reklama

Lubelska pielgrzymka na Jasną Górę. Drugi dzień w drodze. Zobacz zdjęcia

pnZaktualizowano 
Na marszu, modlitwie, wspólnym śpiewie i posiłku upłynął lubelskim pielgrzymom drugi dzień wędrówki. W niedzielę pątnicy z Lublina przeszli ok. 29 km.

Czytaj także

Pielgrzymom towarzyszyła słoneczna pogoda i dobre humory. Kilka grup pątników w Chodlu uczestniczyło we mszy św. i tam też zjedli obiad. Poszczególne kolumny spędzą noc w Opolu Lubelskim i Urzędowie. Na Jasną Górę wejdą 14 sierpnia.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Charytatywny Kalendarz Herosi 2020

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 21

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-04T19:28:26 02:00, Gość:

Wszystko cudnie, pięknie i uroczo. Moim zdaniem jednak, ciągnięcie dzieci tyle dni w upale, deszczu i chłodzi podlega pod znęcanie się.

2019-08-05T13:08:37 02:00, Kicia:

A moim zdaniem nic Ci do naszych dzieci. Sama jako dziecko chodziłam na pielgrzymkę z rodziną i to był jeden z najcudowniejszych czasów. Poszukaj znęcania w tych Waszych nowoczesnych inaczej rodzinach. Gdzie dzieciom robi się wodę z mózgu podważajac fundament rodziny, gdzie rodzice nie mają czasu dla dzieci, gdzie jest przemoc czy alkoholizm.

A gdzie ten fundament ci podważam idiotko. Nie jestem "nowoczesna", nie genderuje swoje dzieciaka, nie uznaję LGBT. Sami robicie wodę z mózgu dzieciakom i narzucacie im te swoje pieśmi, umartwianie, pokutę za wymyślone grzechy ( oczywiście wiecie, że Jezus żadnej spowiedzi nie nakazywał, tym bardziej pielgrzymek) Ciekawa jestem ile z was chociaż przeczytało tę swoją biblię (dla jasności, ja ją przeczytałam parę razy).

G
Gość
2019-08-05T06:51:25 02:00, Gość:

Idą naładować się nienawiścią do bliżniego , aby pluć po powrocie jadem do przeciwników małego komuszka Jarosława zbawiciela.

2019-08-05T12:58:19 02:00, Ela:

Właśnie pokazałeś kto tak naprawdę pluje jadem. Widzisz źdźbło w oku bliźniego, a belki w swoim nie widzisz.

No widzisz sam że już niedługo będziesz się modlił do Jarusia i pielgrzymował do pomników pisowców pośmiewisk Europy i reszty świata.

K
Kicia
2019-08-04T18:39:34 02:00, Gość:

Te ciągłe parady sieją publiczne zgorszenie. Najwyższy czas te wszelkie manifestacje zakazać.

Masz rację! Też uważam , że jak najszybciej należy zakazać tych gorszących parad i marszów lgbt

K
Kicia
2019-08-04T19:28:26 02:00, Gość:

Wszystko cudnie, pięknie i uroczo. Moim zdaniem jednak, ciągnięcie dzieci tyle dni w upale, deszczu i chłodzi podlega pod znęcanie się.

A moim zdaniem nic Ci do naszych dzieci. Sama jako dziecko chodziłam na pielgrzymkę z rodziną i to był jeden z najcudowniejszych czasów. Poszukaj znęcania w tych Waszych nowoczesnych inaczej rodzinach. Gdzie dzieciom robi się wodę z mózgu podważajac fundament rodziny, gdzie rodzice nie mają czasu dla dzieci, gdzie jest przemoc czy alkoholizm.

S
Salamandra
2019-08-04T20:02:53 02:00, Gość:

Jak widać głupich nie sieją.

A dzieci na ten czas wysłali pod opiekę pedofilom w czarnych sukienkach?

Przykro czytać, jesteście strasznie smutnymi ludźmi, pustymi w środku, szczujecie, kąsacie. Jeśli tak wygląda świat oświeconych ludzi, którzy są zaślepieni nienawiścią, to ja wolę swój kochany ciemnogród, średniowiecze i co tam jeszcze wymyślicie. Przynajmniej jestem wolna, szczęśliwa a moje serce nie jest przesiąknięte jadem.

E
Ela
2019-08-05T06:51:25 02:00, Gość:

Idą naładować się nienawiścią do bliżniego , aby pluć po powrocie jadem do przeciwników małego komuszka Jarosława zbawiciela.

Właśnie pokazałeś kto tak naprawdę pluje jadem. Widzisz źdźbło w oku bliźniego, a belki w swoim nie widzisz.

G
Gość

Idą naładować się nienawiścią do bliżniego , aby pluć po powrocie jadem do przeciwników małego komuszka Jarosława zbawiciela.

F
Felicja Zet

Co roku organizowany jest redyk owiec. Z Podhala w Bieszczady, gdzie się pasą... Coroczne pielgrzymki na Jasną Górę są redykiem owieczek bożych, czyli owiec płci męskiej...

S
Seweryn j.
2019-08-04T19:51:08 02:00, anka:

Szczęsliwej drogi. Byłam 3-krotnie i nigdy tak nie odpoczęłam psychicznie jak właśnie w trakcie pielgrzymki. Czas na przemyślenia, spotkanie z Bogiem i .... sprawdzenie swoich fizycznych możliwości :).

3 razy spotkałaś się z Bogiem? Za każdym razem wyglądał tak samo? Jak był ubrany i co mówił?

G
Gość
2019-08-04T19:28:26 02:00, Gość:

Wszystko cudnie, pięknie i uroczo. Moim zdaniem jednak, ciągnięcie dzieci tyle dni w upale, deszczu i chłodzi podlega pod znęcanie się.

2019-08-04T19:55:42 02:00, anka:

Dzieciom nic to nie szkodzi.Idą, jadą w wózkach, na postojach pomagają i dobrze się bawią i uczą. Po takiej pielgrzymce dzieci wiedzą, że przychodzenie na mszę św. to nie pójście na plac zabaw. Nie biegają jak wściekłe i nie bawią się przez całą mszę zabawkami. Po prostu uczą się o Bogu i szacunku dla Boga.

2019-08-04T20:32:25 02:00, Gość:

Dobrze się bawią godzinę, czy dwie. Potem na pewno chcą odpocząć w swoimłóżko. Uważam, że ciągnie dzieci, szczególnie małych na siłę do kościoła to głupota. I tak nic z tego nie rozumieją. Wierzący powinien być świadomy, a nie klepać zdrowaśki na pokaz. Tak jak i pierwsza spowiedź 8-latka. Co takie dziecko "nagrzeszy". Oczywiście wszyscy świadomi katolicy wiecie, że spowiedź wprowadzono w XII wieku, jako formę kontroli nad głupim plebsem:)

Takiej inwigilacji jak spowiedź nawet SB nie wymyśliło . Ludzie kablują na siebie i bliskich

G
Gość

nie zapomnijcie tam po drodze są ludzie potrzebujący pomocy, także jako wolontariusze możecie też się modlić, bo pomoc bliźniemu to też modlitwa

K
Ksiądz gil
2019-08-04T19:47:15 02:00, Bóg Wam Zapłać!:

Pielgrzymi pamiętajcie, żeby swoje śmieci zabierać ze sobą Jak Bóg przykazał i nie śmiecić butelkami pet i puszkami i papierami i chusteczkami rolnikom na polach.

Bóg Wam Zapłać!

2019-08-04T21:00:15 02:00, Gość:

A ile ton nasrają w rowach,zbożu a narzekają na pieski

Ładnie glebę użyznia!

Teraz wszystko będzie pięknie rosło na nawozie ze świętej pielgrzymki !

G
Gość
2019-08-04T19:47:15 02:00, Bóg Wam Zapłać!:

Pielgrzymi pamiętajcie, żeby swoje śmieci zabierać ze sobą Jak Bóg przykazał i nie śmiecić butelkami pet i puszkami i papierami i chusteczkami rolnikom na polach.

Bóg Wam Zapłać!

A ile ton nasrają w rowach,zbożu a narzekają na pieski

G
Gość
2019-08-04T19:28:26 02:00, Gość:

Wszystko cudnie, pięknie i uroczo. Moim zdaniem jednak, ciągnięcie dzieci tyle dni w upale, deszczu i chłodzi podlega pod znęcanie się.

2019-08-04T19:55:42 02:00, anka:

Dzieciom nic to nie szkodzi.Idą, jadą w wózkach, na postojach pomagają i dobrze się bawią i uczą. Po takiej pielgrzymce dzieci wiedzą, że przychodzenie na mszę św. to nie pójście na plac zabaw. Nie biegają jak wściekłe i nie bawią się przez całą mszę zabawkami. Po prostu uczą się o Bogu i szacunku dla Boga.

Dobrze się bawią godzinę, czy dwie. Potem na pewno chcą odpocząć w swoimłóżko. Uważam, że ciągnie dzieci, szczególnie małych na siłę do kościoła to głupota. I tak nic z tego nie rozumieją. Wierzący powinien być świadomy, a nie klepać zdrowaśki na pokaz. Tak jak i pierwsza spowiedź 8-latka. Co takie dziecko "nagrzeszy". Oczywiście wszyscy świadomi katolicy wiecie, że spowiedź wprowadzono w XII wieku, jako formę kontroli nad głupim plebsem:)

G
Gość

Jak widać głupich nie sieją.

A dzieci na ten czas wysłali pod opiekę pedofilom w czarnych sukienkach?

Dodaj ogłoszenie