Lubelscy pielgrzymi dziesiąty dzień na pątniczym szlaku. Coraz bliżej do Jasnej Góry (ZDJĘCIA)

lub
Ponad 30 kilometrów przeszli w poniedziałek lubelscy pielgrzymi. Tyle wynosi trasa z Włoszczowej do Starego Koniecpola. Tego dnia wierni podejmują zwykle różne postanowienia.

Kolejny dzień pielgrzymki rozpoczął się od mszy świętej o godz. 7.30. Zwyczajowo, tego dnia pątnicy podejmują postanowienia. Może to być zobowiązanie do codziennej modlitwy, krucjata, adopcja dziecka poczętego lub inne inicjatywy.

41. lubelska pielgrzymka wyruszyła 3 sierpnia sprzed archikatedry lubelskiej. Do Klasztoru Ojców Paulinów wierni dojdą 14 sierpnia.

Lubelska pielgrzymka na Jasną Górę. Trzeciego dnia wędrówki ...

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Rząd pozywa lekarzy do sądu

Wideo

Komentarze 14

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

L
Lukasz

Niech sobie lewaki trochę pokwiczą. Zaraz będą coś pieprzyć o tolerancji itp na marszu LGBT

A
Arc
2019-08-13T11:03:29 02:00, fivapipa:

wroccie na Boże Narodzenie!!!!!!! luzik na ulicach, w marketach aż miło robić zakupy; apteki przy trasie tez maja wieksze obroty; same plusy pielgrzymowania

2019-08-13T11:27:10 02:00, Ba:

Niech sie pomodlą za takiego idiotę jak Ty :)

2019-08-13T12:33:03 02:00, Gość:

oto odezwał sie pieprzony katol,

Oto odezwał się człowiek gardzący mową nienawiści :)

G
Gość
2019-08-13T11:03:29 02:00, fivapipa:

wroccie na Boże Narodzenie!!!!!!! luzik na ulicach, w marketach aż miło robić zakupy; apteki przy trasie tez maja wieksze obroty; same plusy pielgrzymowania

2019-08-13T11:27:10 02:00, Ba:

Niech sie pomodlą za takiego idiotę jak Ty :)

oto odezwał sie pieprzony katol,

B
Ba
2019-08-13T11:03:29 02:00, fivapipa:

wroccie na Boże Narodzenie!!!!!!! luzik na ulicach, w marketach aż miło robić zakupy; apteki przy trasie tez maja wieksze obroty; same plusy pielgrzymowania

Niech sie pomodlą za takiego idiotę jak Ty :)

f
fivapipa

wroccie na Boże Narodzenie!!!!!!! luzik na ulicach, w marketach aż miło robić zakupy; apteki przy trasie tez maja wieksze obroty; same plusy pielgrzymowania

:)
2019-08-13T01:09:28 02:00, Chichot Losu:

Na fotkach warunki do rozmnarzania się "owieczek" wspaniałe - żeby tylko PiS'owi na 500 wystarczyło podatniczej kasy

Strasznie pusty jesteś - chyba typowy Seba z osiedla

B
Bartek
2019-08-13T09:39:17 02:00, Gość:

pożytek żaden,zdarte buty,obsrane majtki,skrobanka

Musisz mieć straszne życie jak nie masz co robić tylko srać na innych jako anonim w necie. Szkoda mi Ciebie - szczerze

A
Arc
2019-08-13T08:10:36 02:00, tylko js:

Z jednej strony podziwiam tych ludzi ! Ale słyszę modły za jendraszeskich bydlaków i skończonych barbarzyńców ! To was pytam ! Jak wam nie podobają się marsze innych to ci inni winni stać na drogach i rzucać na was, kamieniami, butelkami, śmieciami i fekaliami ! I co wy na to ! Przecież to tacy sami ludzie ! Więc pytam jak śmiecie podzielać zdanie takiego ohydnego obłudnika a co inni o was ! Łażą i co ! Czas rozum uruchomić !

A co powiedział abp Jędraszewski? Głosi prawdę zawartą w Ewangelii i sprzeciwia się grzechom Sodomskim? Dodał w kazaniu że należy szanować ludzi a być przeciwnym grzechowi. Tego już w Wyborczej nie przeczytałeś?

G
Gość

pożytek żaden,zdarte buty,obsrane majtki,skrobanka

t
tylko js

Z jednej strony podziwiam tych ludzi ! Ale słyszę modły za jendraszeskich bydlaków i skończonych barbarzyńców ! To was pytam ! Jak wam nie podobają się marsze innych to ci inni winni stać na drogach i rzucać na was, kamieniami, butelkami, śmieciami i fekaliami ! I co wy na to ! Przecież to tacy sami ludzie ! Więc pytam jak śmiecie podzielać zdanie takiego ohydnego obłudnika a co inni o was ! Łażą i co ! Czas rozum uruchomić !

W
Wstałem z kolan
2019-08-13T06:39:19 02:00, oLO:

CHICHOT LOSU...PĄTNIK...GOŚĆ...TRZECH PAJACÓW NA FORUM

Uważaj Olu bo cię pątnicy dojada :)))

o
oLO

CHICHOT LOSU...PĄTNIK...GOŚĆ...TRZECH PAJACÓW NA FORUM

C
Chichot Losu

Na fotkach warunki do rozmnarzania się "owieczek" wspaniałe - żeby tylko PiS'owi na 500 wystarczyło podatniczej kasy

G
Gość

Majtki w kroku połamane

Dodaj ogłoszenie