reklama

Leszek Bartnicki nie będzie już prezesem Motoru? Ma ofertę z pierwszoligowego GKS Tychy

Marcin Puka
Marcin Puka
Zaktualizowano 
motorlublin.eu
Niedawno informowaliśmy, że niebawem nastąpi zmiana na stanowisku prezesa Motoru Lublin. Nowym sternikiem trzecioligowca ma zostać Paweł Majka, który obecnie jest szefem Rady Nadzorczej Motoru S.A. Ma zastąpić Leszka Bartnickiego. Według naszych źródeł do zmiany dojdzie w ciągu kilku dni. Bartnicki natomiast może zostać nowym prezesem pierwszoligowego GKS Tychy.

Katowicki "Sport" informuje, że Bartnicki niebawem obejmie rządy w GKS Tychy. Na stanowisku prezesa tego klubu ma zastąpić Grzegorza Bednarskiego, który półtora miesiąca temu złożył rezygnację z piastowanej funkcji.

Piłkarze Motoru przygotowania do nowego sezonu, który rozpocznie się w weekend 10/11 sierpnia, rozpoczną w najbliższy czwartek.

Przypomnijmy, że niedawno nowym trenerem lublinian został Mirosław Hajdo.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Stadion w Lublinie znowu zapełnił się do ostatniego miejsca....

Herosi 2020. Kalendarz charytatywny z kadrowiczami.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 25

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-07-01T18:21:02 02:00, obb:

Na tabelę CLJ to niech spojrzy trener Jasik , chociaż to pewnie prezes Bartnienicki go zatrudniał i srogo się zawiodł , na szczęscie trenera Jasika nie ma w klubie, Bartnicki jak odejdzie to bedzie dla klubu bardzo złe rozwiązanie.

2019-07-02T15:10:55 02:00, Erka:

Nie ma powiadasz ? To mało wiesz 😂😂😂

Jasika nie zatrudniał Bartnicki.

G
Gość
2019-07-01T14:58:11 02:00, J:

Bartnicki zrobil krok milowy w rozwoj pilki mlodziezowej to dobry prezes wielka szkoda powinien pozostac w Lublinie tu jest duzo do zrobienia a zawodnicy nie chcieli awansu a nie prezes.

2019-07-01T17:25:08 02:00, Kibic:

Popatrz na tabele CLJ.

Bredzisz. Bartnicki przyszedł na gotowe. Porządek w grupach młodzieżowych zrobił Leszcz, łącząc w końcu grupy PN Misiurka, LKP i Motoru. Wyniki byłych CLJ -ek są pokłosiem połączenia tych tworów, a w szczególności zawodników Piłkarskich nadziei. Grupy Motoru SA to była kompromitacja.

E
Erka
2019-07-01T18:21:02 02:00, obb:

Na tabelę CLJ to niech spojrzy trener Jasik , chociaż to pewnie prezes Bartnicki go zatrudniał i srogo się zawiodł , na szczęscie trenera Jasika nie ma w klubie, Bartnicki jak odejdzie to bedzie dla klubu bardzo złe rozwiązanie.

Nie ma powiadasz ? To mało wiesz 😂😂😂

J
Jurgen

Paweł Majka... Czyli kolejny ratuszowy aferzysta z armii Żuka, parę lat temu było o nim głośno z powodu przyznawania kasy dotacyjnej firmom Swoich kolegów. To chyba wystarczająco dużo mówi... Koleś ma zerowe pojęcie o futbolu, jest tylko etyką pana deweloprezydenta. Ten klub zgnije..

G
Gość
2019-07-02T06:08:04 02:00, motorniczy:

przynajmniej zachowa ten sam środek transportu..dalej będzie dojeżdżać pod stadion trolejbusem...

Jakby jezdzil Lamborghini to bys powiedział że zlodziej? Zastanow sie co piszesz.

m
motorniczy

przynajmniej zachowa ten sam środek transportu..dalej będzie dojeżdżać pod stadion trolejbusem...

G
Gość

Nikt po nim nie będzie płakać

G
Gość
2019-07-01T19:18:02 02:00, Chlać w klubie z zarządem:

Ja słyszałem że w Realu go chcą :)))))))

Wow cóż za inteligencja ,wpis wnosi wiele do tej dyskusji ty tłuku

G
Gość
2019-07-01T16:11:56 02:00, Motor:

Zacznijmy od tego czy Bartnicki kierował Motorem czy jemu narzucano decyzje zaczynając od trenera....Sawy. Nikt nie wie ile Bartnicki mógł a wydaje się że niewiele.Byl głównie twarzą klubu.Fakt że po Góralczyk kolejna osoba idzie wyżej świadczy o tym że zakon kierujący z tyłu Motorem jest słaby i widać jakie to bagno

Ratusz kieruje Klubem,a prezes niewiele ma do powiedzenia

C
Chlać w klubie z zarządem

Ja słyszałem że w Realu go chcą :)))))))

M
Motor Kalina

Bez Bartnickiego to już na pewno nie awansujemy :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

niech spada na drzewo bo pośmiewisko zrobił z klubu.

o
obb

Na tabelę CLJ to niech spojrzy trener Jasik , chociaż to pewnie prezes Bartnicki go zatrudniał i srogo się zawiodł , na szczęscie trenera Jasika nie ma w klubie, Bartnicki jak odejdzie to bedzie dla klubu bardzo złe rozwiązanie.

P
Podatnik pl

Bartnicki był tylko wykonawca dziwnych decyzji Ratusza.

K
Kibic
2019-07-01T14:58:11 02:00, J:

Bartnicki zrobil krok milowy w rozwoj pilki mlodziezowej to dobry prezes wielka szkoda powinien pozostac w Lublinie tu jest duzo do zrobienia a zawodnicy nie chcieli awansu a nie prezes.

Popatrz na tabele CLJ.

M
Motor

Zacznijmy od tego czy Bartnicki kierował Motorem czy jemu narzucano decyzje zaczynając od trenera....Sawy. Nikt nie wie ile Bartnicki mógł a wydaje się że niewiele.Byl głównie twarzą klubu.Fakt że po Góralczyk kolejna osoba idzie wyżej świadczy o tym że zakon kierujący z tyłu Motorem jest słaby i widać jakie to bagno

Dodaj ogłoszenie