18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Koszykówka: AZS UMCS Lublin rozgromiony przez Dekorex Pabianice ZDJĘCIA

Koszykarki pierwszoligowego AZS UMCS Lublin nieudanie rozpoczęły decydującą batalię o awans do krajowej elity. W sobotę, podopieczne Sławomira Depty przegrały przed własną publicznością z Dekorexem Pabianice 42:71. Przed meczem lublinianki przestrzegały przed przeciwniczkami, ale chyba same się nie spodziewały, że rywal postawi im tak wymagające warunki. Po pierwszej połowie AZS UMCS przegrywał tylko trzema punktami, ale trzecia i czwarta kwarta zdecydowanie należała do zespołu z Pabianic.

AZS UMCS Lublin – Dekorex Pabianice 42:71 (15:10 13:21 3:19 11:21)
AZS UMCS: Głocka 22, Stanek 2, Witkoś 1, Kaczmarska, Skrzecz oraz Kotonowicz 11 (2x3), Furdak 6, Antczak, Łodygowska
Dekorex: Kowalska 11, Krajewska 8, Błaszczyk 3, Włodarek 2, Bogacka oraz Jankowska 21 (1x3), Dziwińska 12, Sobczyk 8, Szałecka 4, Piestrzyńska 2.