Kradzież w Lublinie. Kobieta obejrzała nagranie ze swoim „wyczynem" i sama zgłosiła się na policję

REDZaktualizowano 
KWP Lublin
Kobieta, która ukradła sukienkę o wartości 1400 zł zobaczyła swój wizerunek na stronach internetowych i sama zgłosiła się w sobotę na policję. Przyznała się do winy i oddała skradzioną kreację.

W piątek lubelska policja opublikowała informację o poszukiwanej kobiecie, która w galerii handlowej przy ul. Lipowej ukradła sukienkę za 1,4 tys. zł. Komunikat zamieściło wiele portali internetowych. Został on uzupełniony o nagranie z monitoringu, na którym widać, jak kobieta zdejmuje sukienkę z wieszaka, wkłada ją do torebki, a następnie pospiesznie wychodzi ze sklepu.

Policjanci informują, że 48-latka w sobotę sama zgłosiła się na komisariat. - Przyniosła ze sobą skradzioną sukienkę - informuje Andrzej Fijołek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Kobieta usłyszała już zarzut kradzieży.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

polecane: FLESZ: Zmiana w logowaniu na konto. Uwaga na oszustów.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 15

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Jak Mezszczyzni kradna , Mlodziez kradnie i Dzieci tak samo , To dlaczego Kobiety nie moga krasc ?

I wlasnie w taki sposob chodzi sie na zakupy , Zamiast za towar zaplacic , To jest najlepiej ukrasc , ta Kobieta powina sie wstydzic swojego czynu !

G
Gość
2019-08-10T21:09:55 02:00, Gość:

Pewnie ogląda TVN i głosuje na PO

2019-08-10T21:39:06 02:00, lool:

wpłaci na caritas i dostanie brawa, przykład rządu promującego oszustwa działa

2019-08-10T22:11:05 02:00, monika:

A lepiej jak za poprzedniego rządu udawać, że tak się nie robiło i na nic nie wpłacać?

2019-08-10T23:29:09 02:00, M:

No cóż Trzy lata PiS rządzi i jakoś nic nikomu z poprzedniej ekipy nie udowodniono.....

Jakby wpłaciła na Owsiaka to pewnie została by gwiazdą TVN

r
roman

politycy nakradli miliony zniszczyli gospodarke nie poniesli żadnych konsekwencii mydlą nam oczy większość o tym wie nic nie robimy ludzie dalej uciekają z tego kraju zero przemysłu eksportu fikcyjne wojsko chowamy sie za plecami Ameryki

M
M
2019-08-10T21:09:55 02:00, Gość:

Pewnie ogląda TVN i głosuje na PO

2019-08-10T21:39:06 02:00, lool:

wpłaci na caritas i dostanie brawa, przykład rządu promującego oszustwa działa

2019-08-10T22:11:05 02:00, monika:

A lepiej jak za poprzedniego rządu udawać, że tak się nie robiło i na nic nie wpłacać?

No cóż Trzy lata PiS rządzi i jakoś nic nikomu z poprzedniej ekipy nie udowodniono.....

m
monika
2019-08-10T21:09:55 02:00, Gość:

Pewnie ogląda TVN i głosuje na PO

2019-08-10T21:39:06 02:00, lool:

wpłaci na caritas i dostanie brawa, przykład rządu promującego oszustwa działa

A lepiej jak za poprzedniego rządu udawać, że tak się nie robiło i na nic nie wpłacać?

l
lool
2019-08-10T21:09:55 02:00, Gość:

Pewnie ogląda TVN i głosuje na PO

wpłaci na caritas i dostanie brawa, przykład rządu promującego oszustwa działa

a
anka
2019-08-10T19:20:28 02:00, Gość:

stara babsko i kradnie

A jak młode babsko kradnie, to oznacza, że robi to, bo jest taka głupia, czy że skoro jest młoda to zrozumiałe, iż kradnie?

G
Gość

Pewnie ogląda TVN i głosuje na PO

G
Gość
2019-08-10T19:20:28 02:00, Gość:

stara babsko i kradnie

Ja dodam ze ona nie jest stara tylko bardzo stars

G
Gb

Pożyczyła...ja bym sie trzymał tej wersji...pożyczyłem nie ukradłem.p

Przecież odałem..pal głupa to jest klucz do sukcesu...wypieraj sie to drugi;)

M
M

Wpłaci co łaska na Caritas i po sprawie...

W
Wiolina407

To jest dopiero głupia baba, żeby nie zauważyć monitoringu, to już jest szczyt beznadziei. Poza tym ona jakby nie wiedziała, że psy i tak by ją zgarnęły.

l
lopez

skoro przyniosła to może uznają to za krótkotrwałe użycie....

G
Gość

stare i głupie ;-)

G
Gość

stara babsko i kradnie

Dodaj ogłoszenie