Koszykówka: Pierwsza porażka zawodniczek AZS UMCS Lublin

Zwycięska passa koszykarek pierwszoligowego AZS UMCS Lublin niestety dobiegła końca. Podopieczne Sławomira Depty, po pięciu wygranych z rzędu, w szóstym meczu sezonu 2013/14 doznały goryczy porażki. W czwartek, lublinianki przegrały na wyjeździe z KKS-em Olsztyn 65:78.

Pierwsze minuty należały do przyjezdnych, które objęły prowadzenie. Niestety miejscowe jeszcze w pierwszej kwarcie wypracowały sobie kilkupunktowe prowadzenie. Przyjezdne ruszyły w pościg za przeciwniczkami i po 20 minutach przegrywały tylko 37:36. Po zmianie stron scenariusz się powtórzył. Olsztynianki cały czas prowadziły, a AZS UMCS próbował odrabiać straty, jednak bez powodzenia.

KKS Olsztyn – AZS UMCS Lublin 78:65 (21:14, 16:22 21:11 20:18)
Olsztyn: Markiewicz 25 (2x3), Różyńska 18, Polak 17, Wichłacz 10, Burandt 4, Zajączkowska 2, Spittal 2, Żukowska
AZS UMCS: Furdak 14 (3), Kotonowicz 12 (1), Łodygowska 12, Kaczmarska 12 (2), Skrzecz 9 (1), Antczak 6, Witkoś

Codziennie rano najświeższe informacje z Lubelszczyzny prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

Dołącz do nas na Twitterze!

Obserwuj nas na Twiterze!

Komentarze 3

.
Gdybyś miał sprawdzone informacje wiedziałbyś, że nasze dziewczyny z Pabianicami wygrały.
A chyba każdemu może się czasem poślizgnąć noga prawda? Lepierj teraz niż później. Ta porażka i tak nie ma większego znaczenia. Przestań sobie przewidywać bo nie od tego jesteś.
do boju!
k
kibic
Gdzie w lublinie odbywa się jakiekolwiek szkolenie w szkołach, przy grupach 26 - osobowych na wf, w jakich szkołach mamy klasy koszykarskie i co w nich robią szkolący dzieci nauczyciele wf, rozliczać za wyniki!
K
Kibic
Ten bilans to zachęta na niezły początek - i to dlatego, że 2 razy po dogrywce z amatorkami i dziećmi z SMS się udało. Teraz Siedlce (2 porażki) i na wyjeździe 2 porażki (Warszawa i Łomianki) - kończymy z 5 porażkami i na 3 miejscu w grupie. To oczywiście czarny scenariusz a optymistyczny realny, to co najwyżej 2 miejsce - niestety w dużo słabszej grupie (Poznań i Pabianice w grupie B to zespoły dużo lepsze). I znów kicha - pieniądze wyrzucone w błoto - połowa panienek ze swoimi ukochanymi wyjeżdża i zostaje tzw "nic". A gdzie wychowanki i dziewczyny z Lublina - (były tutaj prawdziwe koszykarki w Starcie i AZS o 2 klasy lepsze od zaciągu kontraktowego) - po prostu wstyd.