Piotr Szymański
Twitter Dynamo Moskwa
Liga rosyjska. Sebastian Szymański bohaterem Dynama Moskwa! Polski pomocnik poprowadził swój zespół do wyjazdowej wygranej z Rubinem Kazań (3:2). 22-latek najpierw zanotował asystę, a następnie zdobył zwycięską bramkę.

Gol i asysta Sebastiana Szymańskiego z Rubinem Kazań

Sebastian Szymański błyszczy formą w rosyjskiej Premier Lidze. 22-letni ofensywny pomocnik został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu z Rubinem Kazań. Przy niekorzystnym wyniku były gracz Legii Warszawa wziął sprawy w swoje ręce i najpierw zanotował asystę z rzutu wolnego, a 5 minut przed końcem zdobył decydującą bramkę.

Co ciekawe to już drugie spotkanie z rzędu, w którym "Szymi" zalicza gola i asystę (poprzednie przed tygodniem z Arsenalem Tuła). W sumie w tym sezonie ma już na koncie 5 trafień i 6 asyst. To świetne liczby w mocnej lidze, których zdaje się nie dostrzegać selekcjoner reprezentacji Polski, Paulo Sousa.

W tabeli Dynamo zajmuje 2. miejsce i stara się naciskać na prowadzący Zenit Petersburg.

POLACY ZA GRANICĄ w GOL24

Na stadionie Rakowa po 20 minutach meczu z Zagłębiem Lubin zgasło światło. Na stadionie przy ul. Limanowskiego w Częstochowie zgasło światło i piłkarze zeszli do szatni. Internauci szybko znaleźli winnego całej sytuacji. Za awarię prądu ich zdaniem, oczywiście w żartach, odpowiedzialny był prezes Legii Warszawa Dariusz Mioduski, żeby móc po ciemku porwać do stolicy trenera częstochowian Marka Papszuna.