Legia Warszawa - Real Madryt. Jaki wynik? Bramki Legii i pusty stadion (ZDJĘCIA)

RED
Legia Warszawa - Real Madryt
Legia Warszawa - Real Madryt Bartek Syta
[Legia Warszawa - Real Madryt. Jaki wynik?] Ze słynnym Realem Madryt zmierzyła się w środę Legia Warszawa. Spotkanie zakończyło się wynikiem, którego chyba mało kto się spodziewał.

Rumunia - Polska. Biało-czerwone święto w Bukareszcie (ZDJĘCIA)

Legia Warszawa - Real Madryt. Memy i komentarze po meczu

Na pierwszą bramkę w meczu przy ul. Łazienkowskiej nie musieliśmy czekać długo. Już w pierwszej minucie spotkania Gareth Bale z woleja trafił do siatki Legionistów. Na 0:2 podwyższył w 35. minucie Karim Benzema. Wydarzeniem pierwszej połowy meczu dla kibiców Legii było to, co nastąpiło kilka minut później. Vadis Odjidja-Ofoe wszedł ambitnie w pole karne Królewskich i uderzył nie do obrony w samo okienko. Wynik po pierwszej połowie to 1:2.

Druga połowa spotkania rozpoczęła się dla Legionistów wyśmienicie. W 58. minucie wyrównującego gola zdobył Miroslav Radović.

Na tym jednak nie koniec. W 83. minucie Legioniści wyszli na prowadzenie. Gola zdobył Thibault Moulin. Trzy minuty później Królewscy wyrównali na 3:3 po strzale Mateo Kovacicia. W ostatniej minucie Legionistów od przegranej wybawiła poprzeczka. Mecz zakończył się remisem (3:3).

Legia Warszawa - Real Madryt. Mecz bez kibiców
Stadion przy Łazienkowskiej świecił w środę pustkami. Przypomnijmy, że kibice nie zostali na niego wpuszczeni ze względu na niewłaściwe zachowanie podczas spotkania z Borussią Dortmund na inaugurację fazy grupowej Ligi Mistrzów. Trenerzy obu drużyn nie kryli, że taka sytuacja nie jest dla nich komfortowa. - Naprawdę mamy fantastycznych kibiców. Mam nadzieję, że w przyszłym roku albo za dwa lata Real tu przyjedzie na mecz Ligi Mistrzów i przekona się na własnej skórze, że tak jest. Martwi mnie to, że to spotkanie będzie w ten sposób wyglądać, to nie będzie święto. To będzie zwykły mecz, któremu zabraknie tego, co najważniejsze, czyli zdrowych emocji na trybunach - mówił Jacek Magiera, trener Legionistów podczas konferencji prasowej przed środowym spotkaniem.

Real z Legią na Estadio Santiago Bernabeu
Pierwszy pojedynek drużyn zakończył się wynikiem 5:1. Bramkę dla Legionistów zdobył Miroslav Radović (rzut karny).

WIĘCEJ: Legia zmierzyła się z Realem Madryt na Estadio Santiago Bernabeu (ZDJĘCIA)