Koszykówka: Pierwsza porażka zawodniczek AZS UMCS Lublin

Zwycięska passa koszykarek pierwszoligowego AZS UMCS Lublin niestety dobiegła końca. Podopieczne Sławomira Depty, po pięciu wygranych z rzędu, w szóstym meczu sezonu 2013/14 doznały goryczy porażki. W czwartek, lublinianki przegrały na wyjeździe z KKS-em Olsztyn 65:78.

Pierwsze minuty należały do przyjezdnych, które objęły prowadzenie. Niestety miejscowe jeszcze w pierwszej kwarcie wypracowały sobie kilkupunktowe prowadzenie. Przyjezdne ruszyły w pościg za przeciwniczkami i po 20 minutach przegrywały tylko 37:36. Po zmianie stron scenariusz się powtórzył. Olsztynianki cały czas prowadziły, a AZS UMCS próbował odrabiać straty, jednak bez powodzenia.

KKS Olsztyn – AZS UMCS Lublin 78:65 (21:14, 16:22 21:11 20:18)
Olsztyn: Markiewicz 25 (2x3), Różyńska 18, Polak 17, Wichłacz 10, Burandt 4, Zajączkowska 2, Spittal 2, Żukowska
AZS UMCS: Furdak 14 (3), Kotonowicz 12 (1), Łodygowska 12, Kaczmarska 12 (2), Skrzecz 9 (1), Antczak 6, Witkoś

Codziennie rano najświeższe informacje z Lubelszczyzny prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera