Łukasz Skorupski obronił rzut karny! Polak zatrzymał zdobywcę Złotego Buta

BG
Łukasz Skorupski po raz kolejny popisał się świetną interwencją w Serie A. W meczu Bologny z Lazio Rzym Polak obronił rzut karny wykonywany przez Ciro Immobile, czyli zdobywcy Złotego Buta z poprzedniego sezonu.

W 17. minucie meczu Bolonii z Lazio sędzia podyktował rzut karny dla rzymian. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Ciro Immobile. Zdobywca "Złotego Buta" z rzutu karnego uderzył w swój prawy róg, co wyczuł Łukasz Skorupski. Polski bramkarz złapał piłkę i utonął w objęciach kolegów.

ŁUKASZ SKORUPSKI BRONI RZUT KARNY:

Dwie minuty później bramkę dla Bolonii zdobył Ibrahima Mbaye. Wynik meczu na 2:0 dla drużyny Sinisy Mihajlovicia ustalił w 64. minucie Nicola Sansone. Skorupski w tym sezonie Serie A zachował 4 czyste konta. Wpuścił 23 bramki.

Bologna do tej pory zgromadziła 28 punktów i zajmuje 11. lokatę.

Boruc, Trałka i reszta. TOP 10 najstarszych piłkarzy w PKO E...