Lubelscy tancerze ze Studia Tańca UDS wytańczyli Mistrzostwo Europy (ZDJĘCIA)

DS
W Rimini we Włoszech trwają Mistrzostwo Europy, na których tancerze ze Studia Tańca UDS wielokrotnie stawali na podium.

Wyniki tancerzy ze Studia Tańca UDS

Mistrz Europy w kategorii formacje hip hop powyżej 31 lat zdobyła grupa UDS Family (grupa obroniła uzyskany tytuł Mistrza Europy z ubiegłego roku, na tegorocznych Mistrzostwach Polski zdobyła 3 miejsce)

Wicemistrzostwo Europy w kategorii formacje hip hop do lat 11 zdobyła grupa UDS KIDS (grupa na na tegorocznych Mistrzostwach Polski zdobyła 2 miejsce)

Brązowy medal wywalczył duet hip hop juniorów ( 12-15 lat) Laura Łukasiak oraz Kuba Kabala (duet ten debiutował w tym roku na zawodach Polski i Europy, na tegorocznych Mistrzostwach Polski zdobyli 4 miejsce)

Brązowy medal wywalczyła również grupa hip hop powyżej 31 lat czyli UDS FAMILY (grupa ta debiutowała tym roku na zawodach Polski i Europy, na tegorocznych Mistrzostwach Polski zdobyli 6 miejsce)