Lekkoatletyka: Izabela Trzaskalska triumfowała w 3. Adamowskiej Dziesiątce

Izabela Trzaskalska z AZS UMCS Lublin wywalczyła pierwszą lokatę w kategorii open kobiet podczas 3. Adamowskiej Dziesiątki. Impreza rozegrana została w Adamowie, a na starcie biegu głównego stanęło blisko 100 zawodniczek i zawodników z Polski, Białorusi i Ukrainy.

Trzaskalska pokonała 10-kilometrową trasę w czasie 36.16, wyprzedzając Beatę Pustołę z Siedlec, natomiast trzecia lokata przypadła Jelenie Pietrowej z Odessy (Ukraina).

W rywalizacji mężczyzn jako pierwszy linię mety przekroczył Siergiej Okseniuk z Ukrainy, uzyskując bardzo dobry wynik 30.36.