Lekkoatleci z województwa lubelskiego rywalizowali we Włocławku w 2. Pucharze Kujaw

Zawodnicy AZS UMCS Lublin na stadionie we Włocławku
Zawodnicy AZS UMCS Lublin na stadionie we Włocławku materiały klubowe
W sobotę, 27 czerwca na stadionie we Włocławku został rozegrany 2. Puchar Kujaw z udziałem lekkoatletów z klubów województwa lubelskiego. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stanęli reprezentanci AZS UMCS Lublin. Pierwsze miejsce w biegu na 5000 m wywalczyła Izabela Paszkiewicz, uzyskując czas 16.07,40. Z kolei na dystansie 400 m przez płotki triumfował jej kolega klubowy Krzysztof Hołub, który czasem 52,19 ustanowił swój nowy rekord życiowy.

Bardzo dobrze zaprezentował się także Kamil Jastrzębski z SKB Kraśnik, który był drugi w biegu na 5000 m. Kraśniczanin pokonał linię mety w czasie swojego nowego rekordu życiowego 14.10,10, przegrywając tylko minimalnie z Mateuszem Kaczorem z RLTL ZTE Radom (14.10,05).

Na czwartych pozycjach uplasowali się ponadto dwaj przedstawiciele AZS UMCS, Cezary Mirosław na dystansie 400 m (47,72) i Kamil Oleszek, w biegu na 800 m (1.51,90). Ósmy w tej drugiej konkurencji był kolejny lublinianin - Piotr Różycki (1.53,81).

Fani futbolowych drużyn od lat sympatyzują lub nie lubią się z kibicami innych zespołów. Jak to wygląda w przypadku najpopularniejszych klubów z województwa lubelskiego? Sprawdźcie na kolejnych slajdach!

Zgody i kosy kibiców klubów piłkarskich z woj. lubelskiego. ...