Koszykarze Startu Lublin przegrali drugi mecz w Bydgoszczy, decydujące spotkanie w Lublinie

TOB
Olimp-Start Lublin uległ w meczu nr 4 w serii play-out Astorii Bydgoszcz 71:79. W rywalizacji do trzech zwycięstw jest remis 2:2. Na ostatnią, decydującą o utrzymaniu potyczkę zespoły wrócą do Lublina. Mecz o wszystko w sobotę w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich.

Lublinianie przegrywali w niedzielnym spotkaniu od początku, w pierwszej połowie już nawet 12:28. Zdołali jednak zmobilizować się i odrobić tak pokaźne straty. Przez całą drugą połowę toczyła się walka punkt za punkt. Niestety w kluczowym momencie rywale odskoczyli na cztery oczka i przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Więcej w poniedziałkowym, papierowym wydaniu Kuriera.