Kioski to nie tylko RUCH, tutaj też kupicie „Kurier”

  Kioski to nie tylko RUCH, tutaj też kupicie „Kurier”

  Maciej Wijatkowski

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Grzegorz Pietrasiński, Andrzej Jóźwik i Dariusz Kwiatosz

  Grzegorz Pietrasiński, Andrzej Jóźwik i Dariusz Kwiatosz ©Małgorzata Genca

  Mimo, że „Kuriera Lubelskiego” nie można już kupić w kioskach należących do spółki RUCH, jest dostępny w innych kioskach. Ich właściciele zapraszają do siebie po naszą gazetę.
  Grzegorz Pietrasiński, Andrzej Jóźwik i Dariusz Kwiatosz

  Grzegorz Pietrasiński, Andrzej Jóźwik i Dariusz Kwiatosz ©Małgorzata Genca

  Jak już Państwa informowaliśmy, od ponad dwóch tygodni „Kuriera” nie znajdziecie w punktach, do których gazety dostarczał RUCH. Taka decyzja była spowodowana kłopotami finansowymi tej firmy. Musieliśmy zareagować.

  Naszą gazetą mogą Państwo wciąż kupić w około 1500 placówkach handlowych na terenie województwa lubelskiego. We wszystkich punktach sprzedaży sieci Kolporter i Garmond, w galeriach handlowych, w niemal każdym supermarkecie, na każdej stacji benzynowej wszystkich znanych sieci oraz w setkach placówek Poczty Polskiej. Także w kioskach, które nie należą do RUCHU.  CZYTAJ TEŻ: Punkty sprzedaży Kuriera Lubelskiego. Sprawdź, gdzie kupisz naszą gazetę?

  - „Kuriera” nie ma?
  Upadł?” Na takie pytania musimy odpowiadać niemal bez przerwy - mówi Grzegorz Pietrasiński, właściciel czterech punktów sprzedaży. Panowie, którzy odwiedzili naszą redakcję oraz ich koledzy i koleżanki tworzą stowarzyszenie, dość nieformalne, ale aktywne zawsze wtedy, kiedy z kioskami coś się dzieje. Wspólnie negocjują warunki, podpisują zbiorcze umowy na kolportaż, czy hurtowe dostawy. - „Kuriera” nie ma tam, gdzie dostarczał go RUCH. U nas był i jest - oznajmia Dariusz Kwiatosz. - Trzeba tylko o tym wiedzieć. Dlatego zapraszamy do nas.

  Dla Czytelników zwyczajowo szukających „Kuriera” w każdym kiosku, przygotowaliśmy specjalne nalepki, które pojawią się w miejscach, gdzie naszą gazetę można dostać zawsze. Na mapce obok prezentujemy punkty, w których dostaniecie swój ulubiony dziennik.

  ZOBACZ TEŻ: Statystyki Kuriera Lubelskiego. Listopad był dla nas rekordowy! Dziękujemy, że jesteście z nami!


  WIĘCEJ: Lubelscy dziennikarze rywalizowali na torze bowlingowym (ZDJĘCIA)

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo