŁYWANIE

VII runda wojewódzkiej ligi juniorów 13 lat i starsi: sobota, godz. 9.45, pływalnia MOSiR w Lublinie, Al. Zygmuntowskie 4. V runda zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka: sobota, godz. 14.15, pływalnia MOSiR w Lublinie, Al. Zygmuntowskie 4. VII runda wojewódzkiej ligi dzieci i młodzików 10-11 i 12 lat: niedziela, godz. 9, pływalnia SP 28 w Lublinie, ul Radości.

SZACHY

II Memoriał Marka Łobejki w ramach finałowego turnieju cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2009: niedziela, godz. 10, sala Starostwa Powiatowego, ul. Spokojna 9.

TENIS ZIEMNY

Ogólnopolski turniej klasyfikacyjny seniorów w grupach: piątek o godz. 9 weryfikacja, o 9.30 losowanie, od 9.45 pierwsze mecze, sobota od 9, niedziela od 9, korty w hali Górnika w Łęcznej.

BOKS

Turniej Barbórkowy i mecz Gwarek Łęczna - Dynamo Homel: sobota, godz. 16 i niedziela od godz. 11, hala SP nr 4 przy ul. Jaśminowej w Łęcznej.

polecane: Flesz - Co piąta transakcja będzie wymagać użycia PIN-u

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 3

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

k
kibic

Siatkarki AZS AWF w meczu trzecioligowym grają z Sobieskim Lublin w sobotę o godz.18.00
Warto obejrzeć zarówno mecz jak i ... dziewczyny.

w
www.llk.pl

STRONA LUBELSKIEJ LIGI KOSZYKÓWKI AMATORÓW www.llk.pl

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3