Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Bartosz Nowak (Raków Częstochowa) - Szybko załapał, o co...

Lider padł przed Widzewem. Jedenastka 7. kolejki PKO Ekstraklasy według GOL24 [GALERIA]

Wyróżnieni pomocnicy:

Bartosz Nowak (Raków Częstochowa) - Szybko załapał, o co chodzi w grze zespole. Nie miał najmniejszych problemów z zaskoczeniem obrony Śląska Wrocław. Zdobył bramkę i odnotował asystę.

Karol Danielak (Widzew Łódź) - Od jego bramki zaczęły się kłopoty liderującej Wisły Płock. Trafił szybko, po ledwie pięciu minutach od rozpoczęcia. Na pewno jego gol jest kandydaturą do miana gola sierpnia, a może i całej rundy. W naszej jedenastce po raz pierwszy w sezonie.

Damian Dąbrowski (Pogoń Szczecin) - Żadne alkohole, ciuchy, elektronika. Najlepszy prezent urodzinowy sprawił sobie sam. Po pięknym strzale dał prowadzenie z Zagłębiem Lubin. W naszej jedenastce po raz pierwszy w sezonie.

Afonso Sousa (Lech Poznań) - Czyżby zaczął się spłacać? Mistrz Polski zawdzięcza jemu ligowe przełamanie. Strzelił gola po kapitalnym uderzeniu z dystansu. W naszej jedenastce po raz pierwszy w sezonie.

Mateusz Wdowiak (Raków Częstochowa) - Wszedł na drugą połowę. To wystarczyło. W mig rozbujał ofensywę. Pod koniec wręcz się zabawił z przeciwnikami, ustalając wynik na 4:1. W naszej jedenastce po raz pierwszy w sezonie.