Kandydatka na Sportowca Roku 2011: Agata Pietrzyk, Suples Kraśnik

szupti
Agata Pietrzyk
Agata Pietrzyk Piotr Konował
23-letnia kraśniczanka została w tym roku wicemistrzynią Polski seniorek w kategorii 55 kg (Janów Lubelski), zdobywając ponadto złoty medal podczas młodzieżowych mistrzostw kraju w kategorii 63 kg (Stargard Szczeciński).

Więcej o plebiscycie czytaj w naszym serwisie Sportowiec Roku 2011

Pietrzyk wywalczyła również drugą lokatę w kategorii 55 kg w silnie obsadzonym, międzynarodowym turnieju - Poland Open 2011, który odbył się w Tarnowie Podgórnym koło Poznania, gdzie uległa dopiero w finale utytułowanej reprezentantce Rosji Marii Gurovej. Uczestniczyła w europejskim czempionacie seniorów w niemieckim Dortmundzie i mistrzostwach świata seniorów w tureckim Istambule