KONKURS MIEJSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI „Bystrzyca” w Lublinie

Materiał informacyjny Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Bystrzyca w Lublinie Sp. z o.o.
Na „Słonecznym Wrotkowie” „rosły” kiedyś palmy.
Na „Słonecznym Wrotkowie” „rosły” kiedyś palmy.
Udostępnij:
Jeszcze do 27 maja 2022 roku trwa konkurs fotograficzny „MOSiR na starej fotografii”. Do wygrania są bezpłatne karnety do Aqua Lublin.

Konkursu organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie, z okazji 60-lecia swojego istnienia. Firma jest spadkobiercą Miejskiego oraz Wojewódzkiego Ośrodka Sportu Turystyki i Wychowania, więc zdjęcia mogą mieć nawet kilkadziesiąt lat. Obecnie MOSiR, który od początku istnienia wspiera mieszkańców miasta w aktywnym i zdrowym trybie życia, to wiele nowoczesnych obiektów sportowych jak kryty kompleks pływacki Aqua Lublin, czy otwierane w czerwcu baseny rekreacyjne „Słoneczny Wrotków” nad Zalewem Zemborzyckim. Obiekty właśnie są przygotowywane do sezonu letniego. Firma zarządza również m.in. flagowym lubelskim stadionem piłkarskim „Arena Lublin” oraz lekkoatletycznym i miejskim (żużlowym) przy Al. Zygmuntowskich, halami: „Globus” i Z. Niedzieli. Cały rok prowadzi nowoczesne centrum fitnesu ze strefą funkcjonalną i cardio, a sezonowo Icemanię – sztuczne lodowisko.

Pierwsze konkursowe fotografie, już spłynęły do organizatorów. Są zdjęcia wydarzeń sportowych i tych współczesnych, i tych historycznych. Pojawiły się fotografie lubelskich obiektów sportowych, również tych już nie istniejących, a było ich w mieście całkiem sporo.

W konkursie może wziąć udział każda pełnoletnia osoba. Zdjęcia należy wysłać na adres [email protected] i podać swoje dane (imię, nazwisko, telefon). Liczba fotografii przesłana w zgłoszeniu jest nieograniczona. Zwycięzców wybierze komisja, a szczegółowe informacje można znaleźć w regulaminie konkursu na stronie www.mosir.lublin.pl. Nagrodą za pierwsze miejsce jest półroczny karnet z możliwością nieograniczonego korzystania z Aqua Lublin. Drugie miejsce zostanie nagrodzone kwartalnym karnetem, a trzecie miesięcznym. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 27 maja 2022 roku.

Wybrane fotografie trafią na historyczną wystawę zorganizowaną z okazji okrągłego jubileuszu Miejskiego Ośrodka Sportu i rekreacji. MOSIR chce także przygotować specjalny rocznicowy album.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Kurier Lubelski
Dodaj ogłoszenie